Vražda na mexický svátek přehled

Vražda na mexický svátek
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/250072/bmid_vrazda-na-mexicky-svatek-250072.jpg 4 54 54

Případ bývalé jeptišky série

< 17. díl

Když je Christine pozvána na výlet do Arizony, využije příležitosti a těší se, že prožije nějaké dobrodružství. Cesta v ní ale vyvolá vzpomínky na dávného spolužáka, Heinze Grunera, který před dvaceti lety záhadně zemřel během pěší túry na Picacho Peak nedaleko Tucsonu. Jejím přáním je najít pravdu – ať už se jednalo o nehodu, jak vyplývá z policejního hlášení, nebo o vraždu. A tak Chris začíná hledat jakoukoli stopu a pátrat po každém, kdo by mohl mít nějakou vazbu na jejího spolužáka.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Motto

The Cinco de Mayo Murder, 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražda na mexický svátek. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (14)

Luigi1
18.04.2023 5 z 5

Konečne dobře napsané a čtivé

ZuK1
21.02.2023 3 z 5

Jednoduché, oddychové čtení ...

Leonora
16.11.2022

(SPOILER) Jen pár postřehů k celé sérii, vyjma těch, které se se železnou pravidelností opakují v komentářích:
- hrdinka poprvé v životě vyleze z ulity a vdá se za prvního chlapa, o kterýho zakopne, probůh, to bylo klišé už v době Jany Eyrové a Cathy Morlandové
- kam se vrtne, zam vyhrabe vraždu, no jo, to je holt klišé u všech detektivek, co kdy byly napsány s výjimkou krimi seriálů s opravdovými poldy, kterým jsou případy přidělovány tak nějak opodstatněně
- na druhou stranu, že se to stalo vždycky na nějaký svátek... no, prakticky vzato, když nahrnete na hromadu všechny kultury, co tu kdy byly a jsou, těžko najdete den v roce, kdy žádný svátek není :-D nepřijde mi to jako trapné klišé, je to prostě leit motiv celé série, trocha té nereálné spisovatelské fikce, a v haldě jiných sérií bez takového spojovacího tématu mi to přijde celkem osvěžující

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vražda na mexický svátek v seznamech