SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Jóga pro holky ze Západu Jóga pro holky ze Západu Šárka Simonidesová

Úžasná kniha pro začátečníky.Ja občas jógu cvičím,ale jen na záda či protažení,meditaci.V knize jsem se dozvěděla vše ostatní co jsem potřebovala vědět a mohla cvičit sestavy pro pokročilé.Hlavne mě bavila Hormonální jógová sestava.Vse je napsáno jednoduše,sestavy mají fotografie...tedy skvěle to zvládnout.

23.01.2022 5 z 5

Temná zákoutí Temná zákoutí Arnaldur Indriðason

Tajuplná detektivka.Prolina se zde přítomnost a minulost.Zamotane až po tři generace zpět.

23.01.2022 4 z 5

Kořeny zla Kořeny zla Dominik Dán

Zajímavý vrah,zvláštní motiv.Celkem mě čtení bavilo.

20.01.2022 4 z 5

Cela číslo 17 Cela číslo 17 Dominik Dán

Skvělá napínavá detektivka.Zaver jsem tak trochu tušila i tak super čtení.

15.01.2022 4 z 5

Rudý kapitán Rudý kapitán Dominik Dán

Napínavé,musím kouknout i na film.

14.01.2022 4 z 5

Kukačka Kukačka Natalie Daniels

Na jedno přečtení docela dobré.Neni to taková ta wauuu kniha co vás opravdu dostane.Tohle je o něco lepší než číst letáky,pokud už neni doma kniha do ruky.

08.01.2022 3 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Mě tedy kniha velice bavila,občas se to trošku tahlo ale......Konec mě šokoval.To jsem opravdu nepředvídala.

05.01.2022 5 z 5

Tuhá zima Tuhá zima Kim Faber

Kniha me velice zaujala a hlavně bavila až do konce a to má opravdu hodně stránek.Bylo tam od všeho trochu teroristický útok,uprchlíci,znásilnění,dementní otec.Urcite sáhnu po dalším pokračování.

02.01.2022 5 z 5

I krása může zabíjet I krása může zabíjet Wendy Holden

Knihu jsem si tak nějak půjčila omylem v knihovně.Zacetla jsem se opravdu skvěle a knihu rychle dočetla.

28.12.2021 5 z 5

Mistr úniků Mistr úniků Brad Meltzer

Pro mě tedy za tři hvězdičky.Cetla jsem lepší i horší knihy.Moc stran,mohlo být o stovku méně.Prumer,který se četl dobře.

27.12.2021 3 z 5

Až moc blízko Až moc blízko Eleanor Moran

Bohužel jsem se do knihy nezacetla.Nebavilo mě to.

24.12.2021 2 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Nějak jsem konec i děj knihy sama uhadla.I tak se to četlo dobře.

19.12.2021 4 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Průměrná detektivka.Cetla jsem lepší.Prostredi tetovacích salonů,lidí a kerek.

17.12.2021 3 z 5

Ani mrtvá, ani živá Ani mrtvá, ani živá Ursula Poznanski

Utahane,dlouhé,někdy moc nudné.Konec taky žádná pecka.Knihy od spisovatelky mám ráda,ale tohle mě nebavilo.

12.12.2021 3 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Já osobně romány nečtu.Tuhle knihu jsem vzala omylem v knihovně.A byla to úžasná kniha.Jsem ráda že se ten omyl stal.

04.12.2021 5 z 5

Stínohra Stínohra Alex North

Nic moc tedy.Naseptavac byl úplně jiná Liga.

27.11.2021 3 z 5

Já nevím Já nevím Barbara Abel

Kniha mě bavila.Sileny psychotriller.Cloveka až mrzí co udělá jedna skoro normální rodina.

21.11.2021 4 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Zvláštně zamotaný dej.

21.11.2021 4 z 5

Sběratelé zla Sběratelé zla Mark Griffin

Konec trošku přitažen za vlasy,ale jinak to bylo děsivé čtení.

17.11.2021 4 z 5

Přiznání Přiznání Jo Spain

Psychologická detektivka.Dej celkem předvídatelný.Kniha zbytečně roztáhla.Presto jsem ráda za přečtení.

14.11.2021 4 z 5