vekkr vekkr komentáře u knih

Ta, která prohraje Ta, která prohraje Liv Constantine

Jsem velký fanoušek Paní Parrishové ,takže to byla jasná volba.Je to čtivé ,ale srovnávat se to nedá.

11.08.2022 3 z 5

Rodinné klubko Rodinné klubko Táňa Keleová-Vasilková

Jedna z těch slabších knih od autorky.Moc mě to nebavilo a přeskakovala jsem a věděla,že o nic nepříjdu.

07.03.2022 2 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Audiokniha.Velmi průměrná a za 14 dní nebudu vědět,že jsem to četla.Konec jsem poslouchala 2xabych to pobrala a pak si řekla jen -aha.

23.01.2022 2 z 5

Když jsme ještě věřily na mořské víly Když jsme ještě věřily na mořské víly Barbara O'Neal (p)

Líbila se mi moc.Sedla do nálady a držela mě u čtení a opravdu mě bavila.

10.01.2022 5 z 5

Poupátka Poupátka Hana Lehečková

Knížku jsem proběhla za 2 hod.Rozhodně ne proto,že by mě to tak uchvátilo.Spíš proto,že mě to lehce otravovalo a nudilo.

09.09.2021 2 z 5

Slib Slib Táňa Keleová-Vasilková

Přečteno rychle,posloužila jako letní bazénovka,ale neptejte se za týden o čem byla.

19.07.2021 3 z 5

Přítelkyně Přítelkyně Táňa Keleová-Vasilková

Kdybych měla za dva dny vyprávět děj, tak si nevzpomenu, ale svému účelu posloužila a já si u čtení odpočala.

16.12.2020

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Normálně bych řekla, že je kniha rozvláčná - na straně 220 se poprvé políbí. Jsem ale celé dny ve skafandru, takže nic náročného bych určitě nedala, takže tohle je asi jediné co jsem v této situaci zvládla.

10.11.2020 4 z 5

Zákrok Zákrok Robin Cook

Audiokniha. Kdybych četla Dana Browna, tak by se mi to líbilo víc. Ale jeho knihy moc nemusím a tak i z toho jsem byla velmi rozpačitá. Chybělo tomu napětí a vlastně o ničem.

20.09.2020 2 z 5

Dusím se ve vlastní šťávě Dusím se ve vlastní šťávě Betty MacDonald

Absolutní klasika ke které se člověk vrací, vždy najdu něco nového a zase se pobavím. Audiokniha skvělé načtená Vilmou Cibulkovou.

22.06.2020 4 z 5

Baletky Baletky Miřenka Čechová

Forma je velmi nezvyklá, stručná a popisná. Téma velmi zajímavé, ale drsné. Takže zatím neumím říct, jestli se mi to líbilo.

16.06.2020 3 z 5

Štěstí je zadarmo Štěstí je zadarmo Michaela Klevisová

Odloženo. Po 4 povídkách jsem zjistila,že povídky nejsou pro mě. Je to moje oblíbená autorka, aletoto není můj žánr.

07.04.2020 2 z 5

Pozlátko Pozlátko Táňa Keleová-Vasilková

Jelikož jsem zdravotní sestra a v době Covida nějak nemohu soustředit myšlenky, je toto ideál. Nemusím moc myslet a nějak hledat hluboké myšlenky, protože to bych nezvládla. Takže spokojenost.

02.04.2020 4 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Audiokniha. Trochu předvídatelné a trochu neuvěřitelné.

18.02.2020 4 z 5

Osmnáct pod nulou Osmnáct pod nulou Stefan Ahnhem

Audiokniha. Občas jsem se ztrácela v cizích jménech a zbytečný masakr.

06.02.2020 3 z 5

Zapomenuté dítě Zapomenuté dítě Charlotte Link

Několikrát jsem se k ní vrátila,ale vzdávám.Ztratila jsem se,a už nechci znova začínat.

22.06.2023

Ja a on Ja a on Táňa Keleová-Vasilková

Spíše průměrné čtení o obyčejném životě.

19.05.2023 3 z 5

Můj policista Můj policista Bethan Roberts

No tuto knihu jsem dočetla ,zrovna když bulvár plní titulky o odhalení sparťanského fotbalisty.Takže o tom víc přemýšlím(i on si pořídil ženu a dítě).Není to pořád stejné?.Knihu jsem dost louskala ,a trochu se do toho nutila.Chtěla jsem to dočíst,ale zase mě to trochu nudilo a rozčilovalo.Takže asi fajn ,když vás to nutí přemýšlet?

14.02.2023 3 z 5

Černý korál Černý korál Andrew Mayne

Audiokniha.Velmi průměrné.Nic nového ani světového.

29.12.2022 3 z 5

Kavárnička v Kábulu Kavárnička v Kábulu Deborah Rodriguez

Odkládám nedočteno.Nemám čas na to co mě úplně nebaví.

19.09.2022 1 z 5