SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Chlapec, který přestal plakat Chlapec, který přestal plakat Ninni Schulman

Oddechová detektivka,žádná krvavá jatka.Prostě vypnout a relaxovat.První kniha od spisovatelky mě bavila trošku více.

15.05.2018 4 z 5

Dívka se sněhem ve vlasech Dívka se sněhem ve vlasech Ninni Schulman

Bavilo a velmi :-) U knížky jsem se nenudila,příběh se četl sám až do konce. Někdy mě štvala Magdaléna,která si dělala co chtěla.Nedala si říci a pátrala na vlastní pěst.Dále policista,který porušuje pravidla v práci.Autorka mě mile překvapila a určitě si přečtu další její knihy.

12.05.2018

Podezřelý Podezřelý Kjell Ola Dahl

Zamotana,skvela norska krimi ;-)

10.05.2018 4 z 5

Déšť smývá stopy Déšť smývá stopy Mikaela Bley

Velice zajimava kniha.Cetla se sama.Skvele psychologicke drama.Drsne,napinave....kdyz jde o dite je to vzdy hodne smutne.

08.05.2018 5 z 5

Dopisy mrtvých Dopisy mrtvých Luca Veste

Kniha se me cetla velice dobre.Zajimavy zaver,skvela zaplatka.Napinave cele ;-)

06.05.2018 4 z 5

Před pikolou za pikolou Před pikolou za pikolou Linda Green

Kniha me bavila.Zajimave psycho.Hrozne jsem se bala o malou.Nakonec to dopadlo jak melo.

04.05.2018 4 z 5

Zapomenutí mrtví Zapomenutí mrtví Tove Alsterdal

Namet knihy me bavil.Styl psani uz bohuzel moc ne.Pro me prumer.

03.05.2018 3 z 5

Když Anna zmizela Když Anna zmizela Alex Lake

Kniha se mě četla velice dobře.Když Anna zmizela byl to teprve začátek.Později to mělo šokující děj.Opravdu povedená tchýně.........:-) Povedený syn.Celá povedená rodinka.Unosce jsem uhádla hned.

29.04.2018 4 z 5

Znovuzrození vraha Znovuzrození vraha A. J. Kazinski

Knihy od autorů mě velice baví.Mají svůj styl psaní.Osobně neveřím na znovuzrození,převtělování.Tohle téma nemusím,zde v knize se to četlo skvěle.Dost mě štvalo že se policista co má dvě malé děti a ženu,nechá zavřít dobrovolně na psychiatrické zařízení.Všude masoví vrazi,sexuální schizofrenní násilníci.Jak to dopadlo si musíte přečíst ;-)

26.04.2018 4 z 5

Spánek a smrt Spánek a smrt A. J. Kazinski

Nádhera ;-) Dlouho jsem nečetla tak zvláštní knihu.

23.04.2018 4 z 5

Poslední dobrý muž Poslední dobrý muž A. J. Kazinski

Mě kniha velice bavila a to celá.Děj,zápletka,postavy všechno super.Určitě sáhnu po další knize od autora :-)

21.04.2018 4 z 5

Mefisto Mefisto Tess Gerritsen

Opět jízda :-) Napínavé celé.Satanistické téma mě osobně nebaví,ale zde se to dobře četlo.

18.04.2018 4 z 5

Poslední hodina Poslední hodina Jeffery Deaver

Pár knih jsem už od spisovatele přečetla a vždy mě bavili.Bohužel tahle kniha byla pro mě nudná,moc překombinovaná.Sakra a těch stránek ....skoro 600 no stačilo by to krouhnout na půl ;-)

15.04.2018 3 z 5

Maestro Maestro Geir Tangen

Trošku guláš v jménech,dějech...jinak se to dalo přečíst.Motiv mě dost pobavil :-) Já ráda čtu,že bych také něco napsala sama :-D Ten kdo knihu už četl ví o čem píši.

14.04.2018 3 z 5

Hluboký hrob Hluboký hrob Steve Robinson

Oddechová detektivka.Přítomnost,budouctnost.Dívka hledá své biologické rodiče.

12.04.2018 3 z 5

Rašeliniště Rašeliniště Susanne Jansson

Velice pohodová detektivka.Mám ráda Severskou krimi.Takhle je nanásilná,čte se sama.Rašeliniště za mě skvělý název knihy.Plus krásná obálka.Děj se odehrává kolem Rašeliniště....kdysi dávno tu pochovávali oběti a říká se,že lidé tady beze stop mizí ješte dnes.

11.04.2018 4 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Kniha mě velice bavila,četla se sama.Opravdu napínavé to bylo.Čekala jsem,co se z toho všeho vyvine.Zda se zabijí,nebo přežijí :-)
Konec byl pro mě zklamání,doufala jsem v trochu lepší rozuzlení.

09.04.2018 4 z 5

Temný anděl Temný anděl Mari Jungstedt

Další skvělá oddechová detektivka na večer :-)

08.04.2018 4 z 5

Vražedné léto Vražedné léto Mari Jungstedt

Oddechové skvělé čtení ;-)

06.04.2018 5 z 5

Umírající dandy Umírající dandy Mari Jungstedt

Knihy od Mari mě baví a to hodně.Ale tento díl mě připadl nudnější.....hlavně žádné konečné rozuzlení proč se to stalo.

06.04.2018 4 z 5