veronika9761 veronika9761 komentáře u knih

Neviditelný Neviditelný Mari Jungstedt

Zacatek pokulhaval, malem jsem knihu s prvni tretinou odlozila. To by ale byla skoda, dalsi casti knihy jsou dechberouci.

26.04.2023 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Prima kus, teda jen te doby, kdy jsem vůbec nepochopila konec. Posledni 4 stranky ctu furt dokola, ale moudra z toho teda nejsem.

28.02.2023 2 z 5

Strmý pád Strmý pád Linda Castillo

Zapletka je hodne podobna jedne predchozi autorcine knize, az jsem si rikala, jestli ji nectu znova. Na pomery autorky spise prumerne dilo.

17.02.2023 3 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

V ramci zanru a serie lepsi prumer.

10.02.2023 3 z 5

Zvuky probouzení Zvuky probouzení Petr Třešňák

Pro me prilis filozoficky kus. Po Detech uplnku jsem cekala dalsi nahled do zivota s autistickym ditetem a az na jednotlivé situace je knizka spis spiritualistickou priruckou s nazvem Jak prezit.

22.01.2023 3 z 5

Nikdy nevíš Nikdy nevíš Chevy Stevens (p)

Celou dobu jsem měla dojem, ze jsem tuhle knihu uz cetla (musim vest svuj ctenarsky denik trochu lip). Knizka se i presto dobre cetla, az na drobne zadrhele v prostredni casti. Teda, hlavni hrdinka mi byla solidne nesympaticka. ****

01.01.2023 4 z 5

Dračice a mazánek Dračice a mazánek Torey L. Hayden (p)

Musela bych napsat to, co vždycky u knih autorky pisu. Skvely pribeh, mrazive chovani dospelych k detem (v tomhle dile obzvlast!) a velmi zvlastni volba ceskeho nazvu knihy.

28.12.2022 5 z 5

Vztahy a mýty Vztahy a mýty Jan Vojtko

Autor ma pomerne expresivni projev, ktery ve velke mire prenesl i do knihy. Nejdriv me to bavilo, ke konci knizky uz se mi tahle forma malinko prejedla. Slysela jsem autorem několik rozhovoru, a vetsina myslenek se opakuje v obou techto mediich.

28.12.2022 3 z 5

Snaž se nedýchat Snaž se nedýchat Holly Seddon

Parádní pocteni.

17.12.2022 5 z 5

Šesté vymírání: Nepřirozený příběh Šesté vymírání: Nepřirozený příběh Elizabeth Kolbert

Super psano, i pro zacatecniky v oblasti bez problemu pochopitelna. Paradni je i ozdrojovani textu.
Jinak - pomerne desive cteni.

12.12.2022 5 z 5

Slibuji ti svobodu Slibuji ti svobodu Laurent Gounelle

Zacatek byl slibny, pak se knizka zvrhla do ezo cehosi.

24.10.2022 2 z 5

Zvíře: Příběh o klukovi, který promluvil Zvíře: Příběh o klukovi, který promluvil Torey L. Hayden (p)

Jeste o kousek silenejsi nez vsechny predchozi. A opet preklad nazvu do cestiny neni uplne šťastný.

23.10.2022 5 z 5

Tichá holka Tichá holka Torey L. Hayden (p)

Nikdy me neprestane prekvapovat, v jakych srackach jsou nektery rodice schopny nechat vyrustat svoje deti. Hrozny. Knizka paradni, jako vsechny autorciny.

04.10.2022 5 z 5

Zkoušeli jsme všechno! Respektující a klidné výchovné postupy Zkoušeli jsme všechno! Respektující a klidné výchovné postupy Isabelle Filliozat

Naprosto paradni publikace pro vsechny, kteri uz zkouseli vsechno.

16.09.2022 5 z 5

Mizení Mizení Jiří Březina

Paradni knizka, Brezina je knizku od knizky lepsi. Coz se neda rict o korektorovi :)

08.09.2022 5 z 5

Pedofil Pedofil Mária Blšáková

Povrchni oddechovka, s nazvem ma spolecne jen malo.

04.09.2022 2 z 5

Okno s dívkou a ptáčkem Okno s dívkou a ptáčkem Dagmar Digma Čechová

Namlsala jsem se knizkou Nemusis, ktera mi byla velmi blizka tematem. Oproti teto nebe a dudy. Na vic nez 2 * Okno fakt nemuzu hodnotit. Pribeh me prilis nezaujal, zapletka podivna a rozuzleni bylo jasne pred posledni tretinou. Citim se dost zvlastne, ze knizce s hodnocenim 87 % naperu jen 2 hvezdy, ale fakt to lip nevidim. Mam doma jeste dve dalsi Cechove, uvidim, jak se vyvrbi dal.

24.08.2022 2 z 5

Život jako hobby Život jako hobby Marcela Mlynářová

Nedala jsem vic nez par stranek. Asi nejsem ta spravna vekova kategorie.

03.08.2022 1 z 5

Ocelové srdce Ocelové srdce Albert Čuba

Me vubec nesedl styl vypraveni, ani příběh sam. A o vybrousenem vypravecskem stylu mam tedy poněkud jine predstavy. 2*

04.07.2022 2 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Cekala jsem vic, chemie mezi hlavnimi postavami příliš nefungovala a rozvlacne eroticke pasaze jsem po prvnich stránkach preskakovala. Na dalsi dily me knizka nepresvedcila.

28.06.2022 2 z 5