SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Posmrtný život Posmrtný život Jenny Randles

Kniha mě mile překvapila. Osobně na žádné duchy a jiné nevěřím. V této knize se zamysleli nad nejrůznějšími důkazy existence posmrtneho života.

23.11.2018 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Další drsná kniha od Kepleru. Mrtvol trošku mnoho i tak skvěle poctenicko. Pan velký vrah je opravdu zákeřný dacan. Je těžké ho dostat. Teď už se to snad podařilo.
PS:tesim se na pokračování :-)

22.11.2018 4 z 5

V cizí kůži V cizí kůži Allen Eskens

Premrtvolovano :-) I tak se to četlo rychle a dobře. Pohřbený život (první kniha autora) mě o hvězdičku bavila více.

18.11.2018 4 z 5

Pohřbený život Pohřbený život Allen Eskens

Tak to bylo skvělé čtení na jeden den :-) Musela jsem zjistit jak to bylo!!!!Miluji takové knihy co graduji až ke konci.
Docela mě vadilo jak se chovala matka ke svým synům. Vrah co seděl ve vězení a nakonec byl nevinný. Proč se nebránil že to neudělal. Nehledal víc důkazů?
Bylo to prima čtení :-)

16.11.2018 5 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Super!!!! Četlo se to samo, napínavé až až!!! A ten konec.... Bomba. Doporučuji přečíst :-)

15.11.2018 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Knihu jsem si skvěle užila. Jako malá jsem také malovala křídou. Příběh děti mě vrátil do dětství. Některé věci jsem naštěstí nezažila. Jiné si ráda připomněla. Zajímavá kniha.

13.11.2018 4 z 5

Dobrodružství Sherlocka Holmese Dobrodružství Sherlocka Holmese Arthur Conan Doyle

Geniální Sherlock Holmes. Nikdy mě neomrzí. Jak všechno dokáže vypátrat. On je můj první detektiv kterého jsem četla.

12.11.2018 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Skvělá napínavá kniha, až mě běhal mráz po zádech. Autor tedy opravdu ví jak psát. Každá jeho kniha je originální.

09.11.2018 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Skvělá kniha. Napínavé až až. Opravdu velmi originální zápletka. Všechno je propracovanou do každého malého detailu. Super konec :-)

06.11.2018 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Silně drsná kniha. Parta mladých lidí mají opravdu drsné koníčky.

02.11.2018 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Skvělé napínavé čtení. Velice zajímavá zápletka. Chudák žena co musela vydržet.

29.10.2018 5 z 5

Bestie Bestie Thomas Laird

Knihy od T. Laird jsou napsané až skutečně mrazivé dobře. První díl mě bavil o něco více. Zde bylo také mnoho mrtvol a jeden vrah. Který myl moc mazaný a měl velmi vlivné známé.

27.10.2018 4 z 5

Řezník Řezník Thomas Laird

Napínavé. Vrah je odhalen brzy, ale dopadnout ho není tak snadné. Je hodně mazaný.
Hodně mě bavilo číst pasáže vraha. Jak co provádí, bylo to nechutné.

26.10.2018 4 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Bravo dlouho jsem nečetla tak originální knihu. Četla se sama, napínavé až do konce. Řekla bych nový druh psaní. Medvěd co vraždí lidi.... Bohužel potkal pana hustého profesora, který všechno ví a zná :-)
On tomu přijde na zoubek hned. Chudáci policisté zase jsou zde za tupé ovce.
Konec byl trošku moc, ale co jde o Amerického spisovatele. Určitě si přečtu další jeho knihy.

24.10.2018 5 z 5

Odpočívej v pokoji Odpočívej v pokoji Sofie Sarenbrant

Lehce zmatený příběh. Mnoho mrtvol a další přibývají. Nakonec jsem typovala vraha špatně. Bylo to velmi napínavé :-)

22.10.2018 4 z 5

Rozhodnutí Rozhodnutí Charlotte Link

Téma knihy obchod s bílým masem. Autorka mě mile překvapila, její knihy čtu. Takhle se mě velice zamlouvala , četla se napínave sama. Řekla bych že autorka hodně pritvrdila v knize Rozhodnutí.

18.10.2018 5 z 5

Brokovnica / Skladačka Brokovnica / Skladačka Ed McBain

Skvělé oba příběhy :-)

16.10.2018 4 z 5

Skládačka Skládačka Ed McBain

Zajímavý nápad se skladackou :-)

16.10.2018 5 z 5

Brokovnice Brokovnice Ed McBain

Klasická detektivka od Ed Mcbaina.Zápletku jsem uhodla hned.Časem i kdo to udělal.Prima čtení.

16.10.2018 4 z 5

Poslední weekend Poslední weekend Agatha Christie

Příjemné čtení. Zamotana zápletka v rodině. Vraha chránili jeho bližní až dokonce.

14.10.2018 5 z 5