TerryDee TerryDee komentáře u knih

Sparrow Sparrow L. J. Shen

L. J. Shen mám hodně ráda a vždy vyhlížím její knížky. Takže když jsem se dozvěděla, že napsala jednu z mafiánského prostředí, tak jsem si říkala, že to si musím rozhodně přečíst. Protože mafiáni a dohodnutý sňatek, v tomhle případě bych spíš měla říct donucený, to jsou mí oblíbenci, které já opravdu můžu.

Musím říct, že to bylo zajímavé a líbilo se mi to. Zpočátku jsem si říkala, proč tak Troy trvá na sňatku se Sparrow. A až postupem času se nám vše odkrývá a my zjišťuje pravdu.

Sparrow byla dívka, která to neměla zrovna jednoduché. Ale nenechala se ničím a nikým srazit. To se mi na ní líbilo, že byla bojovnice s prořízlou pusou. Troy Brennan je prevít se vším všudy. Nebezpečný sobě i svému okolí. Ale tak nějak vás svých způsobem přitahuje. Taktéž bylo zajímavé sledovat rozvíjející se vztah těch dvou. I když je to k sobě postupně táhlo, tak se tomu tak trochu bránili. Ale pak? Vášeň.

Příběhově se mi to zamlouvalo. Mělo to zajímavý nápad. Je ten konec mi přišel takový zvláštní.

07.11.2023 4 z 5

Asher Black Asher Black Parker S. Huntington

Podle anotace jsem čekala darkromanci z mafiánského prostředí s trochu více peprností. Nicméně jsem spíš dostala slowburn romanci okořeněnou špetkou dark. Takže ano, čekala jsem něco jiného, ale i tak se mi to líbilo a bylo to zajímavé.

Lucy je, jak bych to jen řekla. Je praštená (nad jejími myšlenkovými pochody jsem se musela smát), tak trochu naivní, ale na druhou stranu i odvážná, že se nebála říct svůj názor a bojovala za svůj život.

Asher je klasický bad boy. Bývalý mafián a zabijak. Týpek s hezkou fazónou, ale pokud by někdo někdo ublížil jeho blízkým a rodině, tak se změnil v temnotu.

Bavilo mě sledovat, jak se postupně rozvíjí vztah mezi Asherem a Lucy. Bylo to pozvolné a nenásilné. Užívala jsem si jejich společné chvíle a bavila jsem se nad jejich slovními přestřelky, které byly vtipné a úsměvné. A vždy jsem se těšila, až ti dva vyrazí na nějakou společnou akci.

Takže jo. Já jsem si to užila. A jsem zvědavá na další díly.

07.11.2023 4 z 5

Každé další léto Každé další léto Carley Fortune

Kniha Každé další léto se odehrává ve dvou časových rovinách, a to v minulosti a současnosti. Mně se tohle rozdělení zamlouvalo, protože jsme díky tomu mohli sledovat rozvíjejících se vztah Persy a Sama. Vidíme tu celou cestu jejich přátelství, které se postupně mění v něco hlubšího a vážnějších.

Líbí se mi, že to není jen další romantická knížka o dvou lidech. Ale že je to příběh, který v sobě nese i důležité téma a zajímavé myšlenky. Takže se tu potkáme s rodinnými vztahy, přátelstvím, láskou, úzkostimi a panikou, nedostatek komunikace a lži.

Díky tomu naši hrdinové, Persy a Sam, nejsou dokonalí. Ale chtějí se svými nedostatky pracovat, i když to vždy není jednoduché. Největší kámen úrazu byla nedostatečná komunikace mezi hlavními hrdiny. Myslím si, že kdyby jednali na rovinu, tak se mnoho věcí nemuselo stát.

Postupem čtení jsem si říkala, co se tak asi mohlo stát. Měla jsem jistou teorii, která by tomu mohla odpovídat. Ale i tak jsem byla překvapená, že se to stalo.

Musím říct, že mě to velmi mile překvapilo. Jakože hodně. Nevěřila jsem, že na mě kniha tolik zapůsobí a že mě donutí přemýšlet o různých věcech. Rozhodně to stojí za přečtení.

21.10.2023 5 z 5

Lapeni Lapeni Emily McIntire

"Jen si pamatuj, že nehledě na to, jak moc špatná se situace zdá, všechno je jen dočasné. Tvou hodnotu neurčuje to, v jakých podmínkách žiješ, ale to, jak povstaneš z popela potom, co všechno shoří."

