šipek šipek komentáře u knih

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Po pomalejším začátku se Mercedes pěkně rozjede. Velmi dobře napsaná kniha , zajímavý a jednoduchý děj. Kniha mě mile překvapila.

28.07.2015 4 z 5

Vraždy na molu Vraždy na molu Ken Bruen

Tak jsem překvapený jak kladné jsou zde komentáře. Mě tato kniha vůbec neoslovila , snad to ani není detektivka. Je to jenom povídání o ničem.

28.07.2015 2 z 5

...a je čas zabíjet ...a je čas zabíjet John Grisham

Tak bych nikdy nevěřil,že dokáži přečíst knihu z americké soudní síně a ještě o 600 stránkách. Musím souhlasit s kladnými komentáři k této knize. Na mě tato kniha udělala úžasný dojem.

07.07.2015 5 z 5

Démoni Démoni Karin Slaughter

Tak má oblíbená autorka se mi zdá že nějak stagnuje.

07.06.2015 4 z 5

Tvrdohlavý muž Tvrdohlavý muž Ondřej Horák

Moc nečtu biografie a udělal jsem vyjímku. Kniha mě zaujala. Takových lidí kdyby bylo více co jdou za svým cílem a dokáží překonávat neskutečné překážky. Smekám.

27.05.2015 5 z 5

V plamenech V plamenech Rosamund Lupton

Tak začátek pro mě hrozný nemohl jsem se vůbec začíst a ztotožnit se se stylem psaní. Úplně jsem se v něm ztrácel, dokonce jsem chtěl knihu odložit. Po přečtení jsem moc rád že jsem toto neudělal. Kniha ve mě zanechala úžasný dojem.

21.05.2015 4 z 5

Vraždění stínů Vraždění stínů Val McDermid

Začátek pomalejší,ale pak se to četlo výborně.Zajímavý kriminální román s výbornou zápletkou. Mé první setkání s touto autorkou a určitě né poslední.

16.12.2014 4 z 5

Mucholapka Mucholapka Dominik Dán

Tak si myslím velice slušná detektivka. Dobře se čte nic složitého jednodušší zápletka. Škoda, že se celkem brzo ví kdo je vrah.

01.09.2014 4 z 5

Neklidný muž Neklidný muž Henning Mankell

Tak jsem byl u této knihy jako název této knihy Neklidný muž. Moc dobrá kniha,napínavá.

20.08.2014 5 z 5

Poslední na řadě Poslední na řadě Tess Gerritsen

Dávám pět hvězdiček. Má oblíbená autorka a série kriminálních románů Rizzoliová & Islesová nemá chybu.

20.07.2014 5 z 5

Hřbitov nadějí Hřbitov nadějí Karin Slaughter

Tak klasická Karin, není co dodat kdo má rád tuto spisovatelku vřele doporučuji.

27.05.2014 5 z 5

Hra Hra Anders de la Motte

Tak jsem nic moc od této knihy neočekával a byl jsem mile překvapen zajímavé téma. Internetová síť v dnešní době má neskutečnou moc nad lidma. Kouknu na další díl.

30.04.2014 4 z 5

Výstřel Výstřel Lee Child

Mé první setkání s tímto spisovatelem a určitě ne poslední, těším se na další setkání s Jackem Reacherem. Doporučuji

22.06.2013 5 z 5

Učedník Učedník Tess Gerritsen

dávám pět hvězdiček krásná a hezky napsaná kriminální kniha.

10.06.2013 5 z 5

Série Série John Lutz

docela drsná kriminálka

12.05.2013 5 z 5

Noční pavouk Noční pavouk John Lutz

má první kniha od tohoto autora již vyhledávám další

04.04.2013 4 z 5

Bojíš se tmy? Bojíš se tmy? Sidney Sheldon

Tak doplňuji chybějící komentáře a hodnocení, které jsem z kraje dost podcenil. Knihu od tohoto spisovatele jsem dlouho, ale co jsem dříve četl tak vše bylo dobré.

19.06.2017 4 z 5

Černý & modrý Černý & modrý Ian Rankin

Mě se detektivky od Rankina moc líbí a inspektor Rebus je jeden z mých nejoblíbenějších. Tohoto autora jsem měl jako prvého uvedeného v oblíbených autorech. Uchvátilo mě ponuré prostředí města Edinburgh, kde se většina dílů odehrává. Milovníkům detektivek vřele doporučuji tuto sérii přečíst.

19.06.2017 5 z 5

Bratrstvo kamene Bratrstvo kamene David Morrell

Doplňuji komentáře a hodnocení zde na databázi knih. Celá trilogie super jelikož si jí i po letech pamatuji.

06.06.2017 5 z 5

Bratrstvo růže Bratrstvo růže David Morrell

Moc moc dobrý. Na tuto sérii jsem dostal typ od kolegy v práci a spokojenost. Má to spád,napětí a dobře se kniha čte.

06.06.2017 5 z 5