SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Nekonečná noc Nekonečná noc Agatha Christie

Hold Agatha umí napsat skvělou detektivku.Napínavé,super zápletka.

13.10.2018 5 z 5

Smrt v oblacích Smrt v oblacích Agatha Christie

Poirot opět nezklamal.Pikantní zápletka.Vražda v letadle,která se stala před očima H.Poirota.

11.10.2018 5 z 5

Oběť bouři Oběť bouři Dolores Redondo

Skvělá trilogie. První díl klidný, druhý a třetí hodně napínavý. Občas se dej vleče, jindy to letí moc rychle. Mě to bavilo číst. Hlavní hrdinka to neměla lehké od malička. Černý puntík má za nevěru, když má proboha milující může a malé dítě.... To nepochopím.

10.10.2018 4 z 5

Dědictví kostí Dědictví kostí Dolores Redondo

Skvělá, napínavá , mysteriózní trilogie. Druhý díl více akční, než prvni. Konec byl rychle useknut, žádná vysvětlení. Beru do rukou třetí díl a doufám že se tam doctu všechno potřebné.

07.10.2018 4 z 5

Prvá zastávka Prvá zastávka Ed McBain

Oddechova jednohubka :-)

04.10.2018 3 z 5

Dlouho jsme se neviděli Dlouho jsme se neviděli Ed McBain

Trošku drsnější příběh.

04.10.2018 4 z 5

Mafie v Praze Mafie v Praze Michal Viewegh

Jak ze života politiků, policie atd. Úplně to vidím :-) Bavilo mě to hodně. Vtipné ale občas i velice napínavé.

03.10.2018 4 z 5

Román pro muže Román pro muže Michal Viewegh

Kniha mě bavila více jak film.Tři sourozenci středního věku.Soudce,novinář,televizní publicistka.Jeden sourozenec se dozvídá o jeho vážné smrtelné nemoci.Domluví si společné lyžování jako rozloučení s bratrem.Navíc jako bonus dostává k ubytování v hotelu,lyžování i krásnou mladou striptérku.Kniha otvírá dveře "třinácté komnaty"mužského světa.Humor této knihy byl opravdu skvělý.

02.10.2018 5 z 5

Tanec s andělem Tanec s andělem Åke Edwardson

Trochu více nejasne napsané..... Kdo proč kdy atd. Nemohla jsem se do knihy začít.

01.10.2018 3 z 5

Zmizelé z Cooley Ridge Zmizelé z Cooley Ridge Megan Miranda

Přečteno za jeden den. Napínavé, tajemné, bavilo moc. Jen občas nějaká nedodelavka či vysvětlení.

29.09.2018 4 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Kniha mohla mít o 200stran méně. Některé věci vyplnovali jen stránky. Styl psaní něco ve stylu nového moderního Shakespeara. Hlavní postava policista Macbeth je pěkně kvítko zabíjí, bere drogu, kuje pikle. Nebylo to špatné čtení. Sice trošku moc mrtvol ale dalo se to číst.

28.09.2018 3 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Tedy upřímně nevím co jsem to četla a proč :-( Hadroveho panáka jsem četla.... dal se prelouskat. Ale tohle tedy moc ne. Hodně mě vadilo že pokud jste nečetli H. Panáka už půl knihy nevíte nic. Prekombinovano, špatně se to četlo.... Hrozný guláš. Konec nějak nechápu. Pokud bude pokračování.... Kupují až v bazaru. Ještě nevím zda tomu dám další šanci. Dávám 3 hvězdičky. První za krásný obal knihy, druhou za snahu spisovatele a třetí za sebe že jsem sakra dobrá a dočetla jsem :-)

25.09.2018 3 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Máme tu další skvělou knihu od A.MARSONS.Stala za koupeni, za výborné čtení. Dávám 5 hvězdiček. Jsem velice ráda že má ještě určitě 11 knih napsat. Dává nám to po malých dávkách :-) Těším se na další várku :-)

23.09.2018 5 z 5

Čarodějnice Čarodějnice Camilla Läckberg

Super jízda :-) Stran tedy mnoho,ale nevadí-bylo co číst.Hlavně mě bavilo číst o čarodějnicích z 17.stolení.Napínavé jako vždy.Těším se na další várku Camill :-)

21.09.2018 5 z 5

Strážce majáku Strážce majáku Camilla Läckberg

Skvělé a ještě jednou skvělé. Příběh dobře poskladany. Všechno výborně propletene. Tuhle autorku já můžu :-)

18.09.2018 5 z 5

Vlastní spravedlnost Vlastní spravedlnost Camilla Läckberg

Jako vždy boziiiii..... Jinak to už ani nejde. Skvělé napínavé, baví mě číst o životě Eriky a Patrika.Prima jsou i kolegové v práci.

15.09.2018 5 z 5

Místo tebe Místo tebe Sofie Sarenbrant

Skvele napsano,moc ctiva kniha,ktera se cetla vecer sama ;-) Cetla jsem i prvni dil a byla zvedava jak dopadne volne pokracovani.Jsem mile prekvapena,nasla jsem dalsi skvelou svedku kterou budu cist.Dokoupim si vsechno co napsala ;-)

11.09.2018 5 z 5

36. týden 36. týden Sofie Sarenbrant

Skvělá čtivá oddechová detektivka.Jen konec vypadá na pokračování....no uvidíme co bude :-)

10.09.2018 5 z 5

Davidovy hvězdy Davidovy hvězdy Kristina Ohlsson

Zase to byla drsna jizda :-) Cela tahle serie je proste boziiiii ;-) Tesim se na novou knihu Potopa :-)

09.09.2018 5 z 5

Oběti ráje Oběti ráje Kristina Ohlsson

Trosku jiny styl od K.O.Terorismus nemam rada,to asi nikdo.Bohuzel na svete je porad.Kniha byla ctiva,napinava.....dopadlo to dobre.

07.09.2018 4 z 5