tatafa tatafa komentáře u knih

Křemílek a Vochomůrka Křemílek a Vochomůrka Václav Čtvrtek (p)

Krásná a velmi čtivá knížka, která chytne za srdce stejně, jako stejnojmenný večerníček. Další z knížek, na kterých jsem vyrostla, a které byly doslova všudy přítomné (knížka, večerníček a navíc i CD nahrávky). Vřele všem doporučuji!!

07.01.2017 5 z 5

Cesty formana Šejtročka Cesty formana Šejtročka Václav Čtvrtek (p)

07.01.2017 5 z 5

Česká literatura od počátků k dnešku Česká literatura od počátků k dnešku Jan Lehár

Velice zajímavě a přehledně napsaná kniha. Vřele doporučuji nejen studentů VŠ, ale také studentů na středních školách, kteří si chtějí udělat kvalitní rozbor povinné literatury.

Třetí patro Třetí patro Ivo Pelant

Krásná a velice čtivá kniha. Seriál i kniha mají své kouzlo a byť se jedná o velice složitou problematiku, autor ji vylíčil jednoduše a čtivě. Nejvíce obdivuji, že vůbec kniha/seriál vyšla, již v 80 letech, zvláště, když mám pocit, že šikana přestává být trpěnou a v "tabu", až v posledních letech. Mohu jen doporučit, a to nejen knihu, ale také seriál.

Hraběnky Hraběnky Ivo Pelant

Zajímavá a čtivá kniha, která mne na rozdíl od ostatních autorových knih příliš nezaujala.

Hop nebo trop Hop nebo trop Eva Pelantová

Krásná a velice čtivá kniha. Zcela vyjimečně nemohu říci, jestli je lepší knížka nebo film, protože obě verze příběhů mají své velké kouzlo. Ideální pro víkendový odpočinek.

Proměna Proměna Jana Kratochvílová

Krásná a velice čtivá kniha. Velice zajímavě zpracovaný příběh "ošklivého káčátka", který udrží napětí, až do úplného závěru. Opět jedna z mých srdcových knih. Mohu jen doporučit.

Cesta zpátky Cesta zpátky Jana Kratochvílová

Krásná a velice čtivá kniha, jen, z mého pohledu, trochu méně zajímavý, než ostatní autorčiny knihy. Mohu jen doporučit.

Prohraná sázka Prohraná sázka Jana Kratochvílová

Krásná a velice čtivá kniha. Mohu jen doporučit.

Noc vlčice Noc vlčice Henri Loevenbruck

Velice zajímavá fantasy série, která nemá "klasickou šablonu" děje, jako mnohé série. Krásná, čtivá a napínavá. Prostě mohu jen doporučit!

Válka vlků Válka vlků Henri Loevenbruck

Vlčice a dívka Vlčice a dívka Henri Loevenbruck

Tanec v srdci Tanec v srdci Petra Martišková

Nádherná knížka, kterou jsem přečetla jedním dechem. Na romantickou knížku má velice zajímavý děj s neobvyklou gradací. Rozhodně patří mezi srdcové knížky. Mohu jen doporučit!

Letní vzplanutí Letní vzplanutí Petra Martišková

Nádherná, velice čtivá a přiměřeně romantická knížka. Mohu jen doporučit!

Láska z konce světa Láska z konce světa Petra Martišková

Krásná, velice čtivá knížka, bohužel se mi však nezdála natolik dobrá, jako ostatní autorčiny knížky.

Trampoty na pokračování Trampoty na pokračování Vlastislav Toman

Krásný, napínavý příběh, u kterého mi bylo velice líto, že nemohu být součástí děje. Opět jedna z knížek, která pro mne nese pocit nostalgie, že tyto časy jsou už dávno pryč a už se nevrátí. Vřele doporučuji!

Trampoty s kapitánem Trampoty s kapitánem Vlastislav Toman

07.01.2017 5 z 5

Loď Ahój aneb Svéráz národního vodáctví Loď Ahój aneb Svéráz národního vodáctví Ondřej Vitouš

Krásné a zajímavé vodácké příběhy, které jsou plné pohody a léta. Nicméně možná tím, že jsou psané v dnešní době, na Šmídovu trilogii o vodácích prostě nemají. Přesto vřele doporučuji!

Odhalená Odhalená Kristin Cast

Krásná, napínavá a velice čtivá knížka z velice zajímavé série. Mohu jen doporučit.

Skrytá Skrytá Kristin Cast