SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Bomba!!!!Knihu jsem přečetla na jeden zátah.Bavila mě velice,celá.Začátek skvělý nápad s kufrem.Potom fotky.....a už jsem byla napnutá jako malé tangáče :-D Zápletka i rozuzlení,styl psaní ...pro mě tedy za plný počet hvězd.

25.02.2018 5 z 5

S konečnou platností S konečnou platností Andreas Pflüger

Její budoucí šéf řekl:Máme o vás zájem.
A kdo o mě má zájem?
Jsme oddělení,které je nasazováno,tam kde by použití jiných jednotek nevedlo k cíli.
Ochrana svědků takového typu,s nímž by si spolkový kriminální uřad neporadil.Osvobozování rukojmí v případech,kdy by zásahová jednotka v plné výbavě působila příliš nápadně nebo byla těžkopádná a kdy je třeba místo zbraní použít pouze vlastní tělo.Předávání výkupného při únosech.Tajná vyšetřování s nejvyšším rizikem.Diskrétní operace pro Europol.Infiltrace do teroristických skupin a jejich následná likvidace a mnoho dalších,podobných....Úkolů na míru.
Kniha se četla velice dobře.Způsob práce speciálních jednotek spisovatel popsal věrně.Hlavní hrdinka je milá a sympatická.

24.02.2018 4 z 5

Smysluplná vražda Smysluplná vražda Agatha Christie

Výborná detektivka,jak jinak od Velké paní A ;-)

22.02.2018 5 z 5

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Skvěle napsaná napínavá detektivka.Konec jsem čekala více zamotan,bohužel vraha jsem poznala skoro na začátku knihy.

21.02.2018 4 z 5

18 oříšků k rozlousknutí 18 oříšků k rozlousknutí Agatha Christie

Mnoho krátkých detektivek k rozlousknutí.Jako bonboniéra na chvilku jeden bonbon ;-)

21.02.2018 4 z 5

Příběhy ze staré Anglie Příběhy ze staré Anglie Agatha Christie

Prostě klasika od Agathy ;-)

21.02.2018 5 z 5

Pověz mi, jak žijete Pověz mi, jak žijete Agatha Christie Mallowan (p)

Tohle jsem si musela přečíst.Miluji Agathu.Všechno co napíše musím přelouskat ;-)

Na vrcholu vlny Na vrcholu vlny Agatha Christie

Skvělá detektivka,tak jako všechno od Agathy ;-)

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Autorka píše skvělé knihy.Vždy mě vtáhne do děje a musím číst a číst :-) Potom je bohužel konec a já čekám na další knihu :-)

19.02.2018 4 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Kniha stojí určitě za přečtení.Není to žádná drastarna.Klasická detektivka,hodně dobře napsaná.Četla se sama od začátku do konce.

18.02.2018 4 z 5

Cukrová smrt Cukrová smrt Unni Lindell

Super severska krimi ;-) skoda že není další pokračování.

17.02.2018 5 z 5

Sněhurka Sněhurka Ed McBain

Nejlepší detektivky pane Mcbain :-)

Popelka Popelka Ed McBain

Opět super.

Skřet a královna Skřet a královna Ed McBain

Super detektivka :-)

Temný muž Temný muž Unni Lindell

Super severska krimi.Cetlo se samo.Napinave,skvela zapletka.Sup na dalsi knihu autorky ;-)

14.02.2018 4 z 5

Medová past Medová past Unni Lindell

Kniha me velice bavila od zacatku do konce.Zapletka super.Postavy nektere na facku,jine normalni.Jak ze zivota ;-) Jdu na dalsi knihu autorky :-)

13.02.2018 5 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Jo Nesbø

Nebylo to spatne.Jen me stvalo kostel,zalmy a porad dokola.Malo napinave.

11.02.2018 3 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Popsala bych knihu jako jednohubku na vecer ;-)

11.02.2018 4 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Tak asi jsem se zamilovala,pane Jo Nesbo :-) Opravdu skvela kniha.Po nocich jsem naspala,jen cetla a cetla!!!Docetla co nejrychleji to slo.Tesila jsem se jak to cele dopadne.Zapletka super,postavy skvele. ;-)

10.02.2018 5 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Ma prvni kniha od Jo Nesbo.Jsem na vazkach zatim nevim zda me sedl ci ne.Budu muset zkusit dalsi jeho dilo.Lovci hlav zacatek velka nuda,pak se to rozjelo.Neco bylo hodne drsne,neco naopak odporne....hlavne ta latrina :-D Zapletka skvela,hodne zamotana.Davam 4 hvezdicky pane Jo Nesbo ;-) PS:musim videt i film :-)

07.02.2018 4 z 5