Šlupka09 Šlupka09 komentáře u knih

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Božííí

Nový začátek Nový začátek Thomas Brezina

Byla jsem naštvaná, že není třetí díl, protože tuhle sérii knih i toho autora zbožňuju.. :D

Kočičí holka Kočičí holka Thomas Brezina

Krásný, napínavý a trochu smutný příběh.. moc se mi líbil

Pád Pád Lauren Kate

Úžasná, prostě úžasná, je to ten typ knihy u které mě mrzí když dlouhá kapitola skončí. Četla se jedním dechem, jak už tady zmiňovaly mé kolegyně, které neznám (ale to je v pohodě) a co na tu báječnou knížku ještě říct? Božííí..

08.05.2017 5 z 5

Dračí proroctví Dračí proroctví Sandra Regnier

Božíííííííííííííííííí. Miluju tuhle sérii knih.

22.04.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Božííí, sice to není fantasy, (jako mám ráda.. kecám, fantasy přímo pojídám) ale dokonalý příběh, dokázal mě úplně pohltit. Nehnula jsem se od něj (jako takový ty věci jako škola, běh, kamarádky atd. se nepočítají). Jinak opravdu bomba. Dívka ve vlaku - Rachel - alkoholička, je skvělá postava která popisuje svůj život... Autorka si dala záležet :)

11.04.2017 5 z 5

Dotek anděla Dotek anděla Thomas Brezina

Ten konec.. Zpívá o andělovi jménem Amy.. mě skoro rozbrečel. Opravdu krásná knížka od Breziny.

08.04.2017 5 z 5

Zkouška věrnosti Zkouška věrnosti Julie Kagawa

Knížka se mi neskutečně líbila (srdíčko) prostě super. Nešlo jen tak odložit a jít malovat, to mi moje zvědavost a nadšení nedovolovali.
Těším ale opravdu OPRAVDU se TĚŠÍM na druhý díl.
Přečetla jsem ji už podruhé a prostě super.
Určitě nejsem jediná která nesnáší Rileyho?
Megálně božííííííííí...
Co k ní ještě dodat? Úžasná (srdíčko).

02.04.2017 5 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Knížka byla božííí - nemohla jsem se od ní odtrhnout. Felicity - úžasná postava kterou si myslím každý zamiluje.
Těším se na další díly :)

01.04.2017 5 z 5