Šlupka09 Šlupka09 komentáře u knih

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Dokonalý. Tahle knížka je prostě dokonalá. Bezvadně napsaná, plná vtipných dialogů, nečekaných zvratů a závěr byl skvělý.

07.01.2018 5 z 5

Stačí jen chtít Stačí jen chtít Joelle Charbonneau

Knížka super :D nejlepší postavy: Ethan a Sydney.. no a ta Kaylee taky :)

05.01.2018 5 z 5

Pět dní Pět dní Julie Lawson Timmer

Hezká knížka.. ale.. ŽÁDNÝ ALE! ..
Abych to shrnula jo.. obrečela jsem asi tak třičtvrtě té knížky a to i v okamžicích, který byly šťastný.
Z čehož si můžeme odvinout, že knížka je velice velice velice smutná a nedoporučuju jí slabším, citlivějším a nebo prostě lidem, kteří neradi pláčou.
Mě se jinak mocinky líbila, i když jsem na ní přes slzy skoro neviděla - ba kecám :D :D
DÁVÁM 5 HVĚZDIČEK :)

02.01.2018 5 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Boží. Hodně napínavý a prostě dokonalý..

30.12.2017 5 z 5

Varování bratří Grimmů Varování bratří Grimmů Chris Colfer

Skvělá jako vždy. Palec nahoru. Pět hvězdiček. Jen.. proč ten useknutý konec Chrisi, proč? (brečí)

30.12.2017 5 z 5

Hologram pro krále Hologram pro krále Dave Eggers

K téhle knížce jsem se dostala úplně náhodou. Ve škole si někdo od knižního klubu objednal knížku Hologram pro krále, jenže si ji nevyzvedl a ona zůstala u učitele. Pan učitel nám vždycky ukazuje knížky, které jsou, jak říkám já, opuštěné a nechtěné. Když nám je jednoho dne znovu ukazoval, já narazila na Hologram pro krále. Musela jsem tu knížku zachránit, jakoby ke mně vysílala nějaké znamení "pomoc". Ani jsem nepřemýšlela, jestli je dobrá nebo ne. Následujícího dne už jsem si jí hrdě nesla, v přepravce, ze školy.
A rozhodně nelituju, že jsem jí zachránila. Miláčka mýho (heart). Bavila mě a to dost. Byla skvělá (heart).

25.12.2017 5 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Gayle Forman

Knížka hezká, krásný konec :)

13.12.2017 5 z 5

Zamilovaní andělé Zamilovaní andělé Lauren Kate

Miluju tuhle sérii (heart). Je těžký se s ní loučit ;(

04.12.2017 5 z 5

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Ještě nikdy jsem snad nebrečela tolik, kvůli dvoum lidem, jako na konci téhle knížky.
Prostě.. oni jen tak všechno co spolu prožili, zapomněli a je hrozně deprimující, že tohle je jejich poslední život. Můj bože už zas řvu! Série se mi moc líbila a čekám na Unforgiven, který jak jsem se dozvěděla, vychází v listopadu.
Každopádně strašně moc hezká a smutná knížka. Jako vždy dávám pět hvězdiček.
- A přeju Danielovi a Luce krásný poslední život.

03.12.2017 5 z 5

Zadáno pro Blížence Zadáno pro Blížence Lenka Lanczová

Dobře to dopadlo :) Krásná knížka.

01.12.2017 5 z 5

Les rukou a zubů Les rukou a zubů Carrie Ryan

Tři slova: TO. BYL. DRASŤÁK!
Co jsem čekala od hororu? Napětí téhle knížce rozhodně nechybí. Špetka - záleží jak velká - zoufalství, který prožíváte s Mary a slzy, který neuroní snad jen kámen! Nevím co k téhle knížce dodat, ještě teď jsem totálně v šoku a nevím jak budu spát, protože ano právě je 23:30 a já se teprve teď chystám do postele.

29.11.2017 5 z 5

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Jako vždy úžasná :)

26.11.2017 5 z 5

Anděl Vicky Anděl Vicky Jacqueline Wilson

Knížku jsem četla před čtyřmi-pěti lety a ano moc se mi líbila :)

25.11.2017 5 z 5

Dárce Dárce Lois Lowry

Moc se mi líbila :D opravdu nádherně napsaná a hezká.

24.11.2017 5 z 5

Poslední navěky Poslední navěky Soman Chainani

Úžasná :) vtipná a trochu smutná (prej trochu :D :D :D přitom jsem se nemohla zastavit) .. jako vždy mě poslední díl série přivádí na vzpomínky, které jsem s touto sérií zažila: U prvního dílu jsem přemýšlela ,, co je dobro a co zlo?" takže podle mě je hodně k zamyšlení, a vzpomínám si, jak jsem ho dočítala pozdě večer, stejně jako ten třetí (heart). Druhý díl jsem zhltla za ani ne snad tři dny a ten třetí, poslední díl je prostě nádherný a jsem ráda, že to s naší malou pohádkou takhle dopadlo.

22.11.2017 5 z 5

Jen jeden den Jen jeden den Gayle Forman

Napínavá, smutná a úžasná (heart).
Tahle knížka mě dokonale vtáhla do děje.
- nemám co dodat :)

17.11.2017 5 z 5

Výkřik do tmy Výkřik do tmy Manuela Martini

"Ten kdo se tváří jako kamarád/ka jím/jí nemusí vždy být"
Skvělá knížka.

13.11.2017 5 z 5

Mrazivé léto Mrazivé léto Manuela Martini

Překvapivá, krutá, poukazující na to, že lidé, kteří na první pohled vypadají jako přátelé, jimi být nemusí, čtivá, prostě senzační. Za mě pět hvězdiček :) :D

12.11.2017 5 z 5

Démon stínů Démon stínů Lenka Dostálová

Skvělá knížka :D :)

10.11.2017 5 z 5

Proti všem Proti všem Julie Kagawa

Druhý díl Talonu byl super, nešlo se odtrhnout. Boží - neboli Dračí - knížka :D :D :D A jestli nebude další díl, tak spáchám sebevraždu!

07.11.2017 5 z 5