Měla by to být pohádka. Ale pohádka to rozhodně není. Tohle je temný příběh. Tohle je především pro temné duše v nás.

"Jestli jsem já tvoje, co jsi pak ty pro mě?" Tvá nejhorší noční můra. "Cokoliv mi dovolíš."

Kniha Lapeni nám představuje svoji verzi na Petra Pana, kde všechno je jinak a vy si nemůže být ničím jisti. Sledujeme tu příběh mladého Jamese - Hooka - a jeho cestu za pomstou, kdy se neštítí vůbec ničeho. Jeho úhlavním nepřítelem je Peter Michaels, a ten má dceru Wendy. A právě skrze Wendy se chce James pomstít. Ale jakmile ji lépe pozná, nastávají menší komplikace.

Hook je jednoznačně padouch. Je krutý, zvrácený a vyšinutý. To minulost ho zformovala do této podoby. A vy si ho nechcete znepřátelit, protože by to mělo jisté následky. Ale zároveň vás něčím láká, jak jinak že. Protože pro tyhle padouchy máme slabost.

Wendy není špatná hrdinka. Celkem jsem si ji oblíbila. Jen mi někdy přišla až moc naivní a důvěřivá.

Společné chvíle Jamese a Wendy jsem si užívala. To zase bylo něco. Od prvního okamžiku tam cítí chemii, touhu a vášeň. Je to žhavé, hodně žhavé.

"Seš jako temnota, seš náladovej a záhadnej. Ale krásnej." "Drahoušku, jestli já jsem temnota, pak ty jsi hvězdný svit."

Sečteno podtrženo. Tahle kniha je úžasná. Nemá zkratka chybu. Je fakt čtivá a návyková.

"Každou noc."
"A přímo až do rána."

05.09.2023 5 z 5

Tanec za odpuštění Tanec za odpuštění M. K. Hardy

Na Jackův příběh jsem se těšila. Neboť jsem si ho v předešlé knize velmi oblíbila. Ale bohužel jeho příběh nebyl takový, jaký jsem si asi představovala. Základním kamenem úrazu byly svým způsobem postavy a jejich neschopnost komunikace.

Jack už není tím Jackem, jako v předchozím díle. Chápu, že přišel o to, co nejvíce miloval, ale jeho chování v tomto případě občas nedávalo smysl. Ale i tak ho mám pořád ráda. I s dredy!

S Riley jsem to měla jako na houpačce. Ale spíš převládá to negativní, než pozitivní. Někdy mi jí bylo líto. Ale když si to vezmu, tak za hodně věcí si mohla ona sama. Nejen že problémy řešila nesmyslně, ale ještě to ospravedlňovala jako správnou a jedinou věc. Takže jsem si v některých případech říkala, zda to myslí vážně. A po tom, co provedla, tak to u mě klesla na samé dno. A z něho se těžko dostává.

I jejich vztah mi přišel takový zvláštní. Necítila jsem tam to společné pouto, jiskru a vášeň. Někdy to působilo až na sílu.

Jsem ráda, že se tu objevovali postavy z předchozího dílu. Protože Lili a Alex zůstali úžasní. Ti dva ten příběh drželi. A víc mě zajímal jejich vztah a příběh.

"Stojím za svým kapitánem."

02.09.2023 3 z 5

Schovávaná Schovávaná Tereza Herzogová

Chtěla bych poděkovat aurorce @tereza.herzogova za zaslání recenzního výtisku a za trpělivost.

Primárně sledujeme životní osudy mladé Šárky, která nikdy naučila a právě má nastoupit jako učitelka češtiny na maloměstské průmyslovce. Laťku má hozenou celkem vysoko, neboť předchozí češtinář Ivan Výtvar byl velmi oblíbený nejen mezi kolegy, ale i mezi žáky.

A právě setkání s pověstným Ivanem jí obrátí život o 180 stupňů. Šarce tento muž velmi imponuje a není pro ni těžké se do něho zamilovat. Má to jediný háček, a to, že Ivanovi je o 35 let více. Z toho důvodu je čeká hra na schovávanou.

Kromě Šárky tu máme i další postavy, které nám poukazují svoje životní slasti a strasti, jako např. Šárčiny rodiče, kamarádky či sarkastický kolega Chroust.

