Paralelní světy: Poslední potomek přehled

Paralelní světy: Poslední potomek
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/544620/mid_paralelni-svety-posledni-potomek.jpg 4 3 3

O čem je kniha Paralelní světy Poslední potomek? Čekal jsem smrt, jenomže namísto ní přišlo vyhnanství. Opustil jsem nejlepšího přítele a dostal se do dalšího ze Siréniných světů: Edesu. Brzy se můj život střetl s člověkem, který mi byl v mé domovské zemi největší oporou, avšak tady jsem pro něj neznamenal víc než špínu společnosti. Co taky čekat od královské krve? Díky jedné nenapravitelné chybě se z nepřátel stávají přátelé a napovrch vychází proroctví Edesu. Dokážu odvrátit blížící se konec a všechny zachránit? Šlechta z Nicoty se před ničím nezastaví. Trhliny jsou větší, častější a další svět, který je zapotřebí pohltit, na dosah ruky.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Paralelní světy: Poslední potomek. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (1)

Jita160
09.09.2024 3 z 5

Paní spisovatelka nám nabídla jeden ze svých splašených snů v podobě paralelního světa.
Povolila uzdu své fantazie opravdu bláznivě. Představa fantazie je u každého z nás odlišná, ale tady bylo zakomponováno skoro vše snad jen absence romantiké linky... tam mě chyběla.
Dávné přátelství ,které se přesouvalo z jednoho paralelního světa do druhého je obohaceno nadpřirozenými schopnostmi, zvláštními tvory, krutostí, proroctví a prokletím, přemísťování a hlavně chutí po moci a pomstě.
Za mě fantazie bylo až příliš, rušili mě přechody v kterých jsem se občas ztrácela i já .
Takže po dočtení jsem zmatená jak sáňky v létě. :-D:-D:-D

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Paralelní světy: Poslední potomek v seznamech

v dalších seznamech1x