SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Silueta Silueta Christina Larsson

Kniha mě bavila.Byla napínavá i když pachatel či pachatelka byla známá skoro od začátku.Těším se na další knihu spisovatelky.Jsem zvědavá jak to půjde dál s těhotenstvím a partnerem :-)

20.06.2018 4 z 5

Neunikneš Neunikneš Christina Larsson

Všechno super,četlo se skvěle.Zápletka zajímavá,jen konec...takový nijaký....jako na pokračování.

18.06.2018 4 z 5

Osudový dluh Osudový dluh Olle Lönnaeus

Čtivost byla závislá,četla jsem dokud nebyl konec.Hlavní hrdina policista,který rád sází na koně a hraje karty o velké peníze.Prostě žádný kladas ;-) Každý máme svoje závislosti že :-)

15.06.2018 4 z 5

Jediná pravda Jediná pravda Olle Lönnaeus

Nejslabší dílo autora.Kniha nebyla špatná,ale nějak mě nedostala.Snad další bude lepší ;-)

13.06.2018 3 z 5

Velké srdce Mika Larssona Velké srdce Mika Larssona Olle Lönnaeus

Spisovatel je novinář.Styl knihy je něco jiného jak klasická detektivka.Mě teda baví moc a hlavně že je to zase něco jiného :-) Určitě přečtu další knihy novináře.Napínavé,zajímavé,čtivé.

11.06.2018 4 z 5

Za co se pyká Za co se pyká Olle Lönnaeus

Velice bavilo :-) Hned beru další knihu autora.Zakousnu se jako pes,nepustím dokut nedočtu ;-)

10.06.2018 4 z 5

Poslední případ Poslední případ Åke Edwardson

Jsem očarovaná,našla jsem dalšího skvělého spisovatele :-) Kniha mě velice bavila,četla jsem jak blázen.Všude a pořád,knihu jsem nedala s ruky...až jsem dočetla.Napínavé,úžasná zamotaná zvláštní zápletka.Styl psaní mě dostal.Švédy já můžu.Musím si dokoupit všechno co už pán napsal.Pak budu číst dál skvělé knížky :-)

08.06.2018 5 z 5

Léčka Léčka Åke Edwardson

Guláš v jménech,nevím proč to mají všechno tak podobné.Zamotaná zápletka.Četlo se to skvěle to ano.

06.06.2018 4 z 5

Romance Romance Ed McBain

Prostě Ed ....co dodat :-)

04.06.2018 4 z 5

Vlk Vlk Mo Hayder

Nejlepší,nejlepší a ještě jednou nejlepšíííí :-) Jak tohle může psát ženská.Takové hrůzy,napětí,zápletka skvělá.Tak touhle knihou mě fakt dostala ;-)

03.06.2018 5 z 5

Panenka Panenka Mo Hayder

No tak nevím.Napínavé to jako bylo.Zapletka také ušla.Ale ten konec....takže za dobrou 3.

01.06.2018 3 z 5

Unesená Unesená Mo Hayder

První kniha od Mo Hayder.Prvních pár kapitol jsem se nemohla začíst,ale pak se to rozjelo a to velmi dobře :-) Napínavé,skvělá zápletka.Určitě sáhnu po další knize ;-)

31.05.2018 4 z 5

Krutost Krutost Thomas Erikson

Silná to kniha.Nikdy jsem takovou knihu nečetla.Jsem šokovaná,co se kolem znásilnění děje.Jakou hrůzou musela prožít.Co všechno se vyšetřuje.Nakonec je ona ta špatná...opravdu síla.Knihu jsem přelouskala rychle,bavila mě velice.Nechala ve mě silný zážitek.

29.05.2018 5 z 5

Černý anděl Černý anděl Kjell Ola Dahl

Super zamotaná detektivka,co mě fakt velmi bavila.Napínavé,záhadné...prostě prima na čtení ;-)

28.05.2018 4 z 5

Břeh temné vody Břeh temné vody Joe R. Lansdale

Opravdu zajímavá kniha.Skvělý černý humor :-) Kniha mě bavila,přečteno rychle.....jsem čekala co se tam ještě semele.A opravdu semlelo se tam toho mnoho ;-) Masakr jak hrom.

26.05.2018 3 z 5

80 milionů očí 80 milionů očí Ed McBain

Skvělý Ed ;-) Když nevím co číst,vždy mě zachraní. :-)

23.05.2018 4 z 5

Mlýny osudu Mlýny osudu Johan Theorin

Přečteno za jeden,druhý dech...dřív to nešlo,zase tlustá kniha ;-) Napínavá,skvěle napsaná.Mě hold pan Johan Theorin velice baví.

21.05.2018 5 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Dočteno,super to opět bylo.Jen trošku jiný styl psaní od J.Theorina.Miluji jeho sérii Ölandu.Zde ve Skrýši nemůže popisovat krajinu,přírodu a vše krásné.V psychiatrické Klinice svaté Patricie není tak krásně.Napínavé,skvělá zápletka.Jen ten konec Johane to bylo co?!!!!Mám si vzít pero a dopsat si to sama :-D Závěr useknut,mohl jsi to více rozepsat.....pár stránek navíc by určitě nevadilo :-)

20.05.2018 4 z 5

Pátá kniha Mojžíšova Pátá kniha Mojžíšova Christina Larsson

Napínavá skvělá severská detektivka.Děj kolem pánů,kteří rádi ženské šaty atd.Bohužel jeden pán to řeší po svém.Hraje si na proroka soudného dne a trestá provinilce.

17.05.2018 5 z 5

Hlasy chaosu Hlasy chaosu Leonard Rosen

Trošku guláš,ale číst se to dalo.

15.05.2018 3 z 5