Už jsem pár knížek s věkovým rozdílem četla. Takže to pro mě nebyl problém. I když takovýto rozdíl jsem ještě nezažila. Ale musím říct, že Ivan byl velmi sympatický a charismatický. Takže se hlavní hrdince nedivím, že jí jeho osobnost imponovala.

Knihu bych určitě doporučila. Je to velmi příjemné a oddechové počtení. Myslím si, že na léto ideální.

18.06.2023 4 z 5

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Pane bože, to je něco šíleného. Já vím, asi se budu opakovat. Ale u téhle autorky to nejde jinak.

Co mě na Madison štvalo, bylo to, že byla šíleně nerozhodná ohledně kluků. Jasný, chápu, že ti kluci jsou sexy jak samo peklo. Takže ona chce být s Bishopem, ale přitom nemá žádný problém se líbat s Natem či Brantleym.

A potom, chce znát odpovědi na mnoho svých otázek. Přitom má u sebe knihu Tacet a Mortuis, kde by ty odpovědi mohla najít. Tak si říkám, holka, co takhle přečíst si tu knížku, hm!? Ale ona ne.

Docela by mě zajímalo, kam zmizela Tielle. A proč ji nikdo nehledá!? Doufejme, že se to později dozvíme. Mám jednu teorii, a jsem zvědavá, zda se mi potvrdí. Pokud ano, tak to bude mazec.

Myslela jsem si, že minulý konec byl šílený. Omyl, tohle bylo fakt šílené. To, co se tam stalo. Nemám slov!!!

31.05.2023 5 z 5

Transcendence Transcendence Jewel E. Ann

Tahle kniha se na první pohled jeví jako romantický příběh s kapkou erotiky. Ale není tomu úplně tak. Je to příběh, jenž v sobě sebe téma reinkarnace.

Z počátku jsem si myslela, že si oblíbím hlavní hrdinku Swayze. Uznávám, že to neměla v životě jednoduché a tím, čím si musela projít bylo šílené. Nicméně nesouhlasím s některými jejími kroky a myšlenkami. Ale líbil se mi její přístup a vztah s Morgan. K té holčičce se chovala moc hezky.

Co se týče mužského osazenstva, tak tu máme dva hrdiny, a to Griffina (přítele Swayze) a Nathaniela (profesor a otec Morgan, u kterého bude Swayze pracovat). Přiznám se i bez mučení, že jsem jednoznačně tým Griffin. Potetovaný týpek, jenž vlastní Harleye a ještě k tomu je to chodící hřích a zlatíčko. V některých momentech mi ho bylo líto a chápala jsem, proč se tak choval. Nate to měl v životě těžké, nejdříve přišel v dětství o nejlepší kamarádku a první lásku, a později i o svou manželku, a tak zůstal sám s malou dcerou. Líbilo se mi, že díky Swayze se začal přibližovat ke své dceři. Jediné, co mi na Nateovi vadilo, byl fakt, že ve Swayze neviděl Swayze, ale někoho jiného.

Co pro mě bylo šokující, tak byl samotný závěr. Tohle jsem opravdu nečekala. Byl to šok. Co Vám budu povídat, nutně potřebuji další díl, abych se dozvěděla, jak tohle celé dopadne.

08.03.2023 4 z 5

Na útěku Na útěku Paulina Świst

Tak mám konečně dočteno, a že mi to dalo zabrat. Popravdě, tohle bylo jedno velké špatné. Řekla bych, že kniha je bez nějakého většího děje, protože se tam v podstatě nic neděje. Teda až na několik útěků hlavní hrdinky a "akci" na hřbitově. Ale jinak nic, co by stálo za to.‍️

Hlavní hrdinka Mala si ponechala všechny svoje "nejlepší" vlastnosti. Takže z vesela nasává, co hrdlo ráčí, a obšťastňuje nás svými myšlenkovými pochody, což je někdy hluboký zážitek. Opravdu holka k pohledání.

Když jsem se pouštěla do této knihy, tak jsem jaksi předpokládala, že je to závěrečný díl z duologie. Jenže konec tomu chtěl jinak. Ono to nejspíš bude mít pokračování!? Nejsem si jistá, zda budu mít odvahu se do toho pouštět.

Popravdě, nevím, zda bych Vám knihu doporučila. Nechám to na vašem uvážení, zda do toho půjdete.

