Šlupka09 Šlupka09 komentáře u knih

A hvězdy mi daly tebe A hvězdy mi daly tebe Karen McQuestion

Nádherná a fakticky nádherná a milá knížka

18.09.2018 5 z 5

Tma a prázdnota Tma a prázdnota Carrie Ryan

ÚŽASNÝ! Všechny tři díly se mi moc líbily, každý svým způsobem :)

12.09.2018 5 z 5

Vlny zmítané smrtí Vlny zmítané smrtí Carrie Ryan

Úžasná

10.09.2018 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Kvůli promiskuitnímu chování hlavní postavy budu muset silně polemizovat, jestli si přečtu druhý díl - jinak mě bavila a boží
- až na promiskuitní chování hlavní postavy :/

05.09.2018 5 z 5

Serafina a černý plášť Serafina a černý plášť Robert Beatty

Boooožííí jako vždy

01.09.2018 5 z 5

Caraval Caraval Stephanie Garber

ÚŽASNÁ, NAPROSTO BOMBASTICKÁ, TAK TROCHU STRAŠIDELNÁ, ALE I TAK MEGA BOŽÍ!

16.08.2018 5 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Gayle Forman

Přečteno podruhé :)

11.08.2018 5 z 5

Půjčka milionáři Půjčka milionáři Charlotte Hughes

Četla jsem ve Slovenštině a moc se mi knížka líbila :D

08.08.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi Olivia Rupprecht

Četla jsem ve Slovenštině. Nádhera :D

01.08.2018 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Přečteno podruhé :D tahle knížka je božská, ty postavy, příběh, titulní obrázek prostě ahhh (zamilovaný smajlík)
Mohlo by být pokračování :)

20.07.2018 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Přečteno podruhé :) naprosto megálně maniakálně bomba božíí!!!!!!!!

19.07.2018 5 z 5

Ledová jako sníh Ledová jako sníh Danielle Paige

NAPROSTO MEGA MOOOOC BOŽÍ! POSTAVY SYMPATICKÉ! KNÍŽKA PLNÁ TAJEMSTVÍ, NEČEKANÝCH ZVRATŮ, AKCE, FANTASY.. PROSTĚ ÚPLNĚĚĚĚĚĚĚĚĚ MEGA BOMBA BOBOVSKY BOŽÍ A JÁ NEMŮŽU POCHOPIT HNUISNÉ KOMETÁŘE! VY JSTE SNAD TU NÁDHERNOU KNÍŽKU ANI NEČETLI, NE?

04.07.2018 5 z 5

Krásné :)

03.07.2018 5 z 5

Krutá krása Krutá krása Rosamund Hodge

Mě se knížka tedy líbila. MOC MOC MOC. Takové milé čtení, ve kterém je mnoho nečekaných zvratů. Nemyslím si, že je knížka podobná Krásce a Zvířeti, naopak.
Zaslouží si pět hvězdiček.

02.07.2018 5 z 5

Někde ještě svítí slunce Někde ještě svítí slunce Michael Gruenbaum

Tahle knížka vyvolá spoustu emocí - jako každá o 2. světové - ale jelikož tohle byla tak nějak moje první knížka o 2. světové, tak mě to udivilo. Dřív jsem hrůzy, které se za 2. světové války děly, nijak zvlášť nevnímala. Věděla jsem o nich, ale neuměla si je představit. Vezměte si, že s vámi jiní lidé - LIDÉ! - kteří by s vámi měli být rovni, zacházejí jako s odpadem a hůř, diktují vám co máte dělat a nedělat, vyhrožují vám smrtí, týrají vás. To je prostě hnus!
Knížka je moc hezky napsaná a mě se též líbila.

28.06.2018 5 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Toto je velice smutná a zajímavá knížka. Přijde mi, jakoby můj stále se opakující život byl nudný a život A, který je každý den někým jiným, je mnohem zajímavější. Dávám 5 hvězdičeeeek

23.06.2018 5 z 5

Šerá hlídka Šerá hlídka Sergej Lukjaněnko

BOŽÍÍÍ

19.06.2018 5 z 5

Tvář vody Tvář vody Guillermo del Toro

Krásné :D

04.06.2018 5 z 5

Útěk Útěk C. L. Taylor

C.L.TAYLOR opět nezklamala. Od knížky jsem se nemohla hnout, obzvlášť v posledních kapitolách. Čekáte nebezpečí někde venku a najednou BUM! Přijdete na to, že nebezpečí je uvnitř.. třeba pod vaší střechou. Pět hvězdiček :)

30.05.2018 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Já prostě miluju knížky od Roberta Bryndzy!

25.05.2018 5 z 5