Šlupka09 Šlupka09 komentáře u knih

Nice! :DD

06.07.2019 5 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

(SPOILER) SPOILERY
Na mě tam byla moc dusná atmosféra, navíc Eden je (s prominutím) vážně blbá a Tyler taky, jestli sebou nechá tak zametat. Ani jsem nedočetla, takže nebudu hodnotit, ale nelze se nevyjádřit. V prvním díle jsem se jí ještě snažila pochopit tím, že ho poprvé potkala a, že je zmatená a, že Dean se prostě nachomýtl.. ale teď? Tak wtf? Je dospělá, oba jsou dospělí a ona se bojí, aby svojí láskou neublížila rodičům?
XD tak tohle je na mě moc.
Takže udělá tu nejpitomější věc. Vyhoví Tiffany a ještě ublíží Tylerovi -_-

Maska Maska Robert Lawrence Stine

:DD Hustý!

23.06.2019 5 z 5

Jeho královna Jeho královna Irena Piloušková

Strašně moc se mi knížka líbila. Rozhodně doporučuji! Nastíní nám život takzvané "nafoukané" holky. Myslím, že by si jí měli hlavně přečíst ti, kteří někoho odsuzují, že je "nafoukaný", protože za tou dokonalou maskou je zranitelná osoba, která to neměla v životě lehké. Knížka je sice, jak už bylo zmíněno níže, o ničem, jakože se v ní nic moc neděje, ale je hodně psychologická a poučná.

10.06.2019 5 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Skvělé, jen na konci je to trochu na silné nervy. Nesnáším Tiffani.
muck

10.04.2019 5 z 5

Správná pětka na pašeráckém vršku Správná pětka na pašeráckém vršku Enid Blyton

Přečteno podruhé :)

10.04.2019

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Hezká knížka!

27.03.2019 5 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

Skvělá knížka, líbily se mi obrázky i strašidelné části :)

20.03.2019 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Bomba!

16.03.2019 5 z 5

Navzdory času Navzdory času Linda Lael Miller

Nádherná knížka.

03.03.2019 5 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Nádhera :) Sympatické postavy. Jednání postav se mi líbilo.
Někdo říká, že Talon kopíruje Drakii. Talon sérii mám 2x přečtenou a tak jsem si řekla, že se ze zajímavosti vrhnu na Drakii a okouknu tu "okopírovanost". Vůbec mi nepřijde, že Talon je okopírovaný. Sice v některých bodech jsou si ty knížky dost podobné - například v tom, že se hlavní hrdinka zamiluje do nepřítele její rasy, ale jinak se od sebe tyto dvě série docela liší. Každá z autorek měla jiný pohled na draky a jejich svět :)

26.02.2019 5 z 5

Zjevení démona Zjevení démona Taran Matharu

Bomba :D

21.02.2019 5 z 5

Obležení / Ve stínu jabloní / Dřív než půjdu spát / Napřed ženy a děti Obležení / Ve stínu jabloní / Dřív než půjdu spát / Napřed ženy a děti Simon Kernick

2/2 Dřív než půjdu spát a Napřed ženy a děti mě nebavily... možná se k nim někdy vrátím, nicméně teď ne

19.02.2019 5 z 5

Kreslený svět podle Annie Kreslený svět podle Annie Laura Lee Gulledge

Moc krásné obrázky :). Nedá se od toho odrhnout. Byla jsem tak trochu ožralá, když jsem dočítala poslední kapitolu, tak jsem jí musela odložit a jít spát :D, ale ráno jsem to hned dočetla.

16.02.2019 5 z 5

Perly štěstí Perly štěstí Kat Martin

Nádherná knížka o pochopení, že láska je v životě důležitější než-li pomsta, četla se sama:)

10.02.2019 5 z 5

Proti všem Proti všem Julie Kagawa

Přečteno podruhé :)

05.02.2019 5 z 5

Smrt v zádech Smrt v zádech Harlan Coben

Skvělý :) nečekaný konec.

30.01.2019 5 z 5