viweb viweb komentáře u knih

Fiorella a Bratrstvo křišťálu Fiorella a Bratrstvo křišťálu Vlastimil Vondruška

Poslechnuto jako audiokniha. Pěkný příběh malinko mi vadila paní Josefíková, jsem zvyklá že knihy pana Vondrušky čtou chlapy. Ale nic to nemění na skutečnosti, že příběh stojí za přečtení nebo poslech nutí.

02.07.2021 4 z 5

Matkovražedkyně - Ironický román o zločinu Matkovražedkyně - Ironický román o zločinu Daniela Kovářová

Kniha se mi četla dobře, děj plynul hladce, akorát mám z ní smíšené pocity. Že by to bylo způsobeno mým vztahem k matce? Kniha nabádá k zamyšlení a proto ji považuji za dobrou.

08.06.2021 4 z 5

Paní M Paní M Věra Eliášková

Přečetla jsem za jeden den. Příběh pěkný, k zamyšlení... Jde o dvě děti odložené do dětského domova. Líbil se mi styl jakým se autorka pokusila vylíčit cestu přiblížení člověka k víře a bohu. Jednou ale stačilo.

04.05.2021 3 z 5

Scotland Yard Scotland Yard Alex Grecian

Poslechnuto jako audiokniha. Malinko jsem se ztrácela v množství postav a místy byl děj nezáživný. Jinak pěkná detektivka. Doporučuji

02.02.2021 4 z 5

Teta Poldi a sicilští lvi Teta Poldi a sicilští lvi Mario Giordano

Lehké čtení třeba v létě k vodě.Nad dějem se nemusí moc přemýšlet ale příjemně unáší. Mě je hodilo do čtenářské výzvy.

12.01.2021 4 z 5

Zločin na Zlenicích hradě L.P. 1318 Zločin na Zlenicích hradě L.P. 1318 Radovan Šimáček

Poslechnuto jako audiokniha. Zajímavý děj, na mě moc postav místy jsem se ztrácela v souvislostech. Rozuzlení stojí za to.Pro milovníka historických detektivních románů je to počin hodný pozornosti. Doporučuji

23.11.2020 4 z 5

Království meče Království meče František Niedl

Malinko slabší, můj dojem je že se děj moc neposunul, ale čte se sama. Určitě stojí za přečtení

21.08.2020 3 z 5

Krev není voda Krev není voda Dominik Dán

Opět dobrá, dej se mi zdál malinko unavený a roztahaný, rozuzlení opět nečekané ale celkový dojem slabší... Al nevzdávam se, snahám po další

18.08.2020 4 z 5

Hry bez hranic Hry bez hranic Michal Kašpárek

Nic pro mě ani jsem nedočetla. Jazyk IT a k tomu spousta výrazů co užívá dnešní mladá generace....Za mě 3/5

26.05.2020 2 z 5

Jak jsem vezl kůrovce a jiné neobyčejné povídky Jak jsem vezl kůrovce a jiné neobyčejné povídky Michal Vaněček

Jednou stačí... Odpočinkové ale nezáživné. Za mě 2/6

03.05.2020 1 z 5

Tohle je pro vás Tohle je pro vás Ellen Bard

Zajímavá kniha.Doporučuji

10.02.2020 4 z 5

Kdo zabil Tomáše Wellse Kdo zabil Tomáše Wellse Barry Unsworth

Zajímavá,četla se moc hezky i rozuzlení bylo nečekané.

06.02.2020 5 z 5

Etiketa do kapsy Etiketa do kapsy Ladislav Špaček

Našla jsem zde vše co jsem zrovna potřebovala.
Stručná a jasná.Doporučuji

06.02.2020 5 z 5

Ptáci a jiné povídky Ptáci a jiné povídky Daphne du Maurier

Já jsem na rozpacích.Myslím že stačí přečíst jednou v životě.Určitě se k téhle knížce nevrátím.

21.01.2020 2 z 5