Šlupka09 Šlupka09 komentáře u knih

Lovec očí Lovec očí Sebastian Fitzek

Asi nazvat tuhle knížku ,,Krásná" jí nevystihuje a mohla bych urazit autora. Takže to řeknu/napíšu takhle. Knížka byla skvělá, napínavá, místy dokonce strašidelná až nahánějící husí kůži. Je hezká a ten konec prostě.. úžasný a slzy nahánějící.

04.11.2017 5 z 5

Svět bez princů Svět bez princů Soman Chainani

Jsem nadšená. Druhý díl se mi moc líbil, přesně můj vkus a představa. :D :D :D
Od knížky jsem se nemohla odtrhnout :) za mě pět hvězdiček a palec nahoru :)

31.10.2017 5 z 5

Tajemství starého domu Tajemství starého domu Thomas Brezina

Jedna z mých prvních knížek vůbec

O letadélku Káněti O letadélku Káněti Bohumil Říha

Když mi bylo sedm-osm - antičtivé odbobí - dospěláci mě nutili číst knížky a já na ně vždycky: ,, A k čemu mi to bude? Nikdy nebudu číst knížky!" A podívejte se teď. Je ze mě knihomol :) - nikdy neříkejte nikdy
No každopádně v tomhle období se tahle knížka stala mou oblíbenou a já jí přečetla dvakrát. A to bylo radování: ,, Jupíííí tahle holka přečetla knížku dvakrát! Asi se jí líbila!" A od té doby jsem začala tak nějak číst a dospěláci -_- se chlubili: ,, Hele ta naše dcera čte."
Takže, jak už jste si mohli povšimnout z textu, knížka se mi moc líbila.

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

Krásná knížka. Určitě si přečtu další díly :)

Barborčin sen otvírá den Barborčin sen otvírá den Ludmila Šnajderová

Megálně se mi knížka líbila.

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Tahle knížka se dá popsat jedním přídavným jménem:.. HUSTÝ!

Do vody Do vody Paula Hawkins

Jak jsem se ke knížce dostala? No, popravdě když jsem viděla ty komentáře tady, tak se mi do ní vůbec nechtělo. Po nějaké chvíli jsem takhle seděla u stolu a přemýšlela nad nesmrtelností brouka - jako vždycky - a řekla jsem si, že žádná knížka tohohle žánru, nemůže být tak hrozná, jak ji tady (v komentářích!!!) popisovali a tak jsem se rozhodla, že si jí přece jenom přečtu.
Do knížky jsem se neskutečně zažrala, nešlo se od ní odtrhnout. V postavách jsem se dokonale orientovala. Když jsem měla jít spát (23:00) říkala jsem: ,, Ještě poslední kapitolu." Po chvilce, kdy mě brácha hnal spát, jsem řekla to samé. Jsem z té knížky neskutečně nadšená a nemůžu pochopit, jak se někomu nemohla líbit, ale tak každý jsme jiný, každému se líbí něco jiného a i když se moc nelišíme, pořád jsme něčím odlišní. Knížka prostě skvělá. Úplně bombastická!

21.10.2017 5 z 5

Muka Muka Lauren Kate

Jako vždy úžasná knížka :) . Ještě když jsem na ní čekala mizerně dlouho - než se dostanu do knihovny - každopádně jsem ráda - co ráda, přímo zářím! - že jsem si jí mohla přečíst :)

17.10.2017 5 z 5

Přečteno potřetí :)

14.10.2017 5 z 5

Serafina a černý plášť Serafina a černý plášť Robert Beatty

Krásný příběh, jsem z něj nadšená. Krásně zakončené, prostě nádhera, těším se na další díl :)

11.10.2017 5 z 5

Kluk, který žil v mé hlavě Kluk, který žil v mé hlavě Anne Gudule

Nádhera, knížka mě úplně pohltila. Přečtená za hodinu a půl.
Je úžasný, že se sny plní...

06.10.2017 5 z 5

Ztracené insignie Ztracené insignie Sandra Regnier

Když jsem dočetla první díl, říkala jsem si, že na sto procent u třetího dílu budu brečet, že je konec. Jenže to nebyl na světě ani druhý díl, tak jsem to brala zlehka. Když mi máma koupila druhý díl, byla jsem nadšená. ,,Všechno jednou končí," říkával mi táta. Já si prostě ty konce knížek neumím a nechci představit. Je to pro mě jako díra hluboko ve mně. Už nebude pokračování.. sakra vždyť já na ten monitor skoro nevidím! ;'( ;'( ;'(... Bude mi hodně hodně hodně chybět, i když vím, že trilogii budu číst znova a znova, nezbavuje mě to pocitu. Nemám ráda loučení - loučení se skvělou knížkou - trilogií ;'(
Skvělá, jedinečná, úžasná, dech beroucí, napínavá, romantická, vtipná trilogie a poslední díl jakbysmet.
S těmi knížkami jsem zažila nezapomenutelné zážitky. Například: když byla škola a rodiče byli vzhůru dýl, krčila jsem se na zemi s baterkou a četla si, krčila jsem se proto, že přes prosklené dveře by bylo vidět světlo baterky, kdybych si četla na posteli -první díl, když jsem byla doma sama a uslyšela jsem divný zvuk :D vyběhla jsem s knížkou - třetí díl na chodbu a četla si u našeho pejska, abych ho popřípadě ochránila, před zloději :D Děkuji ti Sandro Regnierová, že jsi mi dala možnost ji číst.

23.09.2017 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Napínavý thriller. Knížka se mi líbila. Super :D A proto dávám 5 hvězdiček :)

21.09.2017 5 z 5

Dvojí tvář Dvojí tvář Kathrin Lange

Přečteno podruhé. Stejně bere dech :)

15.09.2017 5 z 5

Krev Života Krev Života Tom Becker

Knížka vám pomůže nahlédnout do krutých a spletitých uliček Temné strany, stejně dobře, jako vás zaujme. Konec mě taktéž překvapil jako začátek ;) prostě hodnotím jako strhující knížku, plnou zvratů a zmatků. Moc se mi líbila.

07.09.2017 5 z 5

Dotek chladu Dotek chladu Tamina Berger

Knížka se mi moc líbila. Kdo odhadl vraha už v 18. kapitole? Já jo, je to skvělý thriller.

03.09.2017 5 z 5

Dvojí tvář Dvojí tvář Kathrin Lange

Úžasná, knížka která bere dech, nahrne vám slzy do očí, vystraší vás natolik, že se budete bát pohnout, zatáhne vás do děje. Prostě skvělá.
Budu na ní vzpomínat do konce života.

31.08.2017 5 z 5

Včelí královna Včelí královna Laura Ruby

Třemi slovy skvělá, kouzelná, magická :D

29.08.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena