wlado wlado komentáře u knih

Vetřelec – Odplata Vetřelec – Odplata James A. Moore

Sklamanie. Očakával som pokračovanie 1.dielu, no autor posunul dej o stovky rokov do budúcnosti. Kniha je skutočne plná akcie, no akosi som sa nedokázal dostať do deja. Chýbal mi hlbší popis prostredia, ktorý je nevyhnutný pre knihy hororového typu.

10.02.2018 3 z 5

Vetřelec - Probuzení Vetřelec - Probuzení Tim Lebbon

Samozrejme, pre tých, ktorí videli sériu filmov o votrelcoch je trochu problém čítať tieto knihy. Kniha sa mi nakoniec páčila, pretože Lebbon dej zmenil tak, že to bolo niečo nové. Čitateľ sa konečne dozvie, čo znamenali tie podivné steny v tuneloch, cez ktoré vstupovalo armádne komando do podzemia.

06.02.2018 4 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Čitateľné, no označenie horor je určite prehnané. Preklad názvu knihy je "Dospelý" a to viacej vystihuje podstatu knihy.

26.01.2018 3 z 5

Modrý labyrint Modrý labyrint Lincoln Child

Už ma od tejto dvojice autorov asi nič neprekvapí. Pendergast je jednoducho nesmrtelný a jeho vedomosti by mu mohla závidieť akadémia vied. Kniha sa číta dobre, má spád, no zajtra nebudem vedieť o čom to bolo.

26.01.2018 3 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Skvelý dej v prekrásnom ponurom prostredí ostrova s majákom. Kniha doslova vtiahne čitateľa do deja. Neustále je prítomné niečo temné, čo vás núti čítať ďalej.

04.12.2017 5 z 5

Byly tady, a už nejsou Byly tady, a už nejsou Haylen Beck (p)

Výborne napísané. Plynulý dej.

04.12.2017 4 z 5