SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Vnitřní kruh Vnitřní kruh Mari Jungstedt

Skvělá oddechová detektivka na večer :-)

04.04.2018 5 z 5

Této tiché noci Této tiché noci Mari Jungstedt

Mari mě nadchla,píše normální oddechové detektivky :-) Žádná krvavá jatka.Postavy skvělé.Určitě sáhnu po dalším díle ;-)

02.04.2018 5 z 5

Neviditelný Neviditelný Mari Jungstedt

Severskou krimi já můžu.Velice mě kniha bavila.Styl psaní skvělý.Sahám po další knize od Mari ;-)

01.04.2018 5 z 5

Noc nad Reykjavíkem Noc nad Reykjavíkem Arnaldur Indriðason

Klidná pomalá detektivka,bez krve a hrůz.Oddechovka ;-)

30.03.2018 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Nebylo to vůbec špatné :-)

28.03.2018 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Četlo se to dobře :-) Zápletka velmi zajímavá.Majitel domu nemocný na pořádek atd.Já osobně bych ho poslala někam :-D

27.03.2018 4 z 5

Tekutý písek Tekutý písek Malin Persson Giolito

Kniha mě moc nebavila.První jsem musela přelouskat styl spisovatelky a bohužel mě nesedl.Velká škoda švédskou krimi mám moc ráda.

26.03.2018 2 z 5

Chladná krev Chladná krev Lisa Jackson

Spisovatelka píše skvěle to ano,ale bohužel strašně moc stránek.Moc natahování.Až posledních 30 stran rychlé rozuzlení.

24.03.2018 4 z 5

Horká krev Horká krev Lisa Jackson

Průměrná detektivka.Moc stránek,moc natahování.Občas nuda,pak super napětí.Záplatka dobrá.

22.03.2018 4 z 5

Tragédie o třech jednáních Tragédie o třech jednáních Agatha Christie

Paní Agatha nikdy nezklame.Její knihy jsou velice čtivé,oddechové,skvěle napsané.

20.03.2018 5 z 5

Na velké planině Na velké planině Johan Theorin

Kniha nebyla špatná.Má mnoho příběhů.Některé mě bavili,některé moc ne.

18.03.2018 4 z 5

Zkamenělá krev Zkamenělá krev Johan Theorin

Kniha mě bavila velice.Styl je prostě jeho.Píše o Olandu překrásně.Jaké je tam prostředí,příroda.To jak píše o vílách,trolech....prostě nádhera.Děj je bez velkého násilí.Jeho knihy jsou oddechové.Tento pán mě vždy krásně překvapí.Jsem vtáhnutá do jeho knih.Těším se na další dílo ;-)

17.03.2018 5 z 5

Žhář Žhář Torkil Damhaug

Slušná četba :-) Bavila mě velice,zamotané,zajímavé.

15.03.2018 4 z 5

Slepá skvrna Slepá skvrna Torkil Damhaug

Zajímavá severská detektivka.Bavila mě celá.Zápletka zamotaná.Tak to mám ráda ;-)

12.03.2018 4 z 5

Prach jsi a v prach se obrátíš Prach jsi a v prach se obrátíš Chris Tvedt

Tento spisovatel mě sedl ;-) Styl psaní,napětí,zápletka.Miluji severskou krimi.Takže za 5 hvězd :-) Těším se na další knihu :-)

09.03.2018 5 z 5

Kruh smrti Kruh smrti Chris Tvedt

Skvělá severská krimi.Velice dobře se četla.Příběh skvele zamotán.Napínavé až do konce,pořád se něco dělo ;-)

08.03.2018 5 z 5

Smrtící ukolébavka Smrtící ukolébavka Robert McClure

Moje první Gangsterka a super ;-)

06.03.2018 4 z 5

Elsyino tajemství Elsyino tajemství Camilla Läckberg

Skvělá detektivka.Camilla píše za jedna.Velice mě baví číst minulost,přítomnost.Vždy to má napínavé až hrůza.Těším se na další knihu ;-)

04.03.2018 5 z 5

Žena z kajuty č. 10 Žena z kajuty č. 10 Ruth Ware (p)

Kniha mě bavila celá.Přečetla jsem za večer.Pro mě klasická detektivka,která se četla sama :-)

01.03.2018 5 z 5

Agonie smrti Agonie smrti Bernhard Aichner

Tak a dopadlo to jako v pohádce :-) Ted už snad bude mít holka klid a skvělý život.Nechám se překvapit co nám pan spisovatel naservíruje dalšího.Těším se ;-)

28.02.2018 5 z 5