surikata246 surikata246 komentáře u knih

Přehled anatomie Přehled anatomie Ondřej Naňka

Výborná knížka,přehledná a ucelená.Doporučuji.

15.10.2018 5 z 5

Cipískova loupežnická knížka Cipískova loupežnická knížka Václav Čtvrtek (p)

Knížka se líbila mě i mým dětským pacientům,kterým jsem četla ,aby se nebály vyšetření a většinou to dobře zabralo.

15.10.2018 4 z 5

Buffalo Bill a prekliata karavána Buffalo Bill a prekliata karavána David Hamilton

Trochu zvláštní vyprávění na které nostalgicky vzpomínám v době puberty se mi to líbilo, proto ty čtyři hvězdy.

09.10.2018 4 z 5

Hedvábný strom Hedvábný strom Julian Stockwin

Dočetla jsem asi do poloviny a dál nějak nemohu postoupit, zatím jsem vzdala další marný pokus.Možná se za čas vrátím.

29.09.2018 4 z 5

Šlo povidlo na vandr Šlo povidlo na vandr Jan Vodňanský

Milovala jsem od raného dětství když jsem ještě neuměla číst a babička s dědou dost trpěli ,stále mi ji četli. Mým dětem se také líbila.

26.09.2018 5 z 5

Aukce lásky / Dlouhý polibek Aukce lásky / Dlouhý polibek Margaret Allison

Oddechová kniha , před 2 roky jsem si před vánočními svátky zlomila kotník a do nemocnice ji donesla kolegyně z práce abych se zabavila při čekání na operaci, celkem to zabralo.

26.09.2018 3 z 5

Den, kdy jsem se naučil žít Den, kdy jsem se naučil žít Laurent Gounelle

Zvláštní knížka nutí čtenáře přemýšlet ve více rovinách o životě.Což může být někdy obtížné.

04.07.2018 4 z 5

Voyeurův motel Voyeurův motel Gay Talese

No to mne podržte trochu ujetý koníček pozorovat lidi v intimních situacích. Pro mne téměř nepochopitelné, protože si vážím svého soukromí i u ostatních lidí. Kamarádce se to celkem líbilo, ale já jsem byla zklamaná a měla potíže dočíst.

14.04.2018 2 z 5

Vzpomínky Göringovy sekretářky Vzpomínky Göringovy sekretářky Cindy Dowling

Stále mám trochu zvláštní pocity z přečtené knihy. Pořád mě zaráží jak se to Hitlerovi a dalším nacistickým pohlavárům mohlo tak vydařit a zfanatizovat masy, zřejmě byla využita frustrace z prohrané 1. světové války a pak neutěšené hospodářské situace. Vím,že neexistuje kolektivní vina a znalost řadových Němců byla dosti okleštěna o určitých událostech. Ale je to stále citlivé téma a mnozí co se toho opravdu účastnili to popírají či se vymlouvají,že nic nevěděli a netušili.

14.04.2018 3 z 5

Ferdův slabikář Ferdův slabikář Ondřej Sekora

Patřila k nejoblíbenějším knížkám mého dětství a mají ji rádi mé děti i děti mých sourozenců.

08.04.2018 5 z 5

Mrs. Poe Mrs. Poe Lynn Cullen

Tato kniha mne trochu zklamala a skoro s nechutí jsem ji dočítala. Možná jsem měla jinou představu.

06.03.2020 3 z 5

Mluvnice jazyka anglického pro školy, kroužky a jednotlivce Mluvnice jazyka anglického pro školy, kroužky a jednotlivce Antonín Osička

Máme ji v knihovně dlouho a hodně ji používala starší sestra při svých začátcích výuky angličtiny. Později jsem se z ní také učila.

07.01.2020 4 z 5

Ošetřovatelství II. Ošetřovatelství II. Marie Rozsypalová

Často jsem se z ní učila na zdravotní škole a pak jsem ji věnovala sestřenici, která nastoupila ke studiu později. Velmi dobrá učebnice.

06.10.2019 5 z 5

Přehled biologie Přehled biologie kolektiv autorů

Výborná knížka, která poskytne kompletní soubor znalostí potřebných k přijímacím zkouškám na Vysokou školu. Měla jsem půjčeno od starší známé k doplnění učiva,

Dvanácté zlo Dvanácté zlo James Patterson

Z počátku to trochu nudilo a nemělo spád, ale potom už to rychle ubíhalo a líbilo se.

06.10.2019 5 z 5

Zahradník Heyduk a O Lidušce, malířce pokojů Zahradník Heyduk a O Lidušce, malířce pokojů Jarmila Glazarová

Mě se knížečka moc líbila,dostala ji mamka od své babičky .Nedávno jsem ji našla,když jsem uklízela sklep.

06.10.2019 5 z 5

Vlnobití aneb Malý mořský cirkus Vlnobití aneb Malý mořský cirkus Vlastimil Maršíček

Moc pěkné čtení v dětství, dnes už si vybavuji jen malé střípky. Už ani nevím kam se ztratila.

Přemožitelé času 9 Přemožitelé času 9 Roman Cílek

Ráda jsem si četla o významných lidech, kteří ve svých oborech něco dokázali nebo přispěli k pokroku či zlepšení života pro ostatní.

06.10.2019 4 z 5

Základy kliniky funkčních (neparetických) hybných poruch Základy kliniky funkčních (neparetických) hybných poruch Vladimír Janda

Základní a velmi důležitá kniha pro hodnocení funkčních hybných poruch a kineziologického rozboru. Stále z ní ještě někdy čerpám.

05.10.2019 5 z 5

O pejskovi a kočičce: Jak psali psaní (adaptace) O pejskovi a kočičce: Jak psali psaní (adaptace) Eduard Hofman

Nádherné vyprávění,které nám maminka opakovaně četla.

05.10.2019 5 z 5