veronika9761 veronika9761 komentáře u knih

Její konec Její konec Shari Lapena

Moje prvni knizka autorky. Valnou cast knihy mi pripadalo, ze autorka nosi drivi do lesa, ale po rozuzleni jsem byla fakt prekvapena. Konec uz trochu uspechanej.

07.07.2022 3 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Konečně jsem si doplnila do prectenych knih Hartla. Nejlepsi víkend bude asi i poslednim Hartlem, ktereho prectu. Kniha me prilis nezaujala, rozvlacne nudne vypraveni.

27.06.2022 3 z 5

Poupátka Poupátka Hana Lehečková

Knizka dostala spad az na poslednich strankach, jinak jde spis o sondu do hlubin detske duse.

28.04.2022 3 z 5

Zúčtování Zúčtování John Grisham

(SPOILER) Prvni tretina knihy byla jen roztazena anotace do stovky stranek, druha byla o valce (cteni o valce nesnasim) a treti byla az na poslednich dvacet stranek skoro az zbytecna. Cekala jsem mnohem zapletenejsi konec, vsechno bylo nakonec temer takove, jak od zacatku vypadalo. Nejhorsi Grisham, co jsem kdy cetla.

10.03.2022 3 z 5

Nápad za miliardu: Nejinspirativnější příběhy českých startupistů Nápad za miliardu: Nejinspirativnější příběhy českých startupistů Michael Mareš

Nejinspirativnejsi cteni za dlouhou dobu. Neobsahuje jen suchy nebo jinde uvedeny data, je pomerne komplexni, ale porad pomerne jednoducha. Paradni knizka.

28.02.2022 5 z 5

Tereza Tereza Magda Váňová

Rozhodne zajimava knizka pro mne dosud nezname ceske autorky.

08.01.2022 3 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Vtipny, svezi, nekorektní. Oddychovka na jedno odpoledne, pomerne zabavny kousek. A to jsem ani nebyla odvazana z Jeho bananu, ale tohle je sranda.

20.11.2021 4 z 5

Výchova bez poražených Výchova bez poražených Thomas Gordon

Moje prvni knizka tohoto typu. Psana jednoduše, srozumitelne a uvadi mnozstvi prikladu. Jedna z mala knizek, kde si budu muset udelat vypisky, nez ji vratim do knihovny.

15.11.2021 5 z 5

Malináda Malináda Monika Petráková

Jestli sem si nekdy myslela, ze zivotni eskapadu s nazvem 'vztah s debilem' mam za sebou, tak me tahle kniha presvedcila, ze muze byt daleko hur.

10.11.2021 4 z 5

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

O trosku min ctivejsi nez prvni dil, ale i tak vysoky nadprumer.

21.10.2021 4 z 5

Inspektor Prevít Inspektor Prevít František Niedl

Zacatek me moc bavil. Pak ale knizka ztratila smrnc a posledni stranky byly spis touzebnym očekáváním konce. Za me celkovej dojem nic moc.

06.09.2021 2 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

(SPOILER) Pripominalo mi to "Musime si promluvit o Kevinovi". Pasaze detskeho pohledu mi pripadaly prilis brutalni a celou knizku jsem cekala, kdy se vyjevi jejich duvod. Nekolik moznosti bylo naznačeno, ale uspokojive vysvetleni nikde.

21.03.2021 3 z 5

Knizka o typicke ceske matce, co ma dve deti, ultrazamestnaneho manzela, se kterym se vida deset minut vecer, debilni praci, debilniho sefa a malou vyplatu. A samozrejme na ktery stoji cela domacnost. A beda, jak by narazila na neco nekonzumniho nebo nemainstreamovyho, to je hned k smíchu. Brrrrr, uplne se mi jezily vlasy na zatylku.

16.03.2021 3 z 5

Každé dítě může dobře spát Každé dítě může dobře spát Annette Kast-Zahn

Naprosto pokrivena publikace, ktera jde proti zdravemu rozumu. Doporucuju necist, rady neaplikovat.

07.03.2021 odpad!

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

Předvídatelna, ale nepreslazena zalezitost. Teda, az do poslední kapitoly, pak uz mi trochu trnuly zuby.

20.01.2021 4 z 5

Teď mlč Teď mlč Emily Elgar

Několikrát jsem bez zaujetí rozectenou knížku odložila. Nakonec jsme ale svorně doklopytaly do konce. Žádná hitovka to teda není.

12.01.2021 3 z 5

Spravedlnost Spravedlnost Lee Child

Skvělý jako vždycky.

24.12.2020 5 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Konec Konce hry jsem privolavala snad od půlky knížky. Několikrát jsem ji odložila, a poslední stránku jsem velmi vitala. Nic moc dílo, musím říct.

21.12.2020 3 z 5

Nezvěstná Nezvěstná T. J. Brearton

Napinak jako blázen, fajnovy čtení.

18.11.2020 5 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Drží laťku prvního dílu, v zaveru jsem ani nestíhala číst.

02.11.2020 3 z 5