30.12.2022 1 z 5

Rozzlobený bůh Rozzlobený bůh L. J. Shen

Loučení s touto sérií bylo celkem obtížné. Už u předchozí série Hříšníci to bylo vyloženě těžké, ale věděla jsem, že nás ještě čeká Nová generace. Jenže teď jsem na jejím konci a já se tu snažím sepsat své pocity a dojmy z toho všeho.

L. J. Shen nám tu opět připravila velmi drsný a emotivní příběh. Kde láska a nenávist mají mezi sebou velmi tenkou hranici. ️

Máme tu příběh Vaughna Spencera, syna Barona Viciouse Spencera a Emilie, a Lenory, dcery slavného sochaře Astalise. Dva, kteří se nenávidí, ale zároveň se šíleně přitahují. Vaughn je bezcitný a krutý, ale i přes to ho zbožňuje. Skrývá jedno temné tajemství, které jsem v průběhu čtení odhadla a bylo mi Vaughna upřímně líto. Tohle by se nemělo stávat. Je to šílené. Lenny je velmi silná osobnost. To jak dokázala přežít školu Všech svatých. To chtělo opravdu hodně velkou kuráž a odvahu. I když to v životě neměla jednoduché, tak s nepřízní osobu bojovala. Ti dva dohromady tvořili neuvěřitelnou dvojici. Věřila jsem jim, že se nenávidí a i to, že se navzájem moc milují. ️

Tenhle příběh mě totálně zasáhl. Dokázal mi zlomit srdce, ale zároveň mi ho zase dal do kupy. Tohle na knihách miluji. Že na vás dokážou takovým způsobem zapůsobit.

Nejdřív bych Vám doporučila přečíst si sérii Hříšníci a následně pak Novou generaci, až se dostane k této knize. Rozhodně to stojí za přečtení.

02.12.2022 5 z 5

Co když uvěříme Co když uvěříme Sarah Sprinz

Líbí se mi, že Sarah Sprinz do svých příběhů zapojuje více témat. V této knize je to nauka o psaní, hudba a koncertování, pěstování domácích rostlin a psychické problémy. A tohle vše tvoří ucelený celek.

Hope jsme už mohli poznat z předešlých dílů. Takže jsem byla zvědavá, jaká je a jaký bude její příběh. Z čtení jsem postupně zjišťovala, že Hope je opravdu milá holka se srdcem na správném místě.

Scott na mě ze začátku působil jako naprostý vůl a člověk měl tendenci ho něčím bacit přes hlavu. Nicméně když se začal otvírat a ukázal kus ze sebe, tak jsem si ho zamilovala a bylo mi ho upřímně líto. To, co si prožil, bylo šílené a člověku z toho bolelo srdce.

Právě na Scottově příběhu je nám ukázána temná a stinná stránka showbyznysu. Upřímně můžu říct, že mi z toho všeho bylo hodně úzko.

Myslím si, že tato série byla zakončena velmi vydařeně. A rozhodně bych sérii doporučila, protože má co nabídnout. ️

Hodnocení: 4,5⭐️/ 5⭐️

25.09.2022 5 z 5

Neonoví bohové Neonoví bohové Katee Robert

Tak tohle bylo něco neskutečného. Do této knihy jsem se doslova zamilovala.

Už od mala jsem měla ráda mytologii, a především tu řeckou. Ty příběhy mě vždy lákaly a fascinovaly. ️

Takže když jsem se dozvěděla, že je tu příběh, který v sobě skýtá spojení staré řecké mytologie s moderním světem, byla jsem zvědavá a nadšená zároveň.

Příběh Háda a Persefony byl úžasný. Jako pár byli dokonalí nejen co se týče charakterů, ale i jejich vzájemné chemie, která byla jiskřivá a hříšná. Persefona mě velmi mile překvapila. Na jedné straně dokazala být milují, laskavá a na druhé straně z ní byla bojovnice za sebe a za ty, které miluje. Líbilo se mi, že je nám Hádés zpočátku vykreslován jako záhadná a temná postava s mnoha tajemstvími. Jakmile jsme ho mohli blíže poznávat, tak jsme objevovali jeho světlé a dobré stranky. Takže zamilovat se do něho nebylo vůbec těžké.

Rozhodně se těším na další příběhy z toho světa a jsem zvědavá, co nám s sebou přinesou.

