SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Po dlouhé době opět kniha co se četla rychle sama.Nechapala jsem proč by matka od malého miminka chtěla skákat pod vlak.

22.09.2021 4 z 5

Poslední let Poslední let Julie Clark

Dva napínavé příběhy,dvou žen....které potřebují zmizet a začít nový život.

19.09.2021 4 z 5

Chci tvůj život Chci tvůj život Amber Garza

Tak to byla jízda.Napinave, skvěle promyšleno.Zapletka úžasná.Konec jsem vůbec neodhadla.

16.09.2021 4 z 5

Vyšší spravedlnost Vyšší spravedlnost Hans Rosenfeldt (p)

Bravo opět úžasně napínavé.A ten konec....čekám další pokračování.

11.09.2021 4 z 5

Takový hněv Takový hněv Cara Hunter

Styl psaní spisovatelky mě osobně nesedl.Stridani děje pro mě občas velký chaoz.

07.09.2021 3 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Jeho knihy mě vždy baví,čtou se sami.Ma vše skvěle promyšleno, zápletka dobrá.

01.09.2021 4 z 5

Šarlatán Šarlatán Josef Klíma

Zajímavé čtení.Jsem ráda za přečtení,že jsem se dočetla něco nového.Urcite se podívám i na film.

28.08.2021 4 z 5

Máš mě v krvi Máš mě v krvi Elizabeth Norebäck

Napínavá kniha co musíte dočíst hned.

28.08.2021 5 z 5

Našeptávač Našeptávač Alex North

Kniha má od každého trochu napětí,nadpřirozeno, čtivost, zvědavost co bude dál.A nakonec jak to dopadne.

26.08.2021 4 z 5

Vyhazovač Vyhazovač David Gordon

Nic moc,kdybych knihu nečetla vůbec by mě to nevadilo.Prumer

21.08.2021 3 z 5

Zajatci Zajatci Debra Jo Immergut

Každou knihu doctu i tady jsem z odporem dočetla, Chaozz a zase Chaozz.Nemastne, neslané....

19.08.2021 3 z 5

Nevlastní sestra Nevlastní sestra Sandie Jones

Tak to byla jízda.Kniha mě bavila.Sama jsem nevlastní sestra,takže velké překvapení v rodině znám.Nastesti u mě to dopadlo skvěle už od začátku.

17.08.2021 4 z 5

Zlomení lidé Zlomení lidé Leah Konen

Zamotané dílo.Tajemstvi má každý.Nikdo neví komu věřit.

17.08.2021 3 z 5

Tajemství živých Tajemství živých Carol Wyer

Drastická kniha,jde hlavně o krutou pomstu.Kdysi ji jako malé něco udělali .....vyrostla a chce jim bolest vrátit.

13.08.2021 4 z 5

Obhájce Obhájce Victor Methos

Osobně nemám ráda knihy kolem soudní síně a práva.Je to pro mě zdlouhavé, nudné.Tohle je první kniha z právního hlediska co mě bavila a to tak že jsem ji přečetla za večer.

06.08.2021 5 z 5

Hypotéza zla Hypotéza zla Donato Carrisi

Napínavé čtení,krásne zamotané a to rozuzlení úžasné.Vypada to na pokračování...budu se těšit na další nálož.

06.08.2021 4 z 5

Černé léto Černé léto M. W. Craven

Úžasné čtení, originální námět.Byli zde nové věci k přečtení.Napiname až až.Dlouho jsem tak brilantní knihu nečetla.

02.08.2021 5 z 5

Beze stopy Beze stopy Lisa Gray

Kniha která se četla sama.Zadny originální wou nápad,ale i tak čtivá detektivka.

31.07.2021 4 z 5

Pod dohledem Pod dohledem Lisa Jewell

Pomalu a jistě skládáte puzzle.Pridavate malé dílky do příběhu.Nakonec máte obrázek celý a příběh je na světě.

28.07.2021 4 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Nemohla jsem se začíst.Polovina knihy pomalá.Konec větší vzrušo.

17.07.2021 3 z 5