Hadrový panák

Hadrový panák
https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366004/handrova-babika-pwb-366004.jpg 4 3077 3077

Hrůzná, ale úžasná! Detektivka roku je tady… O téhle knize nebudete moci přestat mluvit. Před čtyřmi roky vzal detektiv William „Wolf“ Fawkes spravedlnost do svých rukou – nedokázal ustát, že soud osvobodil podle něj jednoznačného pachatele. Wolfa postavili mimo službu a poslali do psychiatrické léčebny. Teď se vrací do práce a touží po velkém případu. A zdá se, že se ho dočkal: na místě činu, kam ho přivolala kolegyně Emily Baxterová, se najde mrtvola – sešitá z částí šesti těl jako hadrový panák. Stejně tak pojmenují děsivý případ média a Fawkes je pověřen identifikací obětí. Vzápětí Wolfova bývalá žena, která pracuje jako reportérka, obdrží od anonyma fotky z dějiště zločinu a taky seznam šesti lidí a dat, kdy budou zabiti. Poslední jméno na seznamu je: Fawkes. A vrah už si chystá šicí potřeby… Hadrový panák (v originálu Ragdoll) se stal celosvětovým čtenářským hitem, přeloženým do více než třiceti jazyků.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Ragdoll, 2017

CHezunka
12.12.2018 5 z 5

Byla jsem velmi spokojená, přesně to co jsem od knihy očekávala, jsem dostala :-) napínavé, hezky napsané.

dezorientovana
03.12.2018 3 z 5

Knížka se čte hezky a rychle. Občas se člověk i zasměje, ale mě osobně chybělo v knížce napětí. Postavy ani děj mě ničím moc nepřekvapily. Kniha se od začátku ubírá jedním směrem. Není to špatná kniha, ale jsou i lepší.

Dixinka
29.11.2018 2 z 5

Velké zklamání. čekala jsem větší zápletku a drama. Jak se říká, prostě mě to nechytlo, ale druhý díl, určitě přečtu.

Jessie26
28.11.2018 4 z 5

Nejdřív jsem se do knihy nemohla vůbec začíst, byla napínavá, hezky čitelná,ale na můj vkus bylo dost osob bez charakteristických znaků,tedy těžší pro představivost.
Posledních sto stránek jsem doslova hltala, jen ten konec pro mě byl tak nějak zvláštní....Ale určitě se těším na další knížky...

Irika
27.11.2018 5 z 5

Výborné čtení, napínavé, rychlé a nenáročné. Hezky by to zapadlo do nějaké série, ale i jako jednotlivá kniha je to fajn zážitek.

mysacek11
27.11.2018 4 z 5

Líbilo se mi to. Za mě palec nahoru. Hodně mi to připomíná Nesba.

Baiba
25.11.2018 1 z 5

Tak tohleto bolelo. Zase jsem nechala nalákat na nálepku "bestseller" (jsem opravdu nenapravitelná) a opět se jednalo o tuctovou, nelogickou splácaninu. Když mě thriller přestane zajímat už v polovině, je to trochu blbý, no :)

85098211
22.11.2018 4 z 5

Dost dobrá kniha, dokonce i Wolf s Baxterovou měli dost sympatických povahových rysů ;-). Zápletka je podle mého názoru zajímavá, neotřelá a příběh nepostrádá napětí. Ale taky je pravda, že něco málo knize k dokonalosti chybí, proto dávám jen čtyři hvězdičky...

BlueTer
22.11.2018 4 z 5

A teď mi řekněte, komu taky Wolf připomíná Harry Hole a Baxterova Katherine Bratt? Já to asi neměla číst po Policii :D ten jeho problém s alkoholem, osudová žena, trochu zvláštní sociální chování, no chvíli jsem musela uvažovat, co ctu. Každopádně příběh je skvělý a mě se kniha líbila :)

IVANA0123
21.11.2018 3 z 5

Pro mě je to tak napůl. Zápletka skvělá, ale nějak mi v knížce - i přes množství obětí - chybělo to pravé napětí a šmrnc. Bylo to trošku zdlouhavé a množstvím postav možná až zamotané. Trošku se to zlepšilo v závěru. Za nápad přidávám jednu hvězdičku - za mě 3,5*.
(11/18)

hossek
20.11.2018 4 z 5

Za mě kniha se četla dobře, ale závěr byl divný. Jsem zvědavá na Loutkáře.

Mája777
20.11.2018 4 z 5

Mám ráda detektivky. Tato se čte dobře. Jsem zvědavá na druhý díl.

Jessybelle
19.11.2018 3 z 5

Zdá se, že Britové nechtějí zůstat pozadu za Seveřany... Roztrhl se pytel s detektivními autory... Ale proč ne,na prvotinu to
nebylo špatné, tak uvidíme jak se tvorba vyvine dál... Jinak Wolf není špatná postava a ani Baxterová, ale opět otázka Proč většina detektivů, ma potíže s alkoholem, nebo chováním...???

Sofós
17.11.2018 3 z 5

Hm, tuto knihu není snadné hodnotit. Skvělý námět, čtivý styl psaní a většinou jsem se dobře bavila. Ale tak nějak tomu chyběla štáva, zbytečně se děj uměle protahoval. A konec? Ten byl opravdu hodně zvláštní. Ale za přečtení kniha rozhodně stojí.

Marosusu
14.11.2018 4 z 5

No u mňa ako na horskej dráhe raz hore raz dole ..záver sa dal..čítala som už lepšie bestsellery..uvidím čo ďalší diel ;-)

Keren
14.11.2018 3 z 5

Od knihy jsem asi očekávala víc...už jen podle toho, že byla prezentována jako hit.

Vilma232
13.11.2018 3 z 5

Jedna z mnoha krimi. Není špatná, ale zase světový bestseller? Nicméně Loutkáře si přečtu taky.

chudobkah
11.11.2018 2 z 5

Kniha nepřekonala moje očekávání.

Alien.
10.11.2018 4 z 5

Super zápletky.

Sametka81
10.11.2018 3 z 5

Knihu jsem dočetla v noci. Už jsem zjistila, že ne vše co je označeno Edice světový bestseller musí být super, bomba. U této knihy mi nevyhovoval styl psaní. Ve větách jsem se ztrácela. Konec mi také přišel divný. Rozhodně jsem četla lepší knížky. Tady se hold potvrdilo, že reklama má velkou sílu. Kdyby se o této knize všude nepsalo a nemluvilo asi by ji tolik lidí nečetlo. Jsem ráda, že jsem si ji nekupovala a měla ji pouze půjčenou z knihovny.