Stanas513 Stanas513 komentáře u knih

Nůž Nůž Robert Lawrence Stine

Právě dočteno, taková knižní jednohubka. Krátké, čtivé, trochu strachu a tajemství. Vhodné na dlouhé cesty.

26.04.2022 3 z 5

Hippokratovo společenství Hippokratovo společenství Michael Palmer

Zajímavé téma, moc zdravotních pojišťoven by neměla mít navrch před zajištěním slušné péče o lidi.

24.04.2022 5 z 5

Železná řeka Železná řeka T. Jefferson Parker

Nevím, jestli byl tento román zfilmován, ale určitě by si to zasloužil. Úplně jsem viděla ty přestřelky a útěky přes hranice... Román se mi líbil, sice nevyhrálo dobro nad zlem, ale i to se někdy (velice často) stává.

05.03.2022 4 z 5

Smrtelná infekce Smrtelná infekce Michael Palmer

Kniha se mi líbila, skutečně aktuální téma. A navíc mám splněnou "Výzvu 2022".

02.03.2022 5 z 5

Štvanice Štvanice Clive Cussler

Forma psaní tohoto příběhu mi tentokrát připomíná příběhy Sherloka Holmese. Nový hrdina, starší období. Není to typický styl p. Cusslera, ale docela mě zabavil. Do "Výzvy 2022" se hodí.

05.01.2022 4 z 5

Tanec smrti Tanec smrti James Patterson

Jako každá kniha od Pattersona, i tato se mi líbila. Dost brutální hra, kterou někdo žije ve skutečnosti, nemusí být jenom fantazie...

31.12.2021 5 z 5

Země Země neznámý - neuveden

Naučná kniha o Zemi, určitě by si v ní každý ze čtenářů dokázal najít to svoje. Musí se číst postupně, aby z toho člověk něco měl.

27.12.2021 5 z 5

Relikvie Relikvie Tim Lebbon

Ani jsem netušila, že Tim Lebbon je autorem Vetřelců... Relikvie se mi četla dobře, nadpřirozené bytosti můžu a docela se těším na další díl, doufám, že se brzy objeví...

29.10.2021 5 z 5

Pět základních životních otázek Pět základních životních otázek James E. Ryan

Zajímavé otázky pro cestu životem ve správném směru.

20.08.2021 4 z 5

Ďábelské lebky Ďábelské lebky Jason Dark (p)

Tak jsem se těšila na tyhle hororové rodokapsy, ale nějak mě to začíná unavovat. Asi si dám na chvíli oddych.

17.08.2021 3 z 5

Prst na spoušti Prst na spoušti T. Jefferson Parker

Trochu starší román na způsob thrilleru. Má to děj, zápletka je také slušná, možná trochu rozvláčnější popisování situací, ale ano, dá se číst.

13.08.2021 4 z 5

Hlad Hlad John Creasey

Nějak tak psal můj brácha jako teenager. Očekávání nějaké super akce a nakonec vlažný konec. I když něco takového bych také zažít nechtěla.

09.08.2021 3 z 5

Psanci z L.A. Psanci z L.A. T. Jefferson Parker

Příběh trochu zmatený, nejsem si jistá, jestli by toto bylo možné ve skutečnosti. Ale stále je to jenom příběh. Za přečtení určitě stojí.

02.08.2021 3 z 5

Skřet s pařáty Skřet s pařáty Jason Dark (p)

Na vyplnění chvíle nudy se tyto krátké příběhy celkem hodí...

17.07.2021 4 z 5

Snižování krevního tlaku bez léků Snižování krevního tlaku bez léků Gabi Hoffbauer

Souhlasím s @mariva: Obecné rady, které známe, ale nedržíme se jich - bohužel...

14.07.2021 3 z 5

Nová životní energie. Staré čínské metody: pět zásadních cviků Nová životní energie. Staré čínské metody: pět zásadních cviků Inka Jochum

Určitě jsem se chtěla vždycky něco takového naučit, ale nikdy jsem nedokázala přivést své tělo do žádoucího klidu. Uvidíme, jestli se mi to podaří díky této knize...

13.07.2021 4 z 5

Génius Leonardo da Vinci Génius Leonardo da Vinci Jane Kent

Krásná knížečka pro školáky, nejdůležitější údaje o tom nejlepším vizionáři v kostce.

04.07.2021 5 z 5

Berte život z té lepší stránky Berte život z té lepší stránky neznámý - neuveden

Krásné motivační citáty od zajímavých lidí.

03.07.2021 5 z 5

Věřte tomu a dosáhnete toho Věřte tomu a dosáhnete toho Brian Tracy

Návod, jak změnit svůj způsob myšlení z nízkého na vyšší sebevědomí. Určitě doporučuji.

01.07.2021 5 z 5

Bludy Erika N. Bludy Erika N. Josef Nesvadba

Snad bych ani neměla hodnotit. Pana Nesvadbu jsem četla ráda v mladším věku, asi se mi hodně mění vkus, nebo mi prostě tento chaotický styl nevyhovuje.

11.06.2021 3 z 5