Toledo Toledo komentáře u knih

Nejtemnější úsvit Nejtemnější úsvit Aly Martinez

Zajímavý román s možná však předvídatelným koncem. Moc se mi líbí postava Portera, takový snový chlap :) Příběh hezky plyne, ale něco mi tam chybělo takže dávám jen 4*

29.10.2020 4 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Opět výborný díl, zase dávám plný počet hvězd. Jediné, co mne na konci vždycky trochu zarazí, jak najednou Kim všechno dojde, ale já nemám absolutně páru, jak k tomu došla, než to vysvětlí :) postava Kim mě velmi baví, je svá, sice trochu "divná", ale kvůli její minulosti se není čemu moc divit.

27.10.2020 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Bohužel musím hodnotit takto nízko a to i přes to, že jsem se na knihu velmi těšila a byla mi doporučena mnohými přáteli. Ze začátku mě příběh bavil, ale pak jsem se musela do čtení opravdu nutit a nakonec jsem to vzdala zhruba ve 2/3...přišlo mi to ploché, bez jakékoli "akce" a vlastně jsem pořád čekala, zda se něco začne dít nebo ne.

13.10.2020 2 z 5

Mafiosa Mafiosa Catherine Doyle

Třetí díl a opět plný počet hvězdiček. Tato trilogie mě opravdu vtáhla a všechny knihy jsem přelouskala za dva dny. Skvěle napsané, nešlo se odtrhnout, pořád zde byla nějaká akce, takže je člověk celou dobu v očekávání co přijde a rozhodně se nenudí. Parádní čtení.

08.10.2020 5 z 5

Inferno Inferno Catherine Doyle

Opět jízda, stejně jako první díl. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout.

08.10.2020 5 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Výborné čtení, děj ubíhá velmi rychle a úplně mě to vtáhlo do děje - přečteno jedním dechem. Ze začátku jsem se také obávala nižšího věku hlavních představitelů, ale nakonec to ničemu nevadilo. Samozřejmě je to trochu přitažené za vlasy, ale já si to i přes to užila a těším se na další díly.

07.10.2020 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Další z dílů o Kim Stone a opět paráda. Pokaždé velmi originální příběh a na pozadí toho se nám rýsuje osobnostní profil Kim, který je také velmi zajímavý a jsem zvědavá, kam se bude vyvíjet. Mám koupené už i další díly a moc se těším, až se na ně vrhnu.

06.10.2020 5 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

(SPOILER) Moje první kniha od tohoto autora a musím říct, že detektivka to byla povedená (i když možná na mne trochu dlouhá). Trochu mi trvalo se zorientovat v postavách, bylo jich na mne moc, ale ke konci jsem se už chytala. Líbí se mi kratší kapitoly.
Určitě si přečtu další přiběhy od tohoto detektiva.

Spoiler: Zajímavý příběh - nechala jsem se na začátku přesvědčit o vrahovi i když to nakonec bylo všechno jinak. Trochu mne iritovalo, že v jednu chvíli má Fabian brilantní nápady, ale za synem do pokoje se nepodívá celý týden...

29.09.2020 4 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Hodnotím spíše průměrně, protože už jsem četla daleko lepší romány. Někdy mám problém se od podobných knih odtrhnout, avšak u této ne. Přečteno sice za dva dny na dovolené, ale dojem to na mne neudělalo.

22.09.2020 3 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Tanto román měl podle mého názoru vše, co si přeji aby tyto knihy měli. Sympatické postavy, trochu dramatu, žárlivost, lásku a happyend. Za mne 5*

06.09.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Kniha nezklamala, ale už jsem od autorek četla lepší. Nějak nevím, co víc k tomu napsat, což svědčí o tom, že jsem z knihy nebyla úplně odvařená :)

03.09.2020 4 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Příjemné čtení, ale už jsem od autorky četla knihy lepší. Každopádně chválím nový příběh, který nabourává zašlé klišé ředitel vs. asistentka - osvěžující.

31.08.2020 3 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Příjemné rychlo čtení s klasickým příběhem. Líbí se mi, že děj rychle ubíhá, nebylo to zbytečně zdlouhavé a postavy sympatické. Chybělo mi tam trochu napětí, které v těchto knihách občas bývá, tudíž dávám 4*

27.08.2020 4 z 5

Najdi ji Najdi ji Lisa Gardner

Moc zajímavá detektivka s tématem, na které jsem ještě v jiných knihách nenarazila. Po přečtení komentářů jsem se bála, zda to nebude táhlé a nudné, ale mě to bavilo a příběh jsem si vychutnala.

21.08.2020 4 z 5

Velmi osobní kniha o zdraví Velmi osobní kniha o zdraví Margit Slimáková

Kniha se mi moc líbila a téměř se všemi částmi plně souhlasím. Dozvěděla jsem se pár nových věcí, ale jako člověk, který se o jídlo, životní prostředí a pohyb zajímá to pro mne nebylo nic převratného, avšak ocenila jsem, že je vše krásně sepsáno a vysvětleno v jedné knize. Určitě bych doporučila lidem, kteří v jídle tápou a trápí se nejrůznějšími dietami nebo se snaží zbavit toxické domácnosti. Stačí malé krůčky a ono se všechno začne nabalovat a vlastně zjistíte, že to všechno se vším souvisí a ve finále vede ke zdravějšímu a spokojenějšímu životu.

07.08.2020 5 z 5

Psychosomatická prvouka Psychosomatická prvouka Radkin Honzák

Musím dát pouze 2*, ale hodnocení není 100% objektivní, protože jsem knihu dočetla jen do poloviny...bohužel mne nebavila, ale to bude asi můj problém. Věřím, že lidé zabývající se psychosomatikou budou mít jiný názor. Pro mne jako laika to nemělo žádnou přidanou hodnotu. Myslela jsem, že se dozvím zajímavé věci, ale do čtení jsem se musela nutit, až jsem to vzdala.

04.08.2020 2 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Sérii o Kim Stonové jsem začala dílem Skryté karty a to mne přivedlo k tomu, že si přečtu celou sérii. Musím přiznat, že první díl celé série je naprosto skvělý, napínavý a dozvěděla jsem se v něm také více o životě detektivky. Moc se těším na další díly v sérii. Nějak tuším, že všechny díly budou na 5*

04.08.2020 5 z 5

Hříchy Hollywoodu Hříchy Hollywoodu Alessandra Torre

Myslím, že by kniha mohla být klidně kratší, přislo mi to dost táhle. Trochu jsem tam postrádala nějaký zápletku, drama - pro mě to bylo dost plochý příběh bez jakéhokoli zvratu. Postavy sympatické, ale příběh a styl psaní průměr.

24.07.2020 3 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Myslím, že s případy Eriky Fosterové od Bryndzy prostě nemůžete udělat chybu. Už když knihy kupuji, vím, že to bude parádní čtení a ani tento díl mne nezklamal. Napínavé a poutavé čtení, miluju jeho detektivky.

20.07.2020 5 z 5

Malé pikantní vraždy Malé pikantní vraždy Jussi Adler-Olsen

Příjemné čtení na odpoledne. Příběhy opravdu rychle ubíhají, autor nezabředává do detailu a všechno je rychle vyřešeno. Obě povídky by se jistě daly přetvořit v knihy, mně to ale i takto stačilo. Od autora však preferuji knihy o oddělení Q.
Obě povídky mne bavily, takže hodnotím knihu kladně.

16.07.2020 4 z 5