Toledo Toledo komentáře u knih

Zaskočený Zaskočený Emma Chase

Trochu slabší než předchozí díl...souhlasím s ostatními komentáři, že to nedorozumění bylo až moc neuvěřitelné.
Na začátku rychlá akce a zápletka a poté celá kniha taková vlažná, všichni trpí a tak nějak se to táhne a nakonec rychlé odpuštění...už jsem četla lepší pokračování romantických knížek

03.03.2020 3 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Super kniha a styl psaní na který jsem dosud nebyla moc zvyklá. Bylo to vtipné a postavy moc sympatické. Také se mi líbilo, že snad poprvé u tohoto stylu knížek neměli postavy nějaké psycho problémy z minulosti, které by jim bránili se zamilovat apod. Opravdu osvěžující čtení, přečteno jedním dechem.

03.03.2020 5 z 5

Nedá mi to a musím také srovnat s knihou Sapiens. Z té jsem byla velmi nadšená a tudíž jsem si s chutí koupila i tento díl. Upřímně, bavila mě tak 1/3 knihy (určité pasáže v různých kapitolách, ne například začátek nebo konec), zbytek jsem četla jen abych knihu dočetla...nebylo to poutavé ani tak edukativní jako první díl. Jsem zvědavá na poslední knihu 21.století kterou už mám také doma.

02.03.2020 3 z 5

Rychle a nespoutaně Rychle a nespoutaně Kristy Bromberg

Opět super díl, určitě se mi líbil více než druhý, ale jednička byla za mne nejlepší.
Člověk ví jak to dopadne, ale stejně se nemůže od knihy odtrhnout :) Celou sérii hodnotím velmi kladně.

27.02.2020 4 z 5

Rychle a vášnivě Rychle a vášnivě Kristy Bromberg

Druhý díl byl o něco slabší než ten první, přišlo mi, že je to pořád to samé dokola. Až posledních cca 50 stran to mělo nějakou akci a napětí i když předvídatelnou zápletku. Každopádně se pustím do třetího dílu abych věděla jak to dopadne.

26.02.2020 3 z 5

Rychle a smyslně Rychle a smyslně Kristy Bromberg

Za mne osobně super čtení - přesně co jsem od knihy očekávala. Kniha má sympatické postavy a pěkně se čte. Byla jsem zvědavá jak se to bude dál ubírat takže přečteno za dva dni a těším se na další díl.

25.02.2020 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Velmi milé a osvěžující. Příběh byl zajímavý, přeslazených scén tak akorát, ale hlavně konečně někdo napsal erotický román a nebylo potřeba "to" dělat na každé stránce, takže to mělo dokonce i nějaký příběh a ne jen sex. Moc se mi to líbilo a těším se na další díly (i když se mi většinou stává, že stejně první díl z podobných sérií je můj nejobíbenější).

21.02.2020 5 z 5

Můj příběh Můj příběh Michelle Obama

Knihu se čte velmi dobře a je zajímavá svými tématy. Paní Obamová se hodně věnuje tématu rasismu a dalším problémům současné Ameriky. Jediné co mi v knize chybělo, byla možná rekapitulace toho, co se například v Bílém domě za jejich působení nepovedlo. Působilo to na mne, že jsou pouze vyzdvihovány činy, co se jí a prezidentovi Obamovi povedli.
Jsem ráda, že se v závěru nebála trochu štouchnout do současného prezidenta Trumpa a vyjádřila svůj názor.
Každopádně poutavý životní příběh za mne úspěšné ženy.

14.02.2020 4 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Opět báječný díl. Líbí se mi, jak děj pomalu graduje a policie má více a více stop i když se to vždy na začátku zdá skoro nemožné vraha dopadnout. Moc se mi líbí i dějová linka Eriky a Petersona.

14.12.2019 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Opět báječný a napínavý případ se super zápletkou. Těším se také, jak se bude vyvíjet osobní život Eriky :)

09.12.2019 4 z 5

Šance Šance Katy Evans

I tento díl se mi moc líbil, zejména teda díky postavě Remyho. Opět přečteno jedním dechem skoro za den. Určitě doporučuji ostatním, co mají rádi tento druh knížek.

29.11.2019 5 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Paradni cteni ! Po dlouhe dobe me kniha s podobnym tematem opravdu bavila. Precteno jednim dechem a tesim se na dalsi dil.

28.11.2019 5 z 5

Hrob pro mého manžela Hrob pro mého manžela Catherine Steadman

Kniha mi byla doporucena jako super cteni, ale ja byla popravde trochu zklamana. Celkove mi to prislo dost vlazne, az tedy na konci se to trochu vyostrilo. Navic mi ani postavy nebyli moc sympaticke. Docteno, ale celkove hodnotim jako slabsi knihu.

27.11.2019 3 z 5

Žár Žár Maya Banks

Jak jiz byli v komentarich parkrat zmineno, knize trochu uskodilo, ze byla az treti v poradi, protoze to opravdu bylo jak pres kopirak. Prvni dil serie se mi moc libil, druhy take, ale pri tomhle uz jsem nektere pasaze preskakovala, protoze to bylo uplne stejne. Proto za me pouhe 3*, jelikoz to naprosto postradalo originalitu.

26.11.2019 3 z 5

Chlad Chlad Maya Banks

Ani druhy dil ze serie nebyl spatny i kdyz pribeh hodne pritazeny za vlasy (i kdyz bezdomovkyne a bohac tu podle mne v tomto zanru jeste nebyl, takze aspon nejaka novinka). Hodne pasazi z prvni knihy se opakovalo, coz je asi tak jedine co bych vytknula. Jinak pohodove a nenarocne cteni, coz asi vetsina z nas od techto romanu ocekava.

20.11.2019 4 z 5

Pád Pád Maya Banks

Priznam se, ze uz jsem precetla nespocet erotickych romanu, tudiz jsem od toho zas az tak moc necekala. Musim ale rict, ze tento patril jednoznacne k tem lepsim a bylo to par situaci, ktere jsem jeste v podobnych knihach necetla (a ze jich mam nacteno opravdu hodne) :) Dej rychle ubihal, nebyli tam nudne pasaze a postavy byli sympaticke. Rozhodne hodnotim jako jeden z lepsich romanu.

19.11.2019 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Opet paradni cteni ! I kdyz tentokrat znate vraha jiz od poloviny knihy, nemeni to nic na tom, ze je to stale napinave cteni a kniha se mi opet libila.

19.11.2019 4 z 5

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Klasicky roman se zapletkou, kterou jsem jiz kolikrat cetla v podobnych (lepsich) knihach. Ma to sice spad, velice rychle jsem knihu precetla, ale chybela mi tam energie. Bylo to celkove takove ploche a i to klasicke "drama" probehlo tak nejak poklidne, ze vlastne ani nevim, co k tomu mam dale napsat. Za mne slabsi roman s touto tematikou.

13.11.2019 2 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Pripady Eriky Fosterove mam moc rada. Je to vzdy napinave, velice ctive a ja osobne tedy nikdy az do konce nevim, kdo je vrah :) v tomto pripade to bylo navic dost sokujici ! Za me zatim nejlepsi dil.

08.11.2019 5 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Ze serie za mne prozatim nejlepsi dil, hodne napinavy i kdyz jsem tak nejak tusila zase happy end :)

04.11.2019 4 z 5