Námi to končí přehled

Námi to končí
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/545314/bmid_nami-to-konci.jpg 4 3409 3409

Nové vydání u příležitosti uvedení celovečerního filmu! Občas právě ten, kdo nás miluje nejvíc, dovede nejvíc ublížit. Lily to neměla v životě vždycky jednoduché. Ušla ale dlouhou cestu a teď žije v Bostonu a rozjíždí vlastní business. K tomu se ještě seznámila s dokonalým a neskutečně přitažlivým neurochirurgem Rylem. Vypadá to, že jí všechno vychází na jedničku. Ryle je do Lily blázen, pronásledují ho ale traumata z minulosti, kvůli kterým se jejich vztah komplikuje. Když se navíc do Lilyina života vrátí její láska z dětství Atlas, všechno, co si tak důkladně budovala, se začíná rozpadat…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

It Ends With Us, 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Námi to končí. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (763)

LenkaPet
předevčírem 5 z 5

Těžké čtení ... pro toho, kdo zažil, je kniha velmi hluboká...

Tichéroky2023
14.09.2024 4 z 5

Povinná četba pro všechny mladé dívky, jak nesetrvávat ve vztahu s násilnickým mužem. Uhodí jednou, uhodí znova. Jasný message této knihy. My životem otřelé ženy to víme, ale mladé holky ne. Konečně někdo zpracoval, co se děje často za zavřenými dveřmi. Líbí se mi moc pasáže z Liliho deníku, když byla mladší. Kniha mě vždy šokuje, když se blíží chvilka, kdy Lili něco pokazí a přijde trest od jejího přítele, přesně to čekám a odhadnu , kdy to bude, což je smutné, proč to asi vím??? Lili držím palce a těším se na další díl.

Adél007
03.09.2024 5 z 5

Chtela jsem si už přečíst dávno tuhle tu knihu a tak se stalo. Na začátku jsem si řekla ze to asi fakt nebude pro mě ale bylo to nakonec pro mě. Autorka fakt píše skvěle! Líbí se mi její písmo. Knihu jsem chtěla i přečíst z důvodu ze už vyšel ten film tak jsem pak na něho zvědavá. Někde v polovině nebo na konci mě i ukapla slzička. Takže kniha je za mě ano a budu se těšit na další díl!

Žebříček nejprodávanějších knih (37. týden)

18.09.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (36. týden)

12.09.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (35. týden)

04.09.2024

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Možná, že láska vždycky neopíše celý kruh. Někdy se jen objeví a zase zmizí, tak jako někteří lidé v našem životě. Lily

Mám pocit, že všichni předstírají nebo jinýho, než jsou, i když uvnitř jsme všichni stejně pokřivení. Jenom to někdo umí fingovat líp než jiny

Ocenění knihy (1)

2016 - Goodreads Choice Awards (Best Romance)

Kniha Námi to končí v seznamech

v Právě čtených71x
v Přečtených4 552x