Za sebe můžu tenhle příběh rozhodně doporučit. Myslím si, že stojí za to překročit řeku Styx a vydat se do Temného Olympu.

02.09.2022 5 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

L.J. Shen patří k mým oblíbeným autorkám. Láska k jejím knížkám začala sérií Hříšníci, která se vepsala do mého srdce. ️ Proto jsem se těšila na pokračování této série, jenž je věnována dětem našich předešlých hrdinů.

Krásně napsaný příběh o Luně Rexrothové a Knightu Colovi, o nejlepších kamarádech od malička, kteří si navzájem nedokáží vyjádřit své city a dělají si samé naschvály, aby si ublížili. I po tom všem zlém a dobrém, co se jim stalo, našli k sobě cestu, protože si oba dva zasloužili být šťastní a milovaní.

Tato kniha mi v jeden moment zlomila srdce. To, co se tam stalo, jsem šíleně obrečela. I když jsem tušila, že ta dána situace může nastat, tak jsem na to nebyla úplně připravená.

Knihu určitě doporučuji. Pokud jste četli předešlé díly, tak tenhle vynechat nemůžete.

18.07.2022 5 z 5

Prázdné sliby Prázdné sliby Lexi Ryan

Prázdné sliby v sobě skýtá příběh, jenž má jistou podobnost jiných příběhům jako jsou Dvory, Selekce, Krutý princ a další. Nicméně knize nemůžu odepřít čtivost, která mě nutila číst a číst.

Brie je super ženská hrdinka, možná místy naivní a moc důvěřivá. Avšak zamlouval se mi její vztah k rodině a to, že by pro svoje blízké udělala cokoliv. A pak tu máme mužské hrdiny, kteří mi někoho až záhadně připomínali. Je tu princ Ronan, který se jeví v tom nejlepším světle. Ale je tomu tak doopravdy!? Kuju u něho zradu. Chlapec mě totiž nedokázal přesvědčit, abych byla na jeho straně. Za to Finn!? Do něho jsem se zamilovala hned, jakmile se objevil na scéně. Má něco do sebe.

Někteří už tuší, že se nám tu objevil jistý geometrický vzorec, a to milostný ️. V tomto případě mi přišel i vhod. Nicméně, jak je ze slov výše zřejmé, mým favoritem je Finn.

Kdybych to měla shrnout, tak bych řekla, že příběh ubíhal rychle a bylo tam celkem dost zvratů. I když někdy to působilo až zmatečně a urychleně. Ale závěr to hezky vyrovnal.

Jsem zvědavá, co nám přinese pokračování. A jak se je všemu postaví Brie, která snad neřekla poslední slovo.

19.05.2022 5 z 5

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Asi budu proti ostatním výjimka, ale mně se to opravdu líbilo.

Penelope jsem si oblíbila už v předchozích knihách, ale tady si mě získala na sto procent. Mrzelo mě, jak se k ní ostatní chovali. Nicméně spojence našla v lady Danburyové, s tahle ženská je neuvěřitelná, protože díky ní Pen nalezla svou sílu a hlas.

Za ní trochu pokulhával Colin. V předchozích dílech se mi zamlouval, a proto jsem se na jeho příběh těšila, protože působil hravým a milým dojmem. Ale tady mi přišlo, že to není úplně on.

Nicméně ti dva dohromady se mi moc líbili, i když jejich romantická linka byla trochu upozadněna, a to pátráním po autorce společenského plátku Whistledown. Kdybych neviděla seriál, kde je identita lady Whistledownové odhalena, tak bych byla velmi mile překvapena.

19.05.2022 4 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Po prvním díle jsem se na Anthonyho příběh těšila a musím říct, že mě nezklamal.

Oblíbila jsem si sestry Sheffieldovy - jak Kate, tak Edwinu. Líbil se mi jaký mezi sebou měly vztah, i když to byly nevlastní sestry. Anthony je Anthony. Ten se rozhodl, že je načase se oženit a za budoucí ženu si vybral právě Edwinu, jakožto klenot sezóny. Zamlouvala se mu myšlenka hezké ženy, do které se nikdy nezamiluje. To se však nelíbí Kate, která má jiné představy o budoucím muži své sestry. Nicméně osud tomu chtěl jinak. Zádrhel nastane v okamžiku, kdy si Anthony uvědomí, že se mu začíná líbit Kate, i přesto že mu pije krev a znepříjemňuje život. Bavilo mě sledovat jejich slovní přestřelky, vytáčky a to, jak k sobě nacházejí vzájemné city a porozumění.

