simona g. Online simona g. komentáře u knih

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Ale jooo. První dva díly úplně turbosuper, tady u třetího maličko překombinované, ALE celkově super trilogie, knihami (i touto třetí), jsem proletěla jak šus, vyloženě jsem se na čtení těšila a vyloženě nerada jsem knihy ještě nedočtené odkládala. SUPER!

09.05.2021 5 z 5

Spálená křídla Spálená křídla Karla Kubíková

Nádherná kniha i příběh. Moc hezky napsáno, četla se fajn, rozhodně doporučuju :).

22.04.2021 5 z 5

Zdislava a ztracená relikvie Zdislava a ztracená relikvie Vlastimil Vondruška

Ušlo to. Znám i lepší knihy, ale i horší. Že by mě to extra nadchlo, to asi ne, ale za přečtení stála. Zase trochu jiné čtení.

08.07.2020 4 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

Kniha se mi četla dobře, děj docela fičel, ale že bych z ní byla nějak extra nadšená, to se říct nedá. Hodnotila bych asi v tom smyslu, že nenadchne, ale neublíží.

06.01.2020 3 z 5

Syn vražedkyně Syn vražedkyně Joy Ellis

Mi se kniha četla moc fajn. Napínavá, zajímavá, za mě supr počtení bez zdlouhavých zbytečností.

07.09.2019 4 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm Tess Gerritsen

Za mne = prima kniha. Četlo se to jedním dechem a moc dobře. Pár stran, žádné umělé natahování, SUPR, doporučuji.

17.06.2019 5 z 5

Zmiz, dokud můžeš Zmiz, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Chmmmm, tak já ani nevím. Lehká rozpačitost, proto asi taky nakonec mínus jedna hvězdička. Celkově asi jako první díl, čtivé to bylo, námět fajn, ale někdy až moc růžové a až moc naivní. Po prvním dílu jsem po druhém sáhla, ovšem po druhém ještě uvidím, zda někdy sáhnu po trojce, v budoucnu. Jednoduše - četla jsem lepší, ale i horší.

24.04.2024 4 z 5

Byt v Paříži Byt v Paříži Guillaume Musso

A mi se to líbilo moc. První setkání s autorem a rozhodně důvod sáhnout po jeho dalších knihách. Tahle byla skvělá, četla se perfektně a děj frčel jako šus. Rozhodně doporučuji!

05.09.2023 5 z 5

Dům tajemných stínů Dům tajemných stínů Darcy Coates

Strašidelnou sérii domů od Darcy Coates mám hodně ráda a přečetla jsem všechny, vždy nadšená. Takže tady na tuhle novinku jsem se fakt těšila a hnala do knihkupectví hned, jak byla k mání. Fofrem přečteno, jako vždy, napínavé, jako vždy, zajímavé a hororové, jako vždy, jen až moc romantické, na můj vkus, místy už jsem si říkala "bože už zase fáze má mě rád/nemá mě rád"...za to jedna hvězda dolů, ale rozhodně to neznamená, že nedoporučuji, naopak, kdo má její knihy ze série "bubu domy" rád, tak šup ;).

06.11.2022 4 z 5

Sirotek č. 8 Sirotek č. 8 Kim van Alkemade

Takže - plný počet hvězd nemůžu dát. Ne, že by kniha nebyla fajn, ale měla svá ale. Zajímavý příběh, rozhodně ano. Část dětství hlavní postavy - velmi dobře se četlo. Dospělost - tak tu jsem se vždycky těšila, až fofrem přečtu a vrátím se k dětství. Přišla mi nudná, překombinovaná, nezajímavá, místy až otravná... Takže plný počet hvězd prostě ne e. Ale neříkám, že nestojí za přečtení, to zase prrrr :).

16.07.2022 4 z 5

Ve špatné rodině Ve špatné rodině Tarryn Fisher

Za mě fajn kniha, zajímavá zápletka, místy děj letěl a dobře se četlo, bavila mě. Většina knihy napínavá, stojí za přečtení.

02.06.2022 5 z 5

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

Za mě opět super. Umí psát napínavě, umí psát tak, že se vám od knížky prostě nechce a umí psát tak, že když se začtete a někomu doma něco spadne a třískne to, pokouší se o vás šlakntref :). Závěr beru a odpouštím, jelikož celá kniha prostě jela a bavila.

23.04.2022 5 z 5

Tak vám nevím. Z knihy mám pocity smíšené. Není špatná, místy zajímavá, ale že by to bylo úplně úplně... místy se mi to táhlo. Ale zase se jeden něco dověděl o Cimrmanech. Jako nenadchne, ale neublíží.

27.12.2020 3 z 5

Nemám žádné jméno Nemám žádné jméno Dagmar Hilarová

Útlá kniha, ale obsahem velmi silná. Nejsem fanouškem knih o válce a koncentračních táborech, nedělá mi to nejlíp, ale tady jsem udělala výjimku a jsem za to ráda. Krásná kniha se zajímavým osudem.....doporučuji!!!

29.04.2020 5 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

No, tak za mě - něco jako dva litry javorového sirupu... jsem asi holt spíše na jiné žánry. Ke knize jsem se dostala skrze čtenářskou výzvu, ale další knihy autorky nejspíš nevyhledám...

15.12.2019 3 z 5

Sí, vole! Sí, vole! Pavel Liška

Taaakže...na knihu jsem se těšila. Pořady s Honzou, Pavlem aspol. můžu, motorky miluju, očekávání byla veliká, ALE... ty blechy, kterými je kniha psaná, to teda nevím, to mi prostě vadilo. Jako už pravda nejsem žádná ranní rosa, brýle zatím nenosím, ale tohle je moc (jako fuckt moc malé písmo). Za mne zajímavé téma, ale zpracování nenadchlo. Celkově vzato je to extra zdlouhavé, některé pasáže tam z mého pohledu ani být nemusely, no, nevím. Přišlo mi, že se to táhne nekonečně dlouhou dobu, musela jsem se do toho vyloženě většinu času nutit.

27.08.2019 3 z 5