Ticiana Ticiana komentáře u knih

Dotek jako led Dotek jako led Jennifer L. Armentrout

Svizny dej, stale se neco deje. Layla se nemuze rozhodnout jestli Zayne nebo Roth. Osobne mi vadi Zaynovo osloveni Lalinko. Jako hodne. Kdybych nemela k dispozici posledni dil, tak bych z toho konce asi zesilela.

Bambi byla skvela, stejne jako Stacy. Mam pocit ale, ze jeste stale je tam neco zamlcenyho, takze sup na rozuzleni.

11.04.2024 4 z 5

Prima sezóna Prima sezóna Josef Škvorecký

Kniha mela spad, libilo se mi to :) Chudak Danny ale nemel moc stesti. Pohodova knizka.

16.01.2024 4 z 5

Jméno ďábla Jméno ďábla Andrew Mayne

Andrew Mayne a jeho hlavní vyšetřovatele, kteří jsou úplně jiní, než byva zvykem. Jessica je supr, pribeh plynul. Damian je hodně mysticka postava. Krátké kapitoly a hodně akce. Musim ale říct, ze tam zůstali některé veci nedoresene. Uvidime, co bude dal.

15.10.2023 4 z 5

Kůže plná stínů Kůže plná stínů Frances Hardinge

Libila se mi, namet, zpracovani a lehkost cteni. Knizce ale chybel u me wow efekt, proto 4 *.

11.10.2023 4 z 5

Příliv démonů Příliv démonů Laurie Forest

Myslela jsem, ze je to poslední dil a asi v půlce jsem si začala říkat, ze to teda nebude. Jsem stejně rada, ze jsem se do tyhle skvělý fantasy pokořila. Kniha konci docela fajn, jsem zvedava na osudy postav, které mi přirostli k srdci. A ted jen cekat na poslední dil a na ukončení. Za me jedna z nej fantasy ság.

30.09.2023 5 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Za mne nejlepší dil a přesto nízké hodnocení. Proste mi nesedí styl psani, postavy těžce nesympaticke (kromě Edmundse). A příběhu jsem vubec nevěřila.

03.07.2023 3 z 5

Nekonečná noc Nekonečná noc Agatha Christie

No netypicka Agatha, těžko se mi to četlo, Mike byl od začátku nesympaticky. Posledních 15 stránek bylo dobrých, ostatní se hrozne vleklo. Příště snad lepsi.

04.06.2023 3 z 5

Upgrade Upgrade Blake Crouch

Staale u me vede Temna hmota. Upgrade ma velice slusny nastup v prvni casti, ale pak zacina byt knizka plna cizich slov a genu (bohuzel tohle bylo sice potreba, ale me to spis vyrusovalo). Konec mi prisel hodne sentimentalni, ale na druhy strane to bylo asi zamysleno. Jeho knihy vzdy dopadnou dobre, mozna i proto je mam rada. Na plny pocet to neni, ale stejne me kniha bavila.

17.04.2023 4 z 5

Pýcha a přemlouvání Pýcha a přemlouvání Jane Austen

Zacatek byl takovej tezkopadnej, pak se mi kniha cetla i lip nez Pycha a predsudek.

05.04.2023 4 z 5

Láska za časů cholery Láska za časů cholery Gabriel García Márquez

Úplně souhlasím s komentářem uživatele Sajdak. Postavy absolutně nesympaticke, avantyry Florentina odporné, Fermina mi prisla jako ledová královna úplně bez jakéhokoliv citu a doktor byl proste nudný. Ja radši ani hodnotit nebudu. Jsem rada ze je to za mnou.

12.03.2023

Vlci zimy Vlci zimy Tyrell Johnson

Skvělá kniha, nemohla jsem se odtrhnout. Vlk, Lynn a Ajax byli supr. Chtělo by to další dil.

02.01.2023 5 z 5

Tanec smrti Tanec smrti Louise Boije af Gennäs

Tak nevim, prislo mi to zakončení tak nejak zvláštní. Čekala jsem, ze to bude větší psycho a ne ze to dopadne celkem poklidně. Ale série se mi líbila.

02.01.2023 4 z 5

Zkáza Ďáblova akru Zkáza Ďáblova akru Ransom Riggs

Pro mne absolutně famózní zakončení cele série. Přečteno jedním tahem. Hodně akce, coz mne osobně moc baví. Ani chvilku jsem se nenudila. Za mne doporučuji celou sérii.

28.10.2022 5 z 5

Povídky podivných Povídky podivných Ransom Riggs

S povidkovymi knihami mam vetsinou problem, ale tohle je krasna vyjimka. Pribehy jsou bozi a ja jsem rada zpatky ve svete podivnych. Za mne uplne skvele dilko.

26.10.2022 5 z 5

Předehra Předehra Neil Gaiman

Konec a zaroven zacatek Sandmana. Kresba je uplne uzasna, a pribeh samotny taky. Trosku me mrzi, ze bubliny nejsou pruhledne, jak je to opisovano v bonuse. Na tuhle serii budu vzpominat jen v dobrym.

26.10.2022 5 z 5

Pan Nikdo Pan Nikdo Catherine Steadman

Kniha je ze zacatku takova hodne zmatena. Prisla mi docela nerealna, jak to cele vlastne bylo. Ano vyvolava pocit zvedavosti, ale v urcitem bode jsem si rikala, ze je to hodne prehnany. Nevim, jak dlouho si ji budu pamatovat.

25.10.2022 3 z 5

Lovci snů Lovci snů Neil Gaiman

Skvělá pohádka zasazena do světa snu. Moc se mi to líbilo. Pribeh i kresby. Krása. Celá tahle sága je uzasna a uz ted začínám byt smutná, ze mi zůstává poslední pribeh…

21.10.2022 5 z 5

Blahovolné Blahovolné Neil Gaiman

Blahovolne je dilko velice komplexne v ramci cele serie. V tomhle dile se vse zavrsi. I zdanlive nepotrebne stripky se tady objevi a ja si rikala, ze jsem mela davat vetsi pozor. Tahle serie bude jedna z tech, kde mozna vsechny souvislosti pochopi clovek az na nekolikate precteni. Je mi z toho smutno a sice jeste mam pred sebou par knih, ale myslim, ze uz to nebude uplne stejne. Stejne se na ne tesim.

19.10.2022 5 z 5

Vrah andělů Vrah andělů Andrew Mayne

Tak konecne se vydavatelstvi rozhodlo vydat i tuhle serii, ktera predchazi "potapecce Sloan" a Theovi, jelikoz dalsi pripad Thea bude spojeny s Jessicou. Moc se mi libi, jak si autor vybira hodne zajimave hrdiny. Vrah andelu je skvela jednohubka, kde se co to dozvime ze sveta kouzelniku a jejich triku. A to me hodne bavilo. Uz jen cekat na dalsi dily teto serie, jestli se vrati nekdy k Carodejovi, ale i dalsich serii.

18.10.2022 5 z 5

Konec světů Konec světů Neil Gaiman

Musim rict, ze idea hospody, mne zaujala. A zaujal mne vlastne spis konec, nez samotne pribehy. Za mne jsou lepsi ucelene svazky Sandmana, kde i hodne vystupuje. Takze snad Blahovolne je ucelenym pribehem.

17.10.2022 4 z 5