Šlupka09 Šlupka09 komentáře u knih

Heřman Hmmm a případ černé sedmičky Heřman Hmmm a případ černé sedmičky Hilde E. Gerard

Fakt krásná! Jelikož už je mi čtrnáct, tak takovéhle krásné knížky už moc nečtu a tak musím poděkovat tetě a její rodině, od nichž jsem knížku dostala! Opravdu nádherná a snad, kdybych jí nedostala, tak bych si ji ani nepřečetla, protože bych si určitě řekla: "Tohle je pro děti, to číst nebudu." Moje hodnocení je pět hvězdiček a kdyby to šlo, dala bych i deset :)

22.05.2018 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Mám ráda případy s Erikou (heart) a tenhle díl byl naprosto úžasný! Stejně jako ty dva předchozí a těším se na dalšíííííííííííííííííííííííí!

21.05.2018 5 z 5

Ztracené insignie Ztracené insignie Sandra Regnier

Přečteno podruhé (heart)! :)

26.04.2018 5 z 5

Prach a popel Prach a popel Jenny Han

Souhlasím s fanda78 - mooooc fajn čtení a krásné zakončení trilogie!

26.04.2018 5 z 5

Dračí proroctví Dračí proroctví Sandra Regnier

Přečteno podruhý :)

28.03.2018 5 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Přečteno podruhé :D Fakticky úžasná knížka (miluju jí!!!!!!!!!!!) a hned jak jsem otočila poslední stránku, měla jsem nutkání si jí přečíst znovu! Z té knížky sálá magie - celá série je magická. MUCK Sandře za to, že vytvořila tak - úžasnou je slabý slovo - magickou sérii.

22.03.2018 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Moc se mi líbila.

20.03.2018 5 z 5

Pětka na Pašeráckém vršku Pětka na Pašeráckém vršku Enid Blyton

Jelikož jsem to četla tak v devíti, už si moc nepamatuju děj, ale vím, že to byla skvělá knížka :)

14.03.2018 5 z 5

Panna nebo Blíženec Panna nebo Blíženec Lenka Lanczová

Skvělý.

14.03.2018 5 z 5

Denní hlídka Denní hlídka Sergej Lukjaněnko

Nemám slov 5 hvězdiček je málo

12.03.2018 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Knížku jsem četla před dvěma lety na wattpadu, kam ji někdo zkopíroval. Pět hvězdiček ;)

28.02.2018 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Tuhle knížku jsem četla asi tak ve dvanácti v elektronický podobě na wattpadu, kam ji někdo zkopíroval. Nicméně si pamatuju, že se mi strašně líbila a chtěla jsem pokračování, takže pět hvězdiček :D

28.02.2018 5 z 5

Má lady Jane Má lady Jane Cynthia Hand

Bylo mi ctí jí číst.

Přesně hezké fantasy pro mě (srdíčko)

18.02.2018 5 z 5

Oheň a plamen Oheň a plamen Jenny Han

Skvělá. Já teda žasnu! Tak to je teda něco. V téhle knížce je strašně moc zvratů a je prostě hustá! :D (- a napínavá)

18.02.2018 5 z 5

Mé jméno je Nikdo Mé jméno je Nikdo Kristen Orlando

Naprosto úžasná knížka, která vás k sobě přilepí jako mucholapka, takže nemůžete od ní.

06.02.2018 5 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Tuesday - Best postava s velkým B
Knížka byla napínavá - a hlavně na konci :D
Vážně hezká (srdíčko)

01.02.2018 5 z 5

Zmizelý Zmizelý C. L. Taylor

Zmizelý je ten typ knížky, od které se nejde pustit, když se do ní zažerete.
Mám pocit, že tuhle větu poslední dobou píšu pořád: Konec byl smutný. Ne ale vážně smutný byl.
Každopádně knížka to byla skvělá. Jak už tady (v komentářích) bylo zmíněno, knížka je čtivá. Určitě si přečtu i další knížky od autorky. (A hrozně jsem si Billyho oblíbila)

27.01.2018 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Knížka úžasná a pořádně smutná. Bezvadně popisuje depresivní a nešťastnou atmosféru 2. světový války.

26.01.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Skvělá. Dokáže připoutat ke křeslu, do té doby dokud ji nedočtete. Konec byl super :) napětí rozhodně nechybělo. Jsem z té knížky i spisovatele nadšená :D

20.01.2018 5 z 5

Oko za oko Oko za oko Jenny Han

Skvělá skvělá a skvělá! Tahle knížka mě totálně pohltila a moc se mi líbila. Postavy jsou suprový! Nevím co dodat. :D

09.01.2018 5 z 5