SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Zmizelí Zmizelí Sibel Hodge

Průměrný děj,průměrné čtení.

10.11.2021 3 z 5

Pravá matka Pravá matka Shalini Boland

Opravdu mrazivé čtení.Clovek nechápe že i tohle se může stát.

06.11.2021 4 z 5

Dcery jezera Dcery jezera Wendy Webb

Ze začátku knihy jsem se nemohla pořádně začíst.Od poloviny to bylo jen a jen lepší.Zvlastni příběh.

06.11.2021 4 z 5

Pravá matka Pravá matka Shalini Boland

Velice zvláštní,napínavá kniha.Cetla se sama.Chtela jsem rychle vědět jak to dopadlo.

01.11.2021 4 z 5

Krátký proces Krátký proces Richard Sklář

Mě to moc nedostalo.Davam za tři.

31.10.2021 3 z 5

Pandemie Pandemie Franck Thilliez

Tak to byla jízda, napínavé...doporučuji pro silné povahy.Obcas to bylo hodně drsné.Od autora moje první kniha a určitě ne poslední.Kniha měla více stránek,ale i tak byla skvělá.

31.10.2021 5 z 5

Staré dluhy Staré dluhy Peter Temple

Napínavá detektivka,od začátku až do konce.

28.10.2021 4 z 5

Tiché dítě Tiché dítě Sarah A. Denzil

Drsné čtení.Dite které se údajně utopilo.Po deseti letech se objeví.Memluvi,je podvizivene, zneužité.Nikdo neví kde byl.Kdo ho unesl.
Ale nakonec se pravdu dozvíme.
Pro mě zbytečně moc stránek.

22.10.2021 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Zajímavý námět.Muzete hádat zda je to pravda nebo lež.

19.10.2021 4 z 5

Útěk ze světa Útěk ze světa Lucinda Berry

Znovuobjevení ženy po 11letech odhalí temná tajemství.Na povrch se dostane dlouho skrytá zničující pravda.
Hluboké, temné, nebezpečně návykové čtení.A ten konec!!!!

16.10.2021 4 z 5

Kate musí zemřít Kate musí zemřít Alex Lake

Čtivě ano. Najivni příběh ano.Od poloviny knihy víte kdo je vrah.Policie nemůže být až tak neschopná.

13.10.2021 4 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Thriller mě dostal a už nebylo úniku.Napinava kniha,kterou musíte dočíst hned.

11.10.2021 4 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Angela mě nikdy nezklame,hold píše úžasně.Tato kniha byla velice zajímavá,originální zápletka.
Když objeví už dvě oběti,je jasné že jde o sériového vraha.Stopy vedou k soutěži talentovaných dětí.

10.10.2021 5 z 5

Italské boty Italské boty Henning Mankell

Zvláštní kniha,která se četla skvěle.Hlavni postava sama na ostrově.Spolecnost mu dělá jen pes a kočka.Chce jen svůj klid.
Navštíví ho jeho láska z mládí a zde už není sám,navíc musí dodržet svůj slib co jí dal.Nakonec zjistí ještě jedno velké překvapení ....ale to už se dočtete sami.

07.10.2021 4 z 5

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Camilla Läckberg

Mám ráda tuhle spisovatelku.Kniha byla slabší vývarem od ní.Ale i tak mě bavila.

06.10.2021 4 z 5

V náruči kanibala V náruči kanibala Barbora Walterová Benešová

Mě se kniha četla velmi napínavě.Bylo to horší jak horor.To co se tam dělo byla síla.

05.10.2021 4 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Brutálně strašidelný příběh.

04.10.2021 4 z 5

Ve stínech Ve stínech G.R. Halliday

Pro mě průměrná kniha.

29.09.2021 3 z 5

Spánek Spánek C. L. Taylor

Bála jsem se na ostrově.Hadala jsem kdo je ten vrah.Neuhodla.Chudak holka, cítila se vina za nehodu kterou nespáchala.Nekdo se jí chtěl pomstít.

26.09.2021 4 z 5