SusanneDreaming SusanneDreaming komentáře u knih

Šíleně bohatí Asiati Šíleně bohatí Asiati Kevin Kwan

Když jsem zjistila, že film má i knihu, musela jsem ji hnedka koupit. Ve filmu mě bavili módní výstřelky a extravagance. Kniha mě bavila trochu míň než film, ale i tak byla super :))

09.09.2024 5 z 5

Báječný svět shopaholiků Báječný svět shopaholiků Madeleine Wickham

Film se mi líbil víc. Kniha je ale taky pěkná :) Oddechovka na tři dny. Líbí se mi, že je o módě. Takové knihy mám nejradší :))

09.09.2024 5 z 5

Vysněný cíl Vysněný cíl Kate Stewart

Mně tohle vůbec nesednulo. Nějak se to pro mě táhlo. Dějově jsem se na to nedokázala nějako naladit. Dočetla jsem to jen tak, že jsem ke konci už přeskakovala.

26.08.2024 2 z 5

Pozvánka Pozvánka Vi Keeland

Další od spisovatlky, která mi bodla. Mně to od začátku do konce bavilo bez omezení. Přečetla jsem to během víkendu a nebudu se váhat ke knize opětovně vrátit.

26.08.2024 5 z 5

Projekt šéf Projekt šéf Vi Keeland

Byla skvělá. Nelituju peněz, který jsem do ní investovala. Byl přítomen vtip, postelové scény i drama. Nemám vůbec co bych odepsala z hvězd.

26.08.2024 5 z 5

Dvě tváře lásky Dvě tváře lásky Marie Hamáková

Autorku sleduju na instagramu a byla jsem na její knížku zvědavá. Objednala jsem e-book a přečetla jsem jí jedním hltem. Napsala to krásně. Je šikovná. Líbilo se mi to. Někdy to na mě bylo náročnější, čtu spíš oddechovky, ale tady mi to nevadilo

19.08.2024 5 z 5