Tesset Tesset komentáře u knih

My Fair sukuba My Fair sukuba Jill Myles

Nejlepší byl teda první díl, ale ani ty ostatní nebyly ztrátou času. Přečtu si i fanpřeklady dalších příběhů. Za mě jedna z těch povedenějších sérií.

02.09.2018 3 z 5

Sukuby to rády horké Sukuby to rády horké Jill Myles

O něco slabší než první díl, ale pořád super. Opět mi jen vadil název, obálka a ty strašné chyby.

31.08.2018 3 z 5

Páni mají radši Sukuby Páni mají radši Sukuby Jill Myles

Byla jsem velmi mile překvapena. Čekala jsem nějakou slátaninu a - i když to zrovna není na nobelovku za literaturu- čekal mě celkem solidně vystavěný příběh, vtipné dialogy, sympatické postavy a dva dokonalí muži. Jediné co nemůžu překousnout je ten název a strašná a naprosto otřesná obálka.

30.08.2018 4 z 5

Vteřinu poté Vteřinu poté William R. Forstchen

Příběh, který se může stát. Nehodnotím plným počtem hvězdiček, protože mi kniha přišla mírně neosobní, kdyby postavy byly lépe vykreslené, čtenáři by byli schopni se s nimi více ztotožnit a pochopit celou hrozbu a následnou situaci.

29.08.2018 3 z 5

Napravený prostopášník Napravený prostopášník Raine Miller

Příběh nic moc, ale u takových knih žádnou extra zápletku ani nečekám. Ale proč hodnotím jen jednou hvězdičkou - naprosto nepochopitelné výrazy, které se do knihy vůbec nehodily, nejen do doby, ve které je příběh zasazen, ale celkové míchání různých stylů bylo velmi rušivé. Těžko říct, zda za to mohl překlad. Za mě můžu říct, že tohle už do ruky nikdy nevezmu.

27.08.2018 1 z 5

Rychle a nespoutaně Rychle a nespoutaně Kristy Bromberg

Celá série tak nějak předvídatelná, postavy nijak zvlášť propracované a ani moc sympatické. Dalo se to přečíst, každopádně víckrát se k tomu vracet nemá smysl.

20.08.2018 3 z 5

Tvář vody Tvář vody Guillermo del Toro

Geniální! Máloco ve mě vyvolá takové pocity - bylo to syrové a ač se to částečně jeví jako romantický příběh, postrádá všechna klišé červené knihovny. Naprostá pecka. Po přečtení jsem zvědavá, jaké zpracování má film.

19.08.2018 5 z 5

Ledová jako sníh Ledová jako sníh Danielle Paige

300 stran naprosto nudných žvástů.

11.08.2018 1 z 5

Alenka v říši zombií Alenka v říši zombií Gena Showalter

Jestli to měl být nějaký retelling, tak stál teda za starou belu - to s Alenkou v říši divů nemělo co dělat. Postavy nesympatické, děj taky nic moc - čekala jsem, že tam opravdu bude nějaká "říše" zombie, kam se Ali propadne, ale ono nic. Otázky ohledně zombie taky naprosto nepromyšlené. A co mi tam vážně lezlo na nervy - vše kolem sexu, jako vážně? Některé scény k šestnáctiletým dětem vážně neseděly.

29.07.2018 2 z 5

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

Dost zvláštní. První kniha od tohoto autora, ale přišlo mi to tak nějak o ničem. Kdyby se ten děj více rozvinul bylo by to určitě parádní.

28.07.2018 1 z 5

Osudová náhoda Osudová náhoda S. H. Kolee

Ztráta času. Naprosto nesmyslné dialogy. Špatný překlad do jednoduchých usekaných vět. Nesympatické postavy. Navíc oba s takovou minulostí a žili si v pohodě dál a v podstatě je zas až tak neovlivňovala - to chtělo to rozpracovat.

19.07.2018 1 z 5

Pátá cesta k pádu Pátá cesta k pádu K. A. Tucker

Zase parádní jako předchozí díly. Tady asi nejvtipnější dialogy z celé série. Můžu říct, že tuhle sérii si určitě někdy přečtu znova, má šmrnc.

14.07.2018 4 z 5

Jedna malá lež Jedna malá lež K. A. Tucker

Trošku slabší než první díl. Stejný humor a vtipné chvilky, ale Liviino chování ... no nevím nějak mi to nesedělo.

02.07.2018 3 z 5

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Hezké čtení. Vtipné a humorné, super hlášky. Akorát mi moc chování postav nesedělo na jejich věk. Hlavně Trent, který na začátku působil dost sebevědomě, na konci byl úplně jiný. Jinak ale fajn.

01.07.2018 3 z 5

Topíme se v sobě Topíme se v sobě Jasinda Wilder

Podobná pecka jako první díl. Místy pro mě trochu nerealistické, ale jinak příběh, který může zažít každý. Postavy, ať už v prvním nebo druhém díle, mě oslovily a vyvolaly ve mně emoce. Skvělé.

30.06.2018 4 z 5

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Krásně temné a nepřibarvené. Některé scény velmi syrové. Střídaní vyprávěcího stylu byl skvělý nápad. Celkově jsem nadšená, akorát ten konec - trochu víc informací by mi nevadilo.

30.06.2018 4 z 5

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Než zemřel Kyle, šlo o naivní přeslazenou a růžovou polevu (ble nic pro mě, ještě teď mi z toho trnou zuby), i když musím uznat, že popis jeho smrti na mě zapůsobil. Ale potom se to krásně rozjelo a, i když tohle není zrovna můj oblíbený žánr, příběh mě bavil. Zkusím ještě druhý díl, snad to nebude horší.

29.06.2018 4 z 5

Alfa Alfa Jasinda Wilder

Jedna z těch nejslabších. Dialogy naprosto neuvěřitelné, takhle prostě nikdo nemluví a nikomu to nepřipadá normální. Roth vůbec nepůsobil na svůj věk, svým chováním se blížil nejmíň padesátce. Plno protichůdných řečí, které se navzájem vyvracely. Zápletka taky přitažená za vlasy. A některé výrazy - radši ani nemluvit (i když tady může být chyba v překladu).

28.06.2018

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Jedna z nejlepších svého druhu. Mělo to příběh, humor i sympatické postavy.

26.06.2018 4 z 5

Šepot podzemí Šepot podzemí Ben Aaronovitch

Tenhle díl mi přišel trochu slabší než ty předešlé, ale pořád se to dá číst. Na stejné úrovni zůstává neotřelý humor, který mě fakt dostává.

25.06.2018 3 z 5