surikata246 surikata246 komentáře u knih

Kočky to vědí líp Kočky to vědí líp František PON.

Jsem velká milovnice koček a tyto příhody se mi moc líbily.

29.10.2018 5 z 5

Želary Želary Květa Legátová (p)

Knížka se mi líbila moc a později i film.Skvělé obsazení herců,zažívala jsem s nimi obavy o život, bolest,radost i lásku. Doporučuji.

Krakonoš a lyžníci Krakonoš a lyžníci Jana Knitlová

Knížku jsem četla ještě dříve než jsem viděla film a moc se mi to líbilo.Těžký život chudých lidí,ale laskavost a vzájemná výpomoc a soběstačnost.

Přátelé Zeleného údolí Přátelé Zeleného údolí Jaroslav Müller

Knížka se celkem líbila,ale film byl asi o něco lepší.

29.10.2018 3 z 5

Adresát Milena Jesenská Adresát Milena Jesenská Jana Černá (p)

Knížka se mi líbila, jsou tam intimní vzpomínky na známé i neznámé postavy našich dějin.Spoustu jsem se toho dozvěděla.

29.10.2018 5 z 5

Cesta - Paměti české aristokratky Cesta - Paměti české aristokratky Cecilia Sternberg

Opravdu moc krásná kniha,která se četla jedním dechem.Příběh velice statečné a inteligentní ženy před,kterou smekám.Byla jsem se podívat v Častolovicích kam se po létech v exilu vrátila.Krásný zámek i malá obora se zvířaty, líbilo se nám tam moc.

Dobré a ještě lepší jitro Dobré a ještě lepší jitro František Nepil

Glosy a vyprávění Pana Nepila jsem vždy ráda poslouchala v rádiu a stejně tak nebo ještě více jeho knihy,většinu jsem už četla a vždy je to milé.

Dopis Cyranovi Dopis Cyranovi Zuzana Maléřová

Paní Maléřovou mám ráda jak její knížky či vyprávění v rozhlase.Vždy mě potěší na duši.

Údolí nejčistších radostí Údolí nejčistších radostí Jan Šmíd

Moc krásná a zábavná knížka,která mi přinesla útěchu do života v hektických časech.

29.10.2018

Panáčkoval zajíc v zelí Panáčkoval zajíc v zelí Jan Noha

Pamatuji si dnes už trochu matně,ale líbilo se mi to moc , mozek si s námi opravdu hraje .Nedávno jsme jeli s kolegyní autem na seminář a vzpomínali na dětství a něco řekla a já si vzpomněla na tuto knihu a další podobné. Vyvolalo to salvu smíchu,že to co si máme pamatovat to zapomeneme.

Na křídle větrného mlýna Na křídle větrného mlýna František Kožík

Příběh statečné a na tehdejší dobu velmi inteligentní ženy,která převyšuje muže ve světě pánských autorit.Narodila se ve špatné době, kniha mi velmi líbila.

Pohádky z lesa Pohádky z lesa Rudo Moric

Moje sestra mě to četla před spaním a tehdy se mi to moc líbilo.

28.10.2018 5 z 5

Slovník spisovné češtiny pro školu a veřejnost Slovník spisovné češtiny pro školu a veřejnost Miloslava Knappová

Velice užitečná kniha,myslím že je dobré ji mít ve své knihovně.

Dějiny zemí Koruny české II. Dějiny zemí Koruny české II. Petr Čornej

Knížka přehledná a pěkně uspořádaná,dobře se to četlo. Některá fakta jsem nevěděla.

28.10.2018 5 z 5

Naša kuchárka pre zdravých a chorých Naša kuchárka pre zdravých a chorých Andrej Dvorský

Dobrá kniha a užitečné recepty v naší rodině je dlouho naši ji dostali jako svatební dar.

28.10.2018 4 z 5

Hup a Hop Hup a Hop Jiří Kafka

Oblíbená knížka a ještě více skvělý dětský seriál.Moc jsem se bavila a měla plyšovou opičku,kterou jsem všude nosila,vozila ji v kočárku nebo s ní spala.

28.10.2018 5 z 5

Veselé pohádky z rukávu aneb jak se Honzík měnil až se proměnil Veselé pohádky z rukávu aneb jak se Honzík měnil až se proměnil Oldřich Syrovátka

Knížka se mi,když jsem byla malá moc líbila.

28.10.2018 4 z 5

Míša Kulička v rodném lese Míša Kulička v rodném lese Josef Menzel

Zamilovaná knížka mého dětství o kterou jsme se prali se sourozenci kdo si ji bude prohlížet první a trápili rodinu ať nám z ní pořád čtou. Bratr vymyslel,že by jsme doma měli mít medvídka,ale bohužel s tímto nápadem neuspěl k našemu smutku.

Ladovy veselé učebnice - Savci Ladovy veselé učebnice - Savci Josef Lada

Krásná knížečka mnou milovaná a poprvé přečtená v 5 letech,když jsem se naučila číst.No samozřejmě některá písmenka mě dělala potíže,ale dle rodičů jsem opravdu četla už těžší knížku V 5,5 letech .

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

Co dodat? Kniha čtivá a poučná,zřejmě míchání kultur a náboženství je obtížné.Jiný kraj,jiný mrav.