xena2711 xena2711 komentáře u knih

Klinická smrt Klinická smrt Markéta Harasimová

Čekala jsem delší dobu na e-book a teda vůbec nelituji. Super psychologický příběh, který se nedá odložit. Přečteno za dva večery. Pěkně vykreslené téma klinické smrti. Určitě doporučuji.

20.03.2021 5 z 5

Kate musí zemřít Kate musí zemřít Alex Lake

Oddechový, lehce naivní thriller, který se ale dobře četl. Přestože tušíte cca od poloviny, kdo je vrah, kniha stojí za přečtení. Obálka je moc povedená.

05.01.2021 4 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Tak já budu asi jediná, ale nemůžu dát víc jak tři hvězdy. Bohužel mi nesedl styl psaní, stále mi to nějak vadilo. Pořád jsem čekala změnu příběhu nebo možná i jiný konec....Autorce dám ale ještě šanci s jinou knihou.

24.12.2020 3 z 5

Uzamčená minulost Uzamčená minulost Ella Carey

Krásná oddychová knížka na podzimní večery s tajemnou zápletkou z Paříže. Určitě doporučuji. Těším se na druhý díl ze série Časová schránka.

29.11.2020 4 z 5

Ta, která prohraje Ta, která prohraje Liv Constantine

Od začátku se příběh četl skvěle. Když jsem knihu dočítala, tak jsem začala přemýšlet, zda jsem nepopletla jména:-) Myšlenka super, ale rychle utnutá. I tak to stojí za přečtení.

05.11.2020 4 z 5

Chci jen dítě Chci jen dítě Susan Elizabeth Phillips

Vtipná a romantická oddychovka. Po všech thrillerech naprosto splnila úkol. Dokonalé hádky mezi Calem a Jane:-) Určitě stojí za přečtení.

28.10.2020 4 z 5

Vůně noci Vůně noci Markéta Harasimová

Moje první setkání s autorčinou tvorbou a musím napsat, že jsem nadšená. Kniha se četla skvěle, měla spád, pěkná zápletka. Super detektivka a trochu lásky bylo též:-) Dnes začínám Doktorku Viktorii a už se moc těším.. Doporučuji.

27.08.2020 5 z 5

Sítě Sítě Petra Dvořáková

Tři příběhy tří žen. Hodně emotivní až depresivní. Po přečtení knihy Vrány jsem se dorazila Sítí..

09.02.2020 4 z 5

Dokud se budeš smát Dokud se budeš smát Hana Marie Körnerová (p)

Příjemná letní oddychovka...bohužel v životě nejsou jen samé příjemné věci a tato kniha to potvrzuje...hlavní hrdinky jsou ale silné holky a vše nakonec překonají.
Čtivě psané, určitě doporučuji přečíst.

05.08.2019 5 z 5

Past na sňatkového podvodníka Past na sňatkového podvodníka Martina Boučková

Oddychový román na dovolenou.

30.03.2024 3 z 5

Gaslighter Gaslighter Markéta Harasimová

Tak toto byla opravdová hrůza. Vůbec si nedovedu představit takového partnera. Těžký a drsný příběh. Stále jsem čekala, že to dopadne jinak...

25.03.2024 5 z 5

To nejhorší v nás To nejhorší v nás Viktória Dominová Drgoncová

Tak koukám, že půjdu proti davu. Překlad je šílený a dějově slabší a předvídatelné.

23.02.2024 3 z 5

O krok pozadu O krok pozadu Kaira Rouda

Skvělý thriller, trochu předvídatelný, ale stojí za přečtení.

26.08.2023 4 z 5

Moje léto v Řecku Moje léto v Řecku Mandy Baggot

Oddychovka na letní večery.

23.08.2023 3 z 5

Ty chladné oči Ty chladné oči Scarlett Wilková

Velmi silný příběh a také neuvěřitelně silná hlavní hrdinka Neonila. A závěr ten mě dostal..Doporučuji.

25.03.2023 4 z 5

Domeček pro panenky Domeček pro panenky Phoebe Morgan

Po přečtení komentářů zde, jsem se rozhodovala, jestli se mám do knihy pustit. Neodradilo mě to a nelituji. Nebylo to vůbec špatné. Pravdou je, že Corrine je opravdu ukňouraná a ze všeho šíleně vystrašená...ale celková zápletka je pěkná a konec vydařený.
Ale že by byl nějaký "wau efekt", to bohužel ne. Je to autorčina prvotina a určitě jí dám ještě šanci.

20.10.2021 3 z 5

Utajená tvář tisíce a jedné noci Utajená tvář tisíce a jedné noci Daniela Tully

Milé překvapení z krásné Dubaje. Hlavní postava Esther rozkrývá díky své zemřelé mamince svůj původ.. Hezký příběh.

28.08.2021 4 z 5

Obchůdek na rohu Obchůdek na rohu Nicola May

Taková pěkná limonáda na letní dny.

14.07.2021 4 z 5

Dokud mě nenajdou Dokud mě nenajdou Jo Jakeman

Čtivý příběh se zajímavou zápletkou. Ale mohlo tam být více akce a napětí.. Vše plynulo spíše v poklidu.

02.05.2021 4 z 5

O fous líp O fous líp Petra Zhřívalová

Hezky příběh ze života, místy vtipný, místy smutný, ale celkově fajn odreagování na dva večery. Prostě a jasně, když se člověk nebojí vystoupit ze své komfortní zóny a jít dál, vše zvládne. Super.

13.04.2021 4 z 5