Dvůr křídel a zmaru přehled

Dvůr křídel a zmaru
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/542288/bmid_dvur-kridel-a-zmaru.jpg 5 3032 3032

Třetí díl bestsellerové YA fantasy série Dvůr trnů a růží s novou obálkou. Feyre se vrací zpátky na Jarní dvůr, aby získala informace o Tamlinově armádě a odhalila plán krále, který hodlá království Prythian napadnout a zničit. K tomu všemu musí předstírat lásku k muži, kterého ve skutečnosti ze srdce nenávidí. Její život tak visí na vlásku a nemůže si dovolit udělat jedinou chybu, jinak to bude stát život nejen ji, ale způsobí zkázu celého království.... celý text

Toto vydání knihy ještě není v prodeji. Má být od 07.10.2024
Literatura světová Romány Fantasy
Bude vydáno: , CooBoo

A Court of Wings and Ruin, 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dvůr křídel a zmaru. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (567)

Hatshepsut
23.09.2024 5 z 5

Fantasy série, která je jedním slovem skvělá. I proto si získala tolik čtenářů a fanoušků. Já si ji už dlouho přála přečíst znovu a připomenout si úžasný příběh plný neuvěřitelných postav. I ty záporné postavy mají v tomto ději nějakou duši a získají si vás. Vyprávění je plné emocí a napětí, od kterého se nelze odpoutat, dokud nezjistíte, že je konec knihy.

Monique66
21.09.2024 4 z 5

Nevím čím, ale tento díl mi přišel slabší. Neuměla jsem se tak dobře začíst, jak u předchozích dílů.

Hanathor
17.09.2024 5 z 5

O malinko slabší než díly minulé, ale přesto skvělé čtení :)

Třpytivá, Druhá strana řeky a další knižní novinky (40. týden)

29.09.2024

10 nejprodávanějších eknih (duben)

04.05.2018

10 právě čtených knih podle uživatelů (duben)

15.04.2018

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Temnota umožňuje světlu zářit.

Bylo toho příliš. Už toho obětoval příliš a podle všeho měl stále dojem, že to nestačí. (Feyre)

Dávej si pozor, jak mluvíš o mé vladařce.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Ocenění knihy (1)

2017 - Goodreads Choice Awards (Young Adult Fantasy)

Kniha Dvůr křídel a zmaru v seznamech

v Právě čtených90x
v Přečtených4 243x