Příběh se mi líbil, dokázal mě pobavit a přivést na jiné myšlenky. Takže za sebe určitě doporučuji.

29.03.2022 4 z 5

Pýthie Pýthie Veronika Černá

Pokud něco můžu, tak to je romantika s fantasy prvky a hate to love linka. A tady se mi dostalo obojího. Takže se dalo předpokládat, že mi tohle sedne. A jaký je verdikt? Jasně že mi to sedlo a nejen to, já si to doslova zamilovala.

Co se týče prostředí, tak to nám tu bylo lehce nastíněno, abychom se s ním seznámili. Je to svět, kde můžete narazit na různé nadpřirozené bytosti, jako jsou vlkodlaci, kočkodlaci, upíří, čarodějové ad.

Když se podívám na postavy, tak musím říct, že mi sedli. Lis na mě působila jako fajn holka, která si šla za svým. A pak tu byl Romain. Co si budeme, do něho jsem se zbláznila. Říkám si, že za mého studia takový kluci rozhodně nebyli. Asi špatná doba či svět.

Jak jsem psala výše, máme tu hate to love romanci, která vygradovala v sázku mezi Lis a Romainem. A tahle sázka mě neskutečně bavila a já jsem se vždy těšila, s čím Lis přijde tentokrát a v co to vyústí.

Sečteno podtrženo, tohle bylo fakt super. A já to mužů jen doporučit. Na své si přijdou především milovníci romantických příběhů.

Na závěr musím ještě vyzdvihnout obálku, která se opravdu povedla.

25.03.2022 5 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Podle anotace jsem očekávala jiný příběh, než ten, který jsem četla. Nicméně to neovlivnilo můj názor, že se mi tato kniha líbila. S L.J. Shen jsem ještě neměla tu čest, takže jsem si řekla, že to musím napravit. A jsem ráda, že jsem začala právě s touto. Akl myslím si, že další knihy od této autorky ns sebe nenechají dlouho čekat - mám v plánu číst Hříšné chlapce.
Popravdě, Wolfe Keaton mě totálně zničil a ukradl mi srdce. Arogantní, pomstychtivý a drsný hajzlík, jenž je zbaven veškerých dobrých vlastností a citů. A i když je to totální bad boy, tak tohle chceš.
Z toho důvodu se mi líbilo sledovat rozvíjející vztah Wolfeho s hlavní hrdinkou Francescou, což milá, ale bohužel naivní mladá dívka, jenž měla zkreslené představy o světě. A právě tento nesourodý pár mě bavil, neboť sledovat jejich neustálé kočkování, štěkání po sobě, podezírání, mstění a usmiřování bylo úsměvné.

26.12.2021 5 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Na tento díl jsem byla zvědavá, protože anotace zněla velmi zajímavě a na Trenta jsem se těšila. Avšak právě Trent byl kámen úrazu. Jak jsem měla ze začátku problém s Vicem, tak jsem měla problém i s Trentem, protože se choval jako prvotřídní kretén. Nicméně oceňuji jeho vztah k Luně. V tomhle světle milujícího otce se mi totiž zamlouval. Proto jsem byla ráda za částečnou změnu v závěru knihy, kde působil jako celkem milý chlap. S Edie jsem to také měla tak napůl, přece jen to byla ještě mladá holka, ale oceňuji její vytrvalost a starost co se týká Tea. Za to palec nahoru.
Teď už mi zbývá jen Bane, abych to měla kompletní.

26.12.2021 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Konečně jsem se dostala k Moně Kasten, a že to trvalo. Zajímalo mě, proč je kolem jejích knih takový povyk.
Takže hodnocení zní, že jsem se dostala k příjemnému románu s hrdiny, kteří dělali trochu víc vln, než by museli. Především Kaden, který po Allie chtěl, aby se mu otevřela a byla upřímná a on jí to stejnou mincí nemůže oplatit a raději se chová jako debílek. Trochu “drama boy”, ale nakonec to chlapec dokázal vytáhnout na jiný level, takže u mě dobrý.
Celkový dojem je takový, že to bylo čtivé a kniha se mi líbila. Takže na další se určitě také podívám.

26.12.2021 4 z 5