Harry Potter a Tajomná komnata

Harry Potter a Tajomná komnata
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29801/bmid_harry-potter-a-tajomna-komnata-GLf-29801.jpg 5 13987 13987

Harry Potter série

Harry Potter sa vracia do druhého ročníka čarodejníckej školy na hrade Rokfort (Hoghwarts), aby tam našiel ešte strašnejšie tajomstvá! Zdá sa, že niekto otvoril Tajomnú komnatu a zlo v nej skryté teraz ohrozuje žiakov školy...

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Ikar (SK)

Harry Potter and the Chamber of Secrets , 1998

Knihomolka2812
11.04.2020 5 z 5

Super kniha, krásný a napínavý děj.

jejda.majda
03.04.2020 5 z 5

V době, kdy všichni kolem mě četli Harryho, nechtělo se mi začínat prvním dílem. A tak jsem začala až tím druhým. ten mě chytl natolik, že jsem potom hltala každý další a dokonce jsme si dodatečně přečetla i první díl.

Majinka010406
02.04.2020 5 z 5

Můj nejoblíbenější díl. Opět nezklamal. Četla se jedním dechem.

Marjanka956
30.03.2020 4 z 5

Opět dobrá kniha.
Chvílemi jsem měla o Harryho strach, ale doufala že to dobře dopadne.
Můj odhad na hlavního padoucha byl opět milný a odhalení kdo to byl mě překvapilo, protože bych to do té osoby neřekla.

smardice
28.03.2020 5 z 5

2. díl HarryPotterovské série pokračuje tak trochu detektivním pátráním po tajemné komnatě, které nic neubírá na kouzelnosti tohoto dílu. Skvělý zážitek při poslechu pana Pavla Zedníčka.

Nikola_
25.03.2020 5 z 5

Skvělé klasika, kterou si musí přečíst každý milovník Harryho Pottera :)

Mystifica
24.03.2020 4 z 5

Další pohádkový díl HP. Na druhém a třetím dílu bylo fajn to tajemno, že člověk se v podstatě dozvěděl až na konci kdo je hlavním antagonistou a tím si knížka čtenáře udrží. Pěkná pohádka pro děti i dospělé.

ptacicek
24.03.2020 5 z 5

Bomba. Kniha se čte sama a několikrát jsem se přistihla při tom, že to slyším poprvé :-).

Knofka
22.03.2020 5 z 5

Klasika :)

Mája777
22.03.2020 5 z 5

Přečteno a honem na další díl:)

Taťka Hraboš
16.03.2020 5 z 5

Těžko soudit, jestli se dá o některém z dílů této série říci, že je lepší či horší než jiné díly, i když souhrnné hodnocení čtenářů je rozdílné. Co ale určitě vnímám a na autorčině psaní obdivuji, že s rostoucím věkem hlavního hrdiny jako by rostl i věk čtenáře, pro kterého je ten který díl hlavně určen. Možná i proto se mi přece jen tento díl dětem četl lépe než ten předchozí. To ale nic nemění na tom, že výborná je celá série.

LunaL.
14.03.2020 5 z 5

Tenhle díl jsem si zamilovala hlavně kvůli Dobbymu - skřítkovi, který se snaží Harryho zachránit takovým způsobem, že mu nechtíc připraví nejednu prekérní situaci!

fajka
13.03.2020 5 z 5

Druhý díl Harryho Pottera se mi snad líbil víc než první. Bylo v něm hodně napětí a všelijakých zvratů. Líbila se mi postava skřítka Dobby. Byl laskavý a měl dobré srdce. Bylo mi ho častokrát líto, jak se k němu chovali jeho majitelé. Pořád obdivuji ten nápad, který autorku napadl. Je to velice těžké něco takového vymyslet a já bych to určitě nedala. Tento kouzelnický svět, škola v Bradavicích a postavy z knihy se mi zaryly do mysli a odtamtud už se těžko dostanou pryč.

MalejTucnak
08.03.2020 5 z 5

Zatím jsem pouze poslouchala audioknihu, ale to už čtyřikrát a miluji to. Knihy (i filmy) Harry Potter si mě navždy získaly.

gad
01.03.2020 5 z 5

Dobrodružství Harryho a jeho přátel pokračují. Snad ještě lepší a napínavější než první díl. A na mne už čeká Vězeň z Azkabanu.

jan.votoupal
28.02.2020 4 z 5

Nádhera a nejen pro děti. Já jsem postupem vydávání této série zestárl a neztratila nic ze své krásy. Čtivé, odpočinkové. Velký obdiv za tolik práce spisovatelce, a to nejen na knihách samotných, ale i za roky příprav, než se vůbec dala do samotného psaní...

Mishell14
27.02.2020 5 z 5

U Harryho Pottera a tajemné komnaty si vždycky nádherně odpočinu, a zároveň se potěší má fantazie, která vždy u HP jede na plné obrátky.

icezero
25.02.2020 4 z 5

Postupem času se jednotlivé díly stávají poněkud temnějšími. U tajemné komnaty je to ale jen v náznaku a tak je podle mě druhý díl série skvěle napsanou pohádkou. Autorku za tuhle fantazii docela dost obdivuju

TomD
22.02.2020 5 z 5

Hezké čtení.

Veronikados
18.02.2020 4 z 5

Dvojka se mi líbila stejně jako jednička, děj byl skvělý a příběh taktéž. Doporučuji těm kteří nečetli a měli by to napravit. Sice to není tak záživné a skvělé jak nadcházející díly, ale stojí za to. Dávám 72% (za mě 3.6 hvězdičky)