SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Výborná to kniha. Tahle spisovatelka mě vždy vtáhne do děje. Opravdu se nikdy nenudím.Napinave až až. Konec.... I slza mě ukapla. Bravo, těším se na další knihu.

31.12.2019 5 z 5

Motiv X Motiv X Stefan Ahnhem

Drsnější díl bych řekla. A ten konec.... Já bych potřebovala hned pokračování!!!!!Za rok už nebudu vědět Vo co jde :-)

28.12.2019 5 z 5

Vyvrhel Vyvrhel Gilly Macmillan

Pro mě průměr. Číst se to dalo. Ale čekala jsem od knihy trochu více.

20.12.2019 3 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Musím říct že mě kniha velmi bavila. Byla napínavá až až. Hodně mě připomínala knihu Deset malých cernousku od A. Christie.

14.12.2019 5 z 5

Mrtvá z Nevady Mrtvá z Nevady Harlan Coben

Opět bezva čtení. Pán spisovatel mě vždy velmi dobře zabaví.

08.12.2019 4 z 5

Na útěku Na útěku Harlan Coben

Skvělá kniha od skvělého autora Cobena. Napínavé až do konce. A konec nejlepsiiii.

01.12.2019 4 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Pro mě je kniha velice čtiva. Překvapila mě originálním tématem,ktery jsem ještě nikde nečetla. Osobně jsem četla horší kraviny. Tohle se opravdu číst dá a má to nějaký děj, zápletku, rozuzlení. Konec knihy... Pro mě osobně a mou fantazii se meze nekladou. Kniha by mohla mít pokračování. Ale možná spisovatelka chtěla nechat konec knihy otevřený.

25.11.2019 4 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Kniha se četla velice dobře. Moc mě bavila i když zápletka průměrná.

20.11.2019 4 z 5

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Zase po dlouhé době originální námět. Čtivé, velmi napínavé. Občas velice moc nechutné. Každý čtenář knihu nezvládne. Pro silnější povahy bych doporučovala.

15.11.2019 4 z 5

Ďáblovo dílo Ďáblovo dílo Lotte Petri

Průměrná detektivka. Námět skvělý,ale zpracování horší.

10.11.2019 3 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Jsem na vazkach kniha mě že začátku moc nebrala. Později už to bylo o hodně lepší. Jen mě moc nesedí styl psaní autora. Šelma byla pro mě nejlepší. Hrackar a Teorie už slabší než předchozí kniha.

04.11.2019 3 z 5

Nádech do ticha Nádech do ticha Cath Staincliffe

Drsná kniha terorismu. Začátek knihy byl jemný román a pak bum a všechno bylo drsně jinak. Zde si člověk uvědomí že pokud nejde o život nejde o nic. Život máme jen jeden. Proto ho musíme žít pořád naplno. Mít kolem sebe lidi co milujeme. Nikdy nevíme co nám život připraví.

24.10.2019 4 z 5

Jarní mrtví Jarní mrtví Mons Kallentoft

Velmi napínavá kniha. Zápletka skvělá. V této knize mě hlavní hrdinka nesere... Asi konečně šla do sebe.

20.10.2019 4 z 5

Podzimní vražda Podzimní vražda Mons Kallentoft

Malin mě pěkně sere. Její piti a vztah k dcerce a bývalému manželovi je katastrofa. Chová se jak malá holka.Jinak se kniha cetla pěkně.

12.10.2019 4 z 5

Letní smrt Letní smrt Mons Kallentoft

Opět nezklamal. Druhá kniha od autora a super čtení.

03.10.2019 4 z 5

Kávové opojení Kávové opojení Anette Moldvaer

Kniha pro milovníky kávy. Doporučuji. Hodně receptu, krásné fotky. Skvělé rady při koupě kávy.

28.09.2019 4 z 5

Zimní oběť Zimní oběť Mons Kallentoft

Kniha mě velmi bavila. Zápletka skvělá. Budu pokračovat v četbě autora dále.

28.09.2019 4 z 5

Dítě Dítě Fiona Barton

Konec knihy mě šokoval. Takový závěr bych nečekala. Kniha se dlouho vlekla. Zato konec byl rychle pryč.

14.09.2019 3 z 5

Vdova Vdova Fiona Barton

Průměrná detektivka. Moc zdlouhavé, málo napínavé pro mě. Přitom tohle téma mohlo vytriskat více.

11.09.2019 3 z 5

Nebudete se bát ničeho zlého Nebudete se bát ničeho zlého John Searles

Docetla jsem a nebavilo mě to. Moc dlouhé. Téma kolem víry.

06.09.2019 2 z 5