viweb viweb komentáře u knih

Nick Carter: Největší americký detektiv - Král zlodějů a jiné příběhy Nick Carter: Největší americký detektiv - Král zlodějů a jiné příběhy Nick Carter (p)

Kniha mě překvapila jak dobře se mi četla. Je to oddechová. Doporučuji

27.02.2021 5 z 5

Falešný tolar / Tichý jazyk / Boskovická svodnice Falešný tolar / Tichý jazyk / Boskovická svodnice Vlastimil Vondruška

Výborná jako vždy. Poslechnuto jako audiokniha. Doporučuji

09.02.2021 5 z 5

Čekání na Godota Čekání na Godota Samuel Beckett

Pro mě zklamání ale věřím tomu že se to někomu může líbit.

22.01.2021 1 z 5

Josefovská krev Josefovská krev Jaroslav Kuťák

Pan Kuťák mě zatím nesklamal i tuhle detektivku považuji za dobrou. Doporučuji přečíst.

Saturnin se vrací Saturnin se vrací Miroslav Macek

Poslechnuto jako audiokniha, ale můj šálek kávy to není. Dokonce ani za humorné dílo to nepovažuji. Asi ještě nenastal pro mě ten správný čas. Snad se ještě vrátím někdy v budoucnu.

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Poutavá až do konce. Stojí za přečtení nebo poslech audioknihu.

13.01.2021 4 z 5

Hledá se autor bestselleru - Povídky 2011 Hledá se autor bestselleru - Povídky 2011 Antonín Mazáč

Vyloženě oddechová četba. Myslím že každý si tam něco najde. Mě se líbila nejvíce první a poslední povídka.

06.01.2021 4 z 5

Sedemnásť orieškov na rozlúsknutie Sedemnásť orieškov na rozlúsknutie Agatha Christie

Pěkná kniha plná povídek k nedělní pohodě a kávě. Přečteno ve slovenštině. Doporučuji, pohodové čtení

21.09.2020 5 z 5

Rytíři z Vřesova Rytíři z Vřesova František Niedl

Supr opět super čtení za mě 5/5. Už se těším na další díl

19.06.2020 5 z 5

Pravda a jiné lži Pravda a jiné lži Sascha Arango

Super děj, napětí až do konce a konec ve stylu celého příběhu. Příjemné čtení za mě 6/6

25.04.2020 5 z 5

V žáru noci V žáru noci John Dudley Ball

Vynikající, čtivá doporučuji

06.04.2020 5 z 5

Blonďatá stíhačka Blonďatá stíhačka Simona Monyová (p)

Super kniha...

02.04.2020 5 z 5

Citová divočina Citová divočina Simona Monyová (p)

Pro mě klasika, ke které se vracím ráda.Doporučuji

01.02.2020 4 z 5

Maigret váhá Maigret váhá Georges Simenon

S Maigretem se setkávám poprvé a nebylo to špatné. Poslechnuto jako audiokniha a moc se mi líbí pan Vlasák který to namluvil. Povedené.

04.06.2024 3 z 5

David Copperfield (zkrácené vydání) David Copperfield (zkrácené vydání) Charles Dickens

Klasika, pro mě trochu zmateční, spousta postav ve kterých jsem se občas ztrácela. Vadilo mi to typicky anglické chování - hlavně dam. Chování vše je sluncem zalité, problém se vyřeší sám, když o tom nemluvíme tak to neexistuje! To mě vytáčelo! Za mě jednou a dost!

28.05.2024 2 z 5

Na seznamu smrti Na seznamu smrti Jack Carr

Poslechnuto jako audiokniha. Skvěle namluvil Zdeněk Hruška. Pro mě napínavé po celou dobu a překvapivý konec. Rušilo mě jenom každé správné rozhodnutí hlavního hrdiny a žádný omyl nebo chyba. Trochu sci fi. Doporučuji.

24.05.2024 4 z 5

Zázračné medicínské případy Zázračné medicínské případy Martina Frei

No zajímavé ale jednou stačilo. Už bych se ke knize nevrátila.

01.02.2024 2 z 5

Neposvěcená půda Neposvěcená půda Mel Starr

Děj má spád, úsměvné jsou "vyšetřovací metody" hlavního hrdiny v celku příjemně strávený čas.

27.12.2023 4 z 5