surikata246 surikata246 komentáře u knih

Příběhy Rychlých šípů Příběhy Rychlých šípů Jaroslav Foglar

Koupil je strýc mému bratranci k narozeninám a až dočetl, protože byl nadšen. Půjčil i mé sestře a mě a byla jsem uchvácena.

05.10.2019 5 z 5

Josef Sudek Josef Sudek Zdeněk Kirschner

Opravdu nádherné fotografie a krásně uspořádáno.

05.10.2019 5 z 5

Zvěrolékař léčí, zvířata uzdravují Zvěrolékař léčí, zvířata uzdravují Alena Hrachovcová

Pěkné vyprávění milovníka zvířat s jeho zážitky z profese.Pohladila po duši.

17.08.2019 5 z 5

Skrytá píseň Skrytá píseň Valentina Nazarova

Nevím jaké poselství si mám odnést,ale bohužel asi žádné není nebo ho nevidím.

18.04.2019 3 z 5

Münsterův případ Münsterův případ Håkan Nesser

Detektivka s velmi překvapivým koncem,který jsem od začátku nečekala a byla tedy až dokonce napjatá.

25.03.2019 4 z 5

Ticho nemá ozvěnu Ticho nemá ozvěnu Zdeněk Hanka

Nebylo to nic zvláštního.

18.03.2019 3 z 5

Anglický špion Anglický špion Daniel Silva

Opět jsem se ponořila a nemohla se odtrhnout a těším se dále.

18.03.2019 4 z 5

Kalamajka Kalamajka Josef Lada

Zkrátka nádhera z této knížky nám četla babička a děda a moje hodná sestra nám ji občas půjčí abychom se taky potěšili.

03.02.2019 5 z 5

Jarní mrtví Jarní mrtví Mons Kallentoft

Je to první kniha od autora a dostala se ke mě zcela náhodou při výběru v knihovně,přečetla jsem ji jedním dechem za den a půl a určitě zkusím i další.

30.01.2019 5 z 5

Z Ladovy zahrádky Z Ladovy zahrádky Josef Brukner

Nádherná a velmi oblíbená knížka mého dětství,ale neměla jsem ji doma a to mě bylo moc líto. Byla ve školce a u příbuzných a tak jsem se s ní vždy potěšila.

20.01.2019 5 z 5

Dobrou noc, děti Dobrou noc, děti František Nepil

Vzpomínáme s mou sestrou jak ležíme na chalupě na peci krásně praská hořící dřevo a babička nám čte tyto pěkné pohádky a jak se nám ta atmosféra moc líbila.

19.01.2019 5 z 5

Neohrožený Mikeš: výběr pohádek Boženy Němcové Neohrožený Mikeš: výběr pohádek Boženy Němcové Božena Němcová

Moc krásná knížka,kterou jsme dostaly my děti pod stromeček od prarodičů a moc se nám líbila a i dnes má stále úspěch u další generace dětí v rodině. Rozhodně vřele doporučuji.

19.01.2019 5 z 5

Zlatý vrch Zlatý vrch Francis Spufford

Knížka se mi velmi líbila pro brilantní překlad,ale chvilku trvalo se začíst a potom už to bylo velmi příjemné počteníčko.

17.01.2019 4 z 5

Tvůj čas se krátí Tvůj čas se krátí Kay Hooper

Knížka napínavá a zápletka celkem nápaditá.

10.01.2019 4 z 5

Na lovu šelem Na lovu šelem Zane Grey

Můj strýček měl v knihovně hodně knih tohoto autora , o prázdninách pršelo a nějak jsem se nudila a náhodou jsem na ní narazila.Byla jsem nadšena ó jak nádherné čtení.

11.11.2018 5 z 5

České lidové hádanky České lidové hádanky Jan Drda

Dědeček mě a mým sourozencům ukazoval krásné obrázky zvířat a četl nám z ní když jsme byli ještě velmi malí.Bylo to moc krásné.

02.11.2018 5 z 5

Kočky to vědí líp Kočky to vědí líp František PON.

Jsem velká milovnice koček a tyto příhody se mi moc líbily.

29.10.2018 5 z 5

Hup a Hop Hup a Hop Jiří Kafka

Oblíbená knížka a ještě více skvělý dětský seriál.Moc jsem se bavila a měla plyšovou opičku,kterou jsem všude nosila,vozila ji v kočárku nebo s ní spala.

28.10.2018 5 z 5

Doktor na horách Doktor na horách Jiří Pejša

Čtivé s humorem i nadhledem,moc jsem se bavila.

27.10.2018 4 z 5

Jako obhájce: Perry Mason Jako obhájce: Perry Mason Erle Stanley Gardner

Pachatelé i jejich advokáti třeste se přichází veliký a originální Perry Mason,který opět zvítězí bez potíží a navíc s humorem.

26.10.2018 5 z 5