Ti druzí přehled

Ti druzí
https://www.databazeknih.cz/img/books/54_/545467/bmid_ti-druzi.jpg 4 1358 1358

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ti druzí. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (370)

Roubas
24.08.2024 3 z 5

Připravoval jsem se na dost možná nejlepší příběh od C. J. Tudor, ale bohužel dostal ten druhý nejhorší.

Ti druzí jsou parádní oddechovka, stránky se otáčejí samy, dialogy fungují stejně jako hledání nových stop a děj sviští do finále stejně jako Gabe po dálnici. Bohužel příběh trpí nedopracovaností, která pramení z absence snahy se o různých problematikách dozvědět o trošku víc, než aby autorka mohla vyplnit pár řádek. Celý konstrukt zápletky tak působí naprosto nevěrohodně, ploše a trochu otravuje to, jak si patnáct stránek před koncem můžete s klidem říct, že ještě není konec, protože je potřeba tam nacpat ještě minimálně dva zvraty, aby se kolečko motivů uzavřel, byť logika křičí - „prosím, dost!"

hey123
21.08.2024 4 z 5

(SPOILER) Sice jsem od začátku tušila, jak to vše je, ale to nezměnilo nic na tom, jak krásně se kniha četla.
Bylo napínavé číst další a další ,,rozluštění" příběhu.
Jsem moc ráda, že nakonec Gabe zůstal i s Katie a jejími dětmi. A že se Izzy postupně zbavila ,,přeludů".
Jen mě mrzelo, že pořádně nebylo objasněno to nadpřirozeno.
Moc příjemná odpočinková kniha, s krátkými kapitolami, takže se čte sama.

LadaLil
02.08.2024 5 z 5

Velmi dobrá detektivka. Spletitá, zajímavá, napínavá až do konce. Také s poměrně originálním dějem. Velmi doporučuji.

50 nejčtenějších knih roku 2021

27.12.2021

10 právě čtených knih podle uživatelů (leden)

15.01.2021

10. ročník KNIHOMÁNIE startuje ve středu!

19.10.2020

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Říká se, že nenávist a hořkost vás zničí. Omyl. Je to naděje, co vás užírá zevnitř jako parazit. Ale naděje vás nezabije. Tak laskavá není.

Když se někdo pohřešuje, je to jiné, než když zemře. Svým způsobem horší. Smrt nabízí konečnost. Smrt vám dává svolení truchlit. Uspořádat poslední rozloučení, zapálit svíčky, položit květiny. Pustit. Když se někdo pohřešuje, zůstanete v předpeklí.

Jedna z věcí, které objevíte, pokud dostatečně dlouho projíždíte asfaltovou řekou uprostřed noci, jsou další noční lidé. Další upíři.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Ti druzí v seznamech

v Právě čtených13x