zuzi1162 zuzi1162 komentáře u knih

Tři malé čarodějky Tři malé čarodějky Georgie Adams

Mě se líbilo a dcera to chtěla číst pořád do kolečka.

18.11.2015 5 z 5

O prasátku Lojzíkovi – Cesta za nosem O prasátku Lojzíkovi – Cesta za nosem Táňa Ondrašíková Rybenská

Výborné ilustrace a celkem hezký příběh.

18.11.2015 5 z 5

To by se veterinářce stát nemělo To by se veterinářce stát nemělo Cathy Woodman

Odpočinková romantika se správným nábojem.

02.11.2015 5 z 5

Příručka pro kluky dobrodruhy Příručka pro kluky dobrodruhy Michéle Lecreux

Krásně provedená příručka pro malé dobrodruhy se spoustou nápadů a krásných ilustrací.

02.11.2015 5 z 5

O cvrčku a mravenci O cvrčku a mravenci Kašmir Huseinović

Ilustrace nádherné, text však značně slabý.

02.11.2015 4 z 5

Pole a louka - Objevuj přírodu Pole a louka - Objevuj přírodu Christine Henkel

Obrázky mi přišly až moc nacpané zvířátky, ale jinak v pohodě. Jde o takovou jakože encyklopedii formou leporela.

13.10.2015 4 z 5

Safari - Moje první obrázková knížka Safari - Moje první obrázková knížka neznámý - neuveden

No prostě obrázková jakože necyklopedie zvířátek, neurazí, ale nepřekvapí.

13.10.2015 3 z 5

Slavné české lebky - Antropologicko-lékařské nálezy jako pomocníci historie Slavné české lebky - Antropologicko-lékařské nálezy jako pomocníci historie Jiří Ramba

Nooo čekala jsem více o lebkách a míň o historii, ale i tak se mi to líbilo. Celkem mě chytla ta část o Věstonicích. Druhá část o Karlu IV mě moc nebrala, ale poslední část o bedřichu Smetanovy byla skvělá.

12.10.2015 5 z 5

Můj vkus to teda nebyl, ale věřím, že si to čtenáře najde.

07.10.2015 3 z 5

Recyklované pohádky Recyklované pohádky kolektiv autorů

Nezaujalo. Hned u první pohádky jsem měla problém se chystnout děje.

07.10.2015 1 z 5

Pohádky o Malé tlusté víle Pohádky o Malé tlusté víle Jiří Dědeček

Mě to přišlo divný. Teprve po vysvětlení autora a ilustrátora na konci knihy jsem to trochu pochopila a z tohodle pohledu uznávám, že je to svým způsobem hezká kniha, ale pro děti fakt ne. Chvilku mi to přišlo děsivé.

07.10.2015 3 z 5

Kniha vzpomínek Kniha vzpomínek Rowan Coleman

U mě perfektní. Kniha byla čtivá a téma zajímavé. Jen ta věc s manželem (dále neprozrazuji) mi přišla, že drobně skřípe, ale i tak líbilo.

Dědeček Večerníček Dědeček Večerníček Jozef Pavlovič

Dcěři se to líbilo. Četly jsme to několikrát, ale některé věci mi tam na děti přijdou příliš abstraktní, ale možná je to věkem. Dceři jsou teprve čtyři, možná až bude starší, tak se mi to tak jevit nebude.

07.10.2015 5 z 5

Encyklopedie pravěkých pokladů v Čechách Encyklopedie pravěkých pokladů v Čechách Michal Lutovský

Pěkný ucelený soupis vech možných nálezů na území republiky.

07.10.2015 5 z 5

Malá encyklopedie charakterových vlastností aneb Jak poznat člověka na první pohled Malá encyklopedie charakterových vlastností aneb Jak poznat člověka na první pohled Jean Baptiste Delacour (p)

Vůbec nevím proč jsem si tu knihu půjčila.

07.10.2015 2 z 5

Létající stroje Létající stroje Nick Arnold

Moc krásná sada pro výrobu letadýlek. Úplně ideální pro (úplně) začínajícího modeláře.

Život Ruth Život Ruth Donald McCaig

Velice chabý pokus vykřesat z celkem dobrého náladu knihu.

01.10.2015 1 z 5

Detektivové Detektivové Zuzana Pospíšilová

Pro mě úplně nádherná kniha. První setkání se Zuzanou Pospíšilovou a hned se stala mou oblíbenou dětskou českou autorkou.

01.10.2015 5 z 5

Tenkrát na Východě / In the East Tenkrát na Východě / In the East Vladimír Birgus

Podle fotky na obale jsem čekala trochu uvolněněnší fotky, ale i tak se mi to líbilo.

01.10.2015 5 z 5

100 faktů - Jak věci fungují ve městě 100 faktů - Jak věci fungují ve městě Clive Gifford

Pěkné, já se dověděla spoustu věcí, co jsem nevěděla - jsou tam dobré pikošky.