Turante Turante komentáře u knih

První První Kiera Cass

Super zakončení trilogie, moc se mi to líbilo.

11.04.2020 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Příběh mě neskutečně chytil, že jsem knihu odložila až po dočtení a hned se vrhla na další díl.

11.04.2020 4 z 5

Prorok Prorok Amanda Stevens

Úžasná duchařská série. Přestože to měl být zřejmě závěr trilogie, vyznívá tak, že budou další díly a taky že ano. Takže vzhůru do nich ;)

09.04.2020 4 z 5

Smrtící touha Smrtící touha Keri Arthur

Noo, tak tenhle díl byl zajímavý, skoro od začátku jsem si myslela, že to tak dopadne, takže žádné překvápko. Tak uvidíme, jak se to vyvine dál, už aby to bylo!

06.01.2020 5 z 5

Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít! Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít! Michal Široký

Krásné ilustrace, ale textově mi něco chybělo, měla jsem pocit, jako by mi vždy nějaká stránka chyběla. Ale pro děti ideální čtení na noc :)

18.09.2019 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Vcelku průměrná detektivka, nějak extra mě tedy nenadchla a další díly asi zkoušet nebudu.

20.10.2018 3 z 5

Píseň zimy Píseň zimy S. Jae-Jones

Zajímavý příběh, který se mi dobře četl.

04.07.2018 3 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Kniha se četla opravdu dobře, příběh vás pustil a stále jste chtěli vědět co bude dál. Jen ten konec byl takový pro mě ne úplně uvěřitelný.

18.04.2018 3 z 5

Magie spojuje Magie spojuje Ilona Andrews

Bomba, opět úžasný díl, celkově jsem se o Kate a Currana dost bála, ale dopadlo to skvěle. Jen ten konec mě teda navnadil na další díl a na ten budeme asi chvíli čekat :-)

23.02.2018 5 z 5

Královna ohně Královna ohně Anthony Ryan

Pěkně zakončená trilogie, i když ten konec mi přišel trochu odfláklý. Ale jinak celá série moc povedená, už se těším na další knihu od toho autora, která má být pro změnu o dracích :-)

03.08.2017 4 z 5

Pán věže Pán věže Anthony Ryan

Opět skvělé pokračování prvniho dilu Píseň krve. Ze začátku jsem si musela zvyknout na vyprávění několika postav oproti jedné. Ale o to více to bylo zajímavé a napínavé. Ještě ze třetí díl má vyjít letos v říjnu

27.07.2016 4 z 5

Lumpové a beránci Lumpové a beránci Vladimír Pikora

Velice zajímavá a vtipně napsaná kniha o ekonomice. :-)

16.06.2016 3 z 5

Kousnutí páteční noci Kousnutí páteční noci Chloe Neill

Opět super díl s Merit, miluji ji čím dál víc :-D Rozhodně se nemůžu dočkat pokračování!

19.03.2016 5 z 5

S kůží na trh S kůží na trh Laurell K. Hamilton

Opět skvělý příběh, o to lepší, že Anita po delší době vyšetřovala případ a neřešila tolik své chlapi a problémy a sex :-D

01.01.2016 5 z 5

Osudové pouto Osudové pouto Elizabeth Briggs

Pěkné pokračování série, dozvíme se nové a šokující informace a konec je taky poněkud infarktový. Už aby byl další díl ;)

11.09.2023 3 z 5

Jak se zbavit hraběte v deseti týdnech Jak se zbavit hraběte v deseti týdnech Jenni Fletcher

Příjemné letní romantické čtení.

17.08.2023 3 z 5

Kniha noci Kniha noci Holly Black

Super příběh ze světa, kde stíny mohou ožít. Hlavní hrdinka Charlie rozhodně není žádné ořezávátko a určitě se vám bude líbit. Kniha se mi četla moc dobře a i konec byl super, jen to trochu svádí k pokračování, protože prostě nutně potřebujete vědět, jak to bylo dál! Tak třeba se dočkáme.

22.01.2023 4 z 5

Vyvolený Vyvolený Benedict Jacka

Opět skvělé, i když trochu depresivnější čtení. Moc se mi líbí jak se postupně objevuje minulý život Viruse a jak se s tím vypořádává. Snad bude brzy pokračování.

16.04.2022 4 z 5

Psanci Scarlett & Browne Psanci Scarlett & Browne Jonathan Stroud

Moc pěkný postapo příběh, hlavní hrdinka Scarlett je sympatická hned od začátku, prostě ženská, která ví co chce a rozhodně to i dostane. A Browne? To je miláček. Super příběh, který vás chytne a já doufám, že pokračování bude brzy!

26.02.2022 4 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Ooo, tak tenhle díl o strašidelných domech byl opravdu super! Výborně stupňované napětí, líbilo se mi, že hlavní postavy byly pár. Konec možná trochu uspěchaný, ale můžu říct, že Darcy je každou knihou lepší a lepší! A ty ilustrace? No boží, jen tak dál!

27.10.2021 4 z 5