Krvavé ostří přehled

Krvavé ostří
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/540562/bmid_krvave-ostri.jpg 5 1659 1659

Staňte se svědky vzestupu a pádu Celaeny Sardothien coby adarlanského zabijáka! Nové vydání s ořízkou. Celaena Sardothien je nejobávanějším zabijákem celého Adarlanu, ale jako obyvatelka Tvrze vrahů musí bezvýhradně poslouchat svého pána Arobynna Hamela. Aby prokázala a prověřila své schopnosti, je nucena se vydat na několik odvážných misí. Ocitne se tak na vzdálených ostrovech, uprostřed nemilosrdné pouště i na výpravě za osvobozením otroků. Ne vždy ale jedná v souladu s Arobynnovými příkazy a za to by mohla zaplatit vlastním životem.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

The Assassin's Blade, 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Krvavé ostří. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (269)

Janevl
14.09.2024 5 z 5

Tato knížka je opět úžasná, i když vyšla jako poslední zasvěcuje čtenáře do doby kdy Calaena,byla ještě zabijákem z Adarlanu.

Monybook
06.09.2024 5 z 5

I když jsem věděla, jak to skončí, stejně jsem Samovi fandila...Tato knížka je takovou třešničkou na dortu pro fanoušky Maasové. Mám sto chutí si opět přečíst první díl.

katee21
06.09.2024 5 z 5

Hned na začátek musím říct, že jsem udělala chybu, když jsem knihu četla až po prvním díle a ne jako první. První díl by mi tak dával daleko větší smysl a celé to tak do sebe lépe zapadlo.

Kniha šlape od začátku do konce a i když jsem kvůli prvního dílu věděla jak to dopadne, hltala jsem každou stranu.
Děj šlape od začátku do konce a já se nemůžu dočkat co zbytek příběhu přinese.

Sejdeme se u jezera, Odvážná rozhodnutí a další knižní novinky (37. týden)

08.09.2024

Knižní novinky (11. týden)

13.03.2022

Lepší jít do hrobu otupělá a omámená než s prosbami o milost. (Celaena Sardothien)

Možná jsi nejlepší, Sardothien, ale vždy se najde někdo, kdo čeká na tvou chybu. (Rolfe)

Podle mě jsi však zanechala v Anselině srdci hlubokou stopu. Ušetřila jsi ji a vrátila jí otcův meč. Na to hned tak nezapomene. A možná, až se opět pokusí získat zpět svůj titul, vzpomene si na vražedkyni ze severu a na milosrdenství, které jsi jí prokázala, a pokusí se za sebou tentokrát zanechat méně mrtvých. (Němý mistr k Celaeně)

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Krvavé ostří v seznamech

v Právě čtených39x