Vitner Vitner komentáře u knih

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Super nenáročná kniha s hezkým dějem. :-)

12.10.2015 4 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Super kniha na odpočinek. :-)

29.09.2015

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Hezká kniha s neobvyklým prostředím Austrálie a velryb. Doporučuji přečíst a určitě se ke knize po čase ráda vrátím. :-)

29.09.2015 4 z 5

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Krásně zpracovaná kniha která odpovídá ději a zodpoví spoustu otázek. Strašně ráda jsem se začetla a jestli bude pokračování tak určitě ve čtení budu pokračovat. :-)

12.09.2015 4 z 5

Danteho holka Danteho holka Courtney Cole

Knihu jsem zhltla asi za den a půl. Je to taková letní oddechová romance, která vás určitě pohltí a ukáže vám jak má pravá láska vypadat.
Podle mě je to krásná kniha s dějem který skoro nejde předvídat. Do poslední chvíle nás čtenáře autorka dusila představou zhrzené Reece a opravdu jen letního románku s úžasným, božským a neodolatelným miliardářským synkem premiéra jednoho středomořského ostrůvku.
Knihu určitě doporučuji a myslím že každý by chtěl poznat takového Danteho a možná jako já, si ho přivázat k topení a nikdy nepustit. :-)

06.06.2015 5 z 5

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Tato kniha mě ze začátku moc neoslovila a tak jsem se začetla do jiné, když jsem ale začala čekat na poslední mortal instrument tak jsem si řekla že se do ní pustím. A vida. Tato knije je opravdu nádherná a strašně ráda se k ní občas vracím.
Filmové zpracování se Zacem Efronem mě překvapivě oslovilo mnohem víc, i když má fim a kniha společného asi jako pepřenka a solnička - obal stejný, obsah jiný, i tak jsem ráda že mou první volbou byla kniha.
Vřele doporučuji jako takovou oddechovku pro podzimní sychravý večer při čaji :-)

20.05.2015 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Nikdy bych nevěřila že tak idilický příběh může skončit takto. Nádherná oddechovka u které se ani nemusí moc přemýšlet nad dějem. Jen se jím můžete nechat unést a prostě se postupně dopracovat až ke konci. V průběhu knihy se objevovaly recepty a kulinářské postřehy které krásně navazovaly na děj a ještě byly vysvětlené velmi polopatě. :-)
Prostě oddechová kniha podle mého gusta.

17.05.2015 5 z 5

Knihu jsem našla díky maturitní povinné četbě. Kniha mě ze začátku trochu děsila ale v průběhu děje jsem se vžila do role Jakoba a jeho pátrání. Konec mě neuvěřitelně překvapil a vřele doporučuji všem čtenářům mysteriózního žánru a už se těším na další pokračování. Nejvíce mě ale zaujaly obrázky (fotografie) v knize, které byly naprosto podle mých představ a vždy jsem se nemohla dočkat kdy objevím další obrázek podivných dětí.

27.04.2015 4 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Začátek knihy zajímavý, než se začal rozplétát příběh hlavní hrdinky. Začalo to být chaotické a napsané tak nějak nezáživně.
Hezká oddechová kniha ale ne taková ke které bych se ráda vracela ve vzpomínkách.

09.08.2024 3 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Nejprve jsem knihu vůbec nechápala. Postupem casu jsem tomu začala přicházet na kloub a posledních 50 stran jsem zhltla za 10 minut.
Kniha je zajímavá, čtivá a napínavá. Proto určitě doporučuji a ráda si knihu jednou přečtu zas. ☺

26.04.2016 4 z 5

Mezi láskou a smrtí Mezi láskou a smrtí Meg Cabot

Hezká kniha, docela čtivá akorát mě štval John... :) Ale to je jen můj osobní názor.. :)
Hezky zapojená řecká mytologie.. :)
Román pro teenagery který neurazý.. :)

30.01.2016 4 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Úžasná kniha na kterou se jentak nezapomene.... :-)
Ukáže úplně jiný pohled na svět než který máme my... :-)
Autor musí být génius aby mohl zplodit něco takového... :-)

17.01.2016 5 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

Úžasná kniha. Konec je to nejúžasnější co mohla autorka vymyslet.... Posledních 40 stran je plné zvratů a jsem ráda že jsem předešlé šílenosti přežila se zdravím rozumem a nenechala se odradit chvilkovou nudností knihy... :-)
Knihu doporučuji a nemůžu se dočkat dalšího dílu.... :-)

27.12.2015 5 z 5

Abeceda kostí Abeceda kostí Louise Welsh

Jedna z nejpodivnějších knih které jsem kdy četla. Určitě doporučuji! :-)

10.12.2015 4 z 5

Čarodějky z East Endu Čarodějky z East Endu Melissa de la Cruz

Zajímavý námět a spojení s mytologií? Super
Někomu kdo se o téma mytologie zajímá to asi bude připadat že má autorka nedostatečné znalosti ale mě jako lajkovi to přišlo bravurní.
Už se nemůžu dočkat až seženu další díl. :-)

28.11.2015 4 z 5

Léto na druhý pokus Léto na druhý pokus Morgan Matson

Hezká odpočinková kniha a i když jsem celý díl byla smířena s koncem. Když konec nastal docela jsem měla co dělat, abych krotila emoce. :-)
Opravdu doporučuji.

10.11.2015 4 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Tato kniha je ještě podivnější než první díl. :-) Nějak nevím co o této knize napsat protože mě moc nezaujala. :-)

26.10.2015 3 z 5

Dash & Lily: Kniha přání Dash & Lily: Kniha přání Rachel Cohn

Kniha s vánoční atmosférou, jak stvořená pro chladné zimní večery, když si chceme oddechnout a povolit uzdu své fantazie. :-) Je to slaďárna ale v takovém milém podání. :-)

14.09.2015 4 z 5

Láska jako z filmu Láska jako z filmu Victoria Van Tiem

Další kniha z pořadí letních slaďáren na odpočinek, která neurazí. Brzo přečtená a ještě nabízí možnost trochu se zasnít nad životem. :-) Určitě doporučuji

12.09.2015 4 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Další povedená kniha ze série. Opravdu se těším na poslední díl a už se nemůžu dočkat jak dopadne. :-)

01.09.2015 4 z 5