SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Detektivní hry 2 (Černá káva, A pak už tam nezbyl ani jeden, Poslední víkend) Detektivní hry 2 (Černá káva, A pak už tam nezbyl ani jeden, Poslední víkend) Agatha Christie

Klasika od Agathy :-) Tři divadelní hry:Černá káva,Deset malých černoušků a Poslední víkend.

05.09.2018 5 z 5

Andělé strážní Andělé strážní Kristina Ohlsson

Naprosto skvela napinava kniha :-)

05.09.2018 5 z 5

Sedmikrásky Sedmikrásky Kristina Ohlsson

Perfektni napinave....skvele napsano,tohle ja muzu ;-) Trosku gulas v jmenech,maji vsechno podobne.Jinak pro me proste bomba kniha :-)

03.09.2018 5 z 5

Nechtění Nechtění Kristina Ohlsson

Velmi napinavy pribeh ;-) Tahle spisovatelka me dostala,tesim se na dalsi knihu :-)

01.09.2018 5 z 5

Spící špion Spící špion Camilla Grebe

Nebylo to spatne :-) Nemusim knihy o agentech,politice a spionazi.Zde me styl psani C.Grebe velmi vtahl do deje knihy.

30.08.2018 4 z 5

Žena, po které se slehla zem Žena, po které se slehla zem Lone Theils

Prumerna detektivka.Prvnich 100 stran nudne,potom se to trochu rozjede.....ale i tak zadna hruza.Prvni kniha se me zamlouvala vice.

27.08.2018 3 z 5

Miovo blues Miovo blues Kristina Ohlsson

Obě knihy skvělé,napínavé..............zápletka zamotaná....přečteno na dovolené.Určitě sáhnu po dalších knihách spisovatelky :-)

25.08.2018 5 z 5

Lotosové blues Lotosové blues Kristina Ohlsson

Tak to byla jizda,jen skoda ze to ma pokracovani...uz ho drzim v ruce a jdu na vec ;-)

20.08.2018 5 z 5

Hořící stromy Hořící stromy Kristina Ohlsson

Mě se tedy kniha velice zamlouvala i ten zvláštní konec.Baví mě tak zamotané zápletky.Bylo to velmi napínavé,dobře promyšlené.Možná bude i pokračování.....?

17.08.2018 5 z 5

Jehlový podpatek Jehlový podpatek Ed McBain

Tohle nemohl napsat Ed :-( Nuda,davam jednu hvezdu za jeho jmeno.

16.08.2018 1 z 5

Nokturno Nokturno Ed McBain

Tady se roztrhl pytel s vrazdama ;-) Napinavejsi detektivka nez normalne od pana Ed M :-)

15.08.2018 4 z 5

Šilhavý medvídek Šilhavý medvídek Ed McBain

Dalsi oddechova detektivka ;-)

14.08.2018 4 z 5

Byla jedna holčička Byla jedna holčička Ed McBain

Oddechove cteni.Opet slusne zamotana zapletka ;-)

13.08.2018 4 z 5

Tři slepé myšky Tři slepé myšky Ed McBain

Rekla bych jedna drsnejsi od velkeho pana.Precetla jsem behem dne,nedalo se to odlozit stranou.Napinave,skvele,zamotane...tak to ja muzu ;-)

12.08.2018 5 z 5

Dům co postavil Jack Dům co postavil Jack Ed McBain

Krasne napinava zapletka :-)

12.08.2018 5 z 5

Polibek Polibek Ed McBain

Nadprůměrná detektivka od pana spisovatele.On mě prostě baví,není to žádná krvárna.Ještě jsem nečetla knihu která by mě od něj nebavila.

12.08.2018 4 z 5

Profesionál Profesionál Ed McBain

Maly bonbonek na vecerni cteni ;-) Nevim jak to dela ale jeho knihy jsou ctive,napinave a pritom uz neco zazili.

09.08.2018 4 z 5

Brána osudu Brána osudu Agatha Christie

Oddechová luxusní detektivka od velké Paní :-)

09.08.2018 4 z 5

Postrach Postrach Evan Hunter (p)

Skvela napinava detektivka.Motivy pachatelu jsou opravdu zvlastnosti.

08.08.2018 4 z 5

Krvavá lázeň Krvavá lázeň Tess Gerritsen

Napinave cteni,originalni napad.Hold tahle pani je velka spisovatelka ;-)

07.08.2018 4 z 5