SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Trénujeme na maraton a půlmaraton Trénujeme na maraton a půlmaraton David Chalfen

Skvela kniha pro bezce.Vse co potrebujete vedet zde najdete.Snad i ja jednou ubehnu svuj pulmaraton ci vice ;-)

06.08.2018 5 z 5

Padající detektiv Padající detektiv Christoffer Carlsson

Prumerna kniha.Styl psani neni spatny,ale neco tomu trosku chybi.Hodnotila bych ji jako lepsi trojku :-) Bavila me ze vsech knih autora zatim nejvice.

06.08.2018 3 z 5

Neviditelný muž ze Salemu Neviditelný muž ze Salemu Christoffer Carlsson

Prumerna detektivka.Neco tomu hodne chybelo.

05.08.2018 3 z 5

Jednooký králík Jednooký králík Christoffer Carlsson

Zmatek,zmatek a zase zmatek.Mnoho postav.Dej nic moc.Kralik co je snad buh,vsechno vi a vidi.Kniha se cetla dobre to ano,ale obcas jsem tapala.Pak chvilku nic a sup jedna vrazda,kradeze...zas nic a sup dalsi masakr.Docela orisek kdo patri k sobe.Nakonec zaver knihy zadny... tedy si ji dopisi sama ;-) Nemam rada takove nedopecene knihy :-(

03.08.2018 2 z 5

Koho zvolil vrah Koho zvolil vrah Ed McBain

Prostě klasika od Ed McBaina :-)

26.07.2018 4 z 5

Nevycházej po setmění Nevycházej po setmění Helene Tursten

Kniha se cetla velmi dobre.Styl psani Helen me bavi ;-) Pribeh napinavy a drsny,hledaji se deti.Stoji za precteni.Tesim se na dalsi varku Helen :-)

24.07.2018 5 z 5

Revír Revír Helene Tursten

Spisovatelka me vtahla do deje skvele :-) Prijemna detektivka,bavila me velice.Urcite sahnu rada po dalsi knize :-)

20.07.2018 5 z 5

Žena s mateřským znaménkem Žena s mateřským znaménkem Håkan Nesser

Pohodová detektivka :-)

19.07.2018 4 z 5

Když běhá žena Když běhá žena Alexandra Heminsley

Sama běhám,ale zatím jen za domem či do lesa.Závody mě zatím nelákají,ale možná časem ano.
Kniha mě tedy hrozně bavila,zábavná byla až až.Já čtu jen detektivky....pořád jsem čekala na mrtvolu :-D ....žádná není,hlavní hrdinka to zvládla celá a živá.
Také jsem měla strach poprvé vyběhnout.Spisovatelka měla také hrůzu že by mohla cestou zvracet,nebo dostat průjem.Co se stane,když se jí udělá špatně?Může běžet,když se jí chce na malou,aniž by se nakonec pomočila?Myslí na probíhající scény,v nichž jí tělo přestává fungovat a dehydratací a vyčerpáním omdlévá.Hodně motivační kniha.
PS:já naštestí běhám kolem pole,pořád tam něco roste...ted je to nejlepší-roste tam kukuřice :-) Záchod super :-)

16.07.2018 5 z 5

Ajša Ajša Jesper Stein

Kniha byla moc roztahla.Cetla se sice dobre,ale me bavil nejvic konec.Tak snad dalsi bude za plny pocet hvezd ;-)

13.07.2018 3 z 5

Fízl Fízl Jesper Stein

Napsano napinave.Hlavni hrdina si to uziva v sexu a v drogove zavislosti podle chuti a libosti.Clovek by uz davno umrel predavkovanim....on ne da si trikrat drogu,zapije to vodkou a jede dal :-D No nevim,dost prekombinovano i tak me to bavilo ;-)

10.07.2018 4 z 5

Sbohem, ptáčku Sbohem, ptáčku Jesper Stein

Skvele cteni,napinave.Dej knihy je citlive tema znasilneni.Hlavni hrdina Axel to zvlada obcas skvele jindy resi vse tvrde.On sam ma problemy v soukromem zivote.
PS:vraha jsem vedela hned.
Tesim se na dalsi knihu Fizl...uz ji otviram ;-)

09.07.2018 4 z 5

Neklid Neklid Jesper Stein

Čtivé to sice bylo,ale mohlo být o pár stránech méně.Politické téma...mě tedy moc nebere.Přesto to nebylo špatné.

04.07.2018 3 z 5

Panenka Panenka Ed McBain

Oddechová skvělá detektivka.Přečtená za den :-)

01.07.2018

Svině Svině Carl-Johan Vallgren

Drsná to kniha.Mě se velice skvěle četla a bavila.Zvrácení muži,prostituce,drogy,korupce...atd.Baví mě styl psaní spisovatele.Těším se na další díl ;-)

30.06.2018 4 z 5

Chlapec ve stínu Chlapec ve stínu Carl-Johan Vallgren

Kniha mě velmi překvapila.Podle procent zde na databázi jsem se ji bála začít číst.Ještě že nedám na rady,jen na sebe :-)
Četlo se to opravdu sama.Místo alkoholu....který je skoro v každé knize švédů ;-) Zde tedy rovnou drogy a silné woodoo.Zombi atd.Někde to bylo silné scifi,ale co už.Hlavně že jsem se začetla :-) Jdu číst další knihu autora...Svině.

28.06.2018 4 z 5

Jed Jed Ed McBain

Tak tohle byla parádní kniha.Opravdu napínavá,přečtená hned.Krutý život hlavní podezřelé.

25.06.2018 5 z 5

Bratr Bratr Joakim Zander

Nic moc,nemohla jsem se začíst.Téma mě nebavilo.

24.06.2018 3 z 5

Plavec Plavec Joakim Zander

Knihu musíte číst s 100% soustředěním,jinak nebudete vědět skoro nic.Součastnost,minulost.Námět,napětí super.Konec rychlý....možná pokračování?

22.06.2018 4 z 5

Nenávist Nenávist Ed McBain

Oddechová jednohubka od velkého spisovatele ;-)

20.06.2018 4 z 5