vanilka231 vanilka231 komentáře u knih

Přede mnou se neschováš Přede mnou se neschováš Mary Higgins Clark

Novinka od mé nejoblíbenější autorky.
Opět nezklamala, četlo se to samo jedním dechem. Za mě plný počet a určitě doporučuji všem kdo mají rádi tento žánr.

11.03.2019 5 z 5

Vadí, nevadí Vadí, nevadí James Patterson

Jak mám Pattersona ráda, tak za mě jedna z jeho nejslabsich knih... Za mě tentokrát ne, plus je jedině krásná obálka.

19.01.2019 1 z 5

Zahrada v měsíčním svitu Zahrada v měsíčním svitu Corina Bomann

Wau.... Upřímně ani nevím jak přesně to popsat slovy.
Knížku jsem chtěla číst pouze na základě čtenářské výzvy, ale už teď vím, že se k ní někdy vrátím.... Nádherný příběh, krásně vykreslena minulost, která se prolíná se současností... Někdy jsem až tajila dech. Paráda. Plný počet a určitě doporučuji!

13.01.2019 5 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Krásná...

11.12.2018 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Jedním slovem NÁDHERA!
Popravdě nemám ráda knihy o zvířatech, tuhle jsem četla, protože byla od Jojo a nelituji. Autorka nezklamala a já ji jen můžu doporučit.

15.09.2018 5 z 5

Život ve dvou Život ve dvou Nicholas Sparks

Jedna z nejkrásnějších knížek co jsem kdy četla ... a to píšu, i přesto, že jsem se na konci neubránila slzám.
Nádherně vykreslený vztah otce a dcery, vztah bratra a sestry, vztahy milujících rodičů.
Nemůžu vytknout knize absolutně nic!
Můžu ji jenom doporučit!

31.07.2018 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Četlo se to samo, super napsáno. Za mě velice milé překvapení. Určitě doporučuji.

25.06.2018 4 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Krásná kniha! Nádherné ilustrace!!! Pohodová, nenáročná, oddechova, pobavila jsem se, zasmála se, našla jsem se. SUPER doporučuji...

17.05.2018 5 z 5

Lidé, kteří mě znali Lidé, kteří mě znali Kim Hooper

Za me jeden z nejlepších romanových debutu. Cetlo se to samo, skvele prolínání minulosti a přítomnosti a i ten otevřený závěr ten tak prostě musel být. SUPER za me plný počet!

08.01.2018 5 z 5

Měsíční údolí Měsíční údolí Melanie Gideon

Wauuu....od téhle knížky jsme nevěděla co očekávat, autorka mě zaujala knihou manželka 22 a tak jsem si řekla, že zkusím i tuhle. Neuvěřitelné, ten příběh, děj, ta lehkost s jakou se četla, skoro sama...chytla mě za srdce a i teď po přečtení nejde pustit. Joseph a Lux dva různé světy a přitom stejně silná touha po lásce, nejenom té vzájemné. Výborně napsáno, orientace v čase přehledná, žádné přeskakování, kde by se nešlo zorientovat! Super! Za mě plný počet a určitě doporučení!

10.11.2017 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Cormoran a Robin - kniha od knihy lepší a lepší...tleskám a doufám, že bude co nejříve pokračování :-)

16.06.2017 4 z 5

Pán much Pán much William Golding

Knihu jsem si vybrala pouze na základě toho,že obsahuje téma ze čtenářské výzvy,jako kniha odehrávají se na ostrově...nevěděla jsem co mám čekat,ale tohle byla pecka...šokující pecka...doporučuji a od autora si ještě určitě něco přetu!

22.03.2017 4 z 5

Za mě 5 hvězdiček...pro mě nádherná odreagovačka,nenáročné čtení,totální oddechovka...kdo si chce u knihy odpočinou tak maximálně doporučuji!!!

01.01.2017 